Aegean Airlines Aegean Pass

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.520
Likes
9.781
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Πιο εύκολο και αποτελεσματικό το τηλεφωνικό κέντρο της Αιγαίου.....2106261000
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.609
Likes
14.819
Ευχαριστώ, το δοκίμασα αφού έγραψα εδώ. Μου είπαν δεν γίνεται επειδή έχω κάνει ήδη χρήση. Θα γλιτωνα πολύ ταλαιπωρία...
Επειδή καμιά φορά πέφτεις σε κάποιον που δεν ξέρει,δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις μια δεύτερη φορά...
 

KoR

Member
Μηνύματα
15
Likes
9
Επειδή καμιά φορά πέφτεις σε κάποιον που δεν ξέρει,δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις μια δεύτερη φορά...
Θα δοκιμάσω μερικές φορές, έστειλα και γραπτώς αίτημα μέσα από την σελίδα της Αιγαίου. Αν μάθει κάποιος κάτι άλλο θα του ήμουν υπόχρεος!
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.655
Likes
10.270
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Θα δοκιμάσω μερικές φορές, έστειλα και γραπτώς αίτημα μέσα από την σελίδα της Αιγαίου. Αν μάθει κάποιος κάτι άλλο θα του ήμουν υπόχρεος!
Το βλέπω αρκετά δύσκολο να γίνεται, γιατί το ένα είναι προς συγκεκριμένο δρομολόγιο και το άλλο είναι ομαδοποιημένο.

Βέβαια, από διαφορά τιμής είναι πολύ μικρή η διαφορά, απ'ότι βλέπω είναι μόνο 2 ευρώ το δρομολόγιο στα 12 εισιτήρια των 30 ημερών. Πρότεινε τους να πληρώσεις την διαφορά και να σου κάνουν κάτι κατ'εξαίρεση.
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.655
Likes
10.270
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
Μείωση φόρων στα κρατικά αεροδρόμια και αύξηση στα Fraport από 1η Νοεμβρίου.

Εκπληκτικό το 3,3ευρώ στο Ηράκλειο-Αθήνα, το κάνει πλέον το Aegean Pass στα 71 ευρώ το πηγαινελα :)

e268c46e-c8cb-486f-8dbe-f13e9a6f3c07.jpg
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.744
Likes
44.219
Μείωση φόρων στα κρατικά αεροδρόμια και αύξηση στα Fraport από 1η Νοεμβρίου.

Εκπληκτικό το 3,3ευρώ στο Ηράκλειο-Αθήνα, το κάνει πλέον το Aegean Pass στα 71 ευρώ το πηγαινελα :)

View attachment 476363
Κραταω το οτι πεταμε για καφε των 4 ευρω απο Ηρακλειο για Αθηνα με 3,3 ευρω συν μιλια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.571
Μηνύματα
901.632
Μέλη
39.308
Νεότερο μέλος
Jacob6210

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom