Aegean έως -50%

nick07

Member
Μηνύματα
352
Likes
641
Αν βέβαια θέλεις να κλείσεις flex εισιτήριο, η έκπτωση κάνει φτερά. Μεγάλη απόκλιση από το light ναύλο σε μερικά που είδα..
Πλεον εχει ανεβει η διαφορα μεταξυ flex και light αρκετα, αλλα ταυτοχρονα και το light δεν ειναι τοσο οικονομικο ωστε να ρισκαρεις να το χασεις αν κατι παει στραβα. Αν θες να το αλλαξεις σε καποια routes εξωτερικου το light εχει κοστος αλλαγης 70 ευρω περα απο τη διαφορα ναυλου ενω και σε non show αν υπολογισεις και το 23ρι του τηλεφωνικου δεν σου μενει σχεδον τιποτα. Γενικα απο εκει που ταξιδευα σχεδον μονο με αιγαιου το επομενο διαστημα τα μισα μου ταξιδια ειναι με sky, wizz και ryan. Ακομα και σε προσφορες δεν βρισκω πολλα που να αξιζουν, τουλαχιστον σε routes που με ενδιαφερουν.
 

Ppetran

Member
Μηνύματα
145
Likes
32
Ετσιμπηθη το ετήσιο Βερολίνο, είναι όντως εκπτωτική τιμή κ για πρώτη φορά πληρώνω λιγότερα από το 22 κ το 23, πέρσι μαλιστα πάλι με την προσφορά του Αυγούστου είχα κλείσει και περιπου ιδια περιοδο.
Μπορείς να μας πεις ημερομηνίες και τιμές?
 

Extra muros

Member
Μηνύματα
168
Likes
1.194
Μπορείς να μας πεις ημερομηνίες και τιμές?
7-13.12 , 148 ευρω light, φτηνότερα είχα πληρώσει μόνο με easy το 21, η οποία -φευ- έχει έκτοτε κόψει το δρομολόγιο. 78 ευρώ τοτε λιγότερο από κτελ γ Καβάλα δηλαδή. Σαν να πέρασε δεκαετία μου φαίνεται, έκτοτε έσκαγα απανωτά 200αρια κ βάλε γ τα ίδια ακριβώς πράγματα, δεν έχω ψαχτεί ωστόσο με scoot να δω τι παίζει.
 

Viajero93

Member
Μηνύματα
90
Likes
615
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική, Κούβα
Πιθανότατα αρκετά ράντομ ερώτηση αλλά με αφορμή την προσφορά της Αιγαίου κοιτάω προς Πορτογαλία μεριά και θα ήθελα να ρωτήσω τους γνωρίζοντες εάν ο καιρός στη Λισαβώνα και στο Πόρτο τον Φλεβάρη σε γενικές γραμμές παλεύεται ή βρέχει όλη μέρα.
Έλεγα πως θα περιμένω black friday αλλά και τώρα βρίσκω συμπαθητικές τιμες για εκείνη την εποχή.
 

nick07

Member
Μηνύματα
352
Likes
641
Έκλεισα πριν 4 ημέρες με προσφορά, μπήκα να δώ σήμερα που είχε λήξει η προσφορά και το εισιτήριο ήταν συνολικά 90€ φθηνότερο. o_O Μας την έφεραν και πάλι.
Θα ετυχε. Εγω αυτα που εκλεισα το ενα (Μαρτιος 2025) τωρα το βλεπω 70 ευρω ακριβοτερο και το αλλο (Οκτ 2024)...114 ευρω ακριβοτερο.
 

gioannis13

Member
Μηνύματα
1.508
Likes
9.639
Επόμενο Ταξίδι
Όπου πετάει αεροπλάνο...
Ταξίδι-Όνειρο
Χωρίς ρολόι στο χέρι !!!
Όλοι την ίδια απορία και προσμονή έχουμε.....Η μόνη λύση, η Πυθία ήταν η Πρωθιέρεια ή Αρχιέρεια του Θεού Απόλλωνα στο Μαντείο των Δελφών η οποία, ευρισκόμενη σε έκσταση, μετέφερε τη χρησμοδότηση του Θεού προς τον ενδιαφερόμενο με τρόπο συνήθως λακωνικό, δυσνόητο και αινιγματικό.
 

duty_free

Member
Μηνύματα
932
Likes
3.495
Η μόνη λύση, η Πυθία
Δεδομένου του οτι (αληθες ή οχι) ειπατε τω ΑΜ βασιλει, χαμαι πεσε δαίδαλος αυλα, ουκέτι φοίβος έχει τσαρδί, ου μάντιδα δάφνην/υμηττο/αγιο δημητριο/νεα σμύρνη &τλ &τλ &τλ νομιζω οτι πλέον μας απέμειναν τα ταρώ.

Θα τα ριξω λάϊβ στις 10.00 GMT στην καθημερινή μου εκπομπή στην ΥΕΝΕΔ.

φολλοου μι φορ μορ τιπς και θενκ μι λέηζερ.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom