Air tag/Smart tag

maria91

Member
Μηνύματα
2.187
Likes
2.024
Εδω και 3 μηνες μου χει καρφωθει να αγορασω ενα τετοιο μαραφετι για τις βαλιτσες...apple κινητο δεν εχω οποτε παω αναγκαστικα για smart tag ή οποιοδηποτε αλλο αλλης εταιρειας που να συνδεεται με android..και ερωτω εχει παρεις κανεις καποιο απ αυτα ή κατι αντιστοιχο?δουλευουν αραγε ή τσαμπα τα λεφτα? :rolleyes-80:
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.438
Likes
49.924
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Εδω και 3 μηνες μου χει καρφωθει να αγορασω ενα τετοιο μαραφετι για τις βαλιτσες...apple κινητο δεν εχω οποτε παω αναγκαστικα για smart tag ή οποιοδηποτε αλλο αλλης εταιρειας που να συνδεεται με android..και ερωτω εχει παρεις κανεις καποιο απ αυτα ή κατι αντιστοιχο?δουλευουν αραγε ή τσαμπα τα λεφτα? :rolleyes-80:
Έχω δοκιμάσει ένα android tag της πλάκας το οποίο δε δούλεψε ποτέ φυσικά. Ακούω καλά λόγια για το samsung tag που κοστίζει και γύρω στα 20 ευρώ, αλλά δεν έχω προσωπική άποψη μιας και παίζει μόνο με κινητά Samsung απ' ότι βλέπω. Δε βρίσκω κάτι αξιόπιστο ως στιγμής για Android...
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.518
Likes
9.741
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Τσάμπα τα χρήματα (όχι τα λεφτά !) .... σαν το χάρτινο δεν έχει.-
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.187
Likes
2.024
Έχω δοκιμάσει ένα android tag της πλάκας το οποίο δε δούλεψε ποτέ φυσικά. Ακούω καλά λόγια για το samsung tag που κοστίζει και γύρω στα 20 ευρώ, αλλά δεν έχω προσωπική άποψη μιας και παίζει μόνο με κινητά Samsung απ' ότι βλέπω. Δε βρίσκω κάτι αξιόπιστο ως στιγμής για Android...
Αυτο βλεπω κ εγω δε ξερω κιολας αν θα δουλευει αν χαθει η βαλιτσα πχ αν ξεμεινει Λονδινο κ εγω ειμαι Αθηνα θα μπορω να το δω?φοβαμαι πως οχι...

Τσάμπα τα χρήματα (όχι τα λεφτά !) .... σαν το χάρτινο δεν έχει.-
Χαρτινο?εννοεις luggage tag που γραφεις τα στοιχεια σου?γιατι εμενα με ενδιαφερει να μπορω να το χρησιμοποιω για ενδεχομενη απωλεια βαλιτσας...
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.438
Likes
49.924
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Αυτο βλεπω κ εγω δε ξερω κιολας αν θα δουλευει αν χαθει η βαλιτσα πχ αν ξεμεινει Λονδινο κ εγω ειμαι Αθηνα θα μπορω να το δω?φοβαμαι πως οχι...
Δουλεύει με Bluetooth beacons, κάτι που σημαίνει πως αν έχει διαθέσιμες android συσκευές στο χώρο θα σου δίνει και στίγμα, τουλάχιστον αυτή είναι η λογική. Φυσικά και θα μπορείς να το δεις.
Αν είχα Samsung συσκευή (για κανένα λόγο) σίγουρα θα το δοκίμαζα.
 

sinos

Member
Μηνύματα
55
Likes
80
Έχω samsung tag, Χάθηκε η βαλίτσα μου σε ανταπόκριση, την έβλεπα συνεχώς, έστειλα το στίγμα της τοποθεσίας της αποσκευή στην αεροπορική πράγμα που βοήθησε στον εντοπισμό της,
Ότι ποιο χρήσιμο υπάρχει για τις αποσκευές.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
900.511
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom