About football, soccer, ποδόσφαιρο, κλωτσοσκούφι ... again..

Nikos86

Member
Μηνύματα
568
Likes
4.220
Ταξίδι-Όνειρο
Στον χρονο!
Γενικότερα η συμπεριφορά της πλειονότητας των οπαδών του Ολυμπιακού ήταν κόσμια. Πάνω από 100.000 άτομα πήγαν να πανηγυρίσουν τη κατάκτηση του τροπαίου στον Πειραιά.

Ότι στον Πειραιά δεν μπόρεσε να κοιμηθεί κάνεις από την ηχορρύπανση τις κόρνες και τα βεγγαλικά είναι γεγονός. Πως τα σκυλάκια στα διαμερίσματα φοβήθηκαν είναι κι αυτό γεγονός. Πως στις 5.30 που έφυγα η πλατεία ήταν γεμάτη σκουπίδια είναι κι αυτό γεγονός. Αλλά για 100.000 κόσμο δεν ήταν και πολλά. Δεν είδα κάτι πολύ ακραίο. Μερικές φωτιές σε σκουπίδια στη μέση του δρόμου δεν το θεωρώ και τόσο ακραίο μια τέτοια μέρα.

Το πιο ακραίο που είδα ήταν μια παρέα πιτσιρικάδες με λάβαρο ένα πανό της Φιορεντίνα. Και στη Φιλαδέλφεια από ότι διαβάζω η πλειονότητα ήταν κομπλέ και δεν υπήρξαν πολλές φθορές στο γήπεδο από πλευράς οπαδών Ολυμπιακού.

Τώρα πως κάποιοι μεμονωμένοι μπορεί να φέρθηκαν σαν απολίτιστοι και αυτό γεγονός είναι. Αλλά γενικότερα δεν έγιναν χοντράδες ούτε σοβαρά επεισόδια απ' όσο γνωρίζω.
 

kokobloko

Member
Μηνύματα
18
Likes
245
Εβδομα πικρας ερχεται με europa conference league και champions league. Θελω προβλεψεις!! Ολυμπιακο και ρεαλ θα παρω εγω. Η φιορεντινα και η ντορτμουντ πολυ μετριες ομαδες κατα την αποψη μου.
Λοιπόν, έχοντας πάρει 3 ντεπον να ηρεμήσω από χθες,να πω και εγώ τα συγχαρητήρια μου στην μεγαλύτερη ε.ο. του ελληνικού αθλητισμού για την κατάκτηση του μιλκο καπ(καραπαπας 2022) απεναντι στην 8η ομάδα της Ιταλίας. Το αποτέλεσμα το γνωρίζαμε βδομάδες πριν, το παιχνίδι σαν παιχνίδι ήταν άθλιο

441215918_1142365186786495_720189582788097326_n.jpg

επίσης να γράψω συγχαρητήρια και στην βαλουρ ρεκιαβικ για την κατάκτηση του μιλκο καπ στο handball
 
Last edited:

arabickostas

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.761
Να και μια ψυχη που σφυριζε τη χρυση εικοσαετια....Χωρις VAR και ξενους διαιτητες.. Ουτε τα προσχηματα στα πανηγυρια για το Conference.

1717111954465.png
 

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.041
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
O αλλος στις καφριλες πηρε και το παιδι του γερος ανθρωπος. Αποπατος.

x.com

Τωρα ειδα οτι ειναι και κοριτσι... τι να πεις.
steiltou τον λογαριασμό σπίτι
να δούμε μετά...
k όχι μονο ποσο κάνει το κάθισμα.
K τα εργατικά k όλα.

θα το ξανακάνει?
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.987
Likes
27.974
τα συγχαρητήρια μου στην μεγαλύτερη ε.ο. του ελληνικού αθλητισμού για την κατάκτηση του μιλκο καπ
το παιχνίδι σαν παιχνίδι ήταν άθλιο
Η μεγαλύτερη απόλαυση είναι για όλους εσάς τους αντιολυμπιακούς να αναγκάζεστε να βλέπετε την ομάδα μου υποστηρίζοντας την αντίπαλη και στο τέλος να τον πίνετε.
Το αποτέλεσμα το γνωρίζαμε βδομάδες πριν,
Τόξερες; Το έπαιξες;.
Λοιπόν, έχοντας πάρει 3 ντεπον να ηρεμήσω από χθες,
top-100-krasi-cmyk.png
Βοηθάει.
  • κατάσταση απόλυτης σύγχυσης
  • Έχω μπερδευτεί τελείως. Έπαθα κοκομπλόκο!
Κοιτώντας την σημασία του ονόματος σου.
υγ.
Με χιουμοριστική διάθεση, γιατί τα παίρνετε στα σοβαρά.
 
Last edited:

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.041
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
μίλκο , topino, μπουγάτσα με κiμα η τυρί δεν ξέρω αλλα το πήρανε.
Οποτε ότι k να λέμε οι από έξω, ο Ολυμπιακός σήκωσε ευρωπαϊκό τρόπαιο
Χάρη σε αυτόν θα βγει μια ακόμα ομάδα Ευρώπη από την άλλη σαιζόν.


πάντως ok, όγδοη στην Ιταλία (Fiorentina).
Αλλα ποιος είναι από πάνω?

inter, milan, juve, Atalanta, Bologna, Roma, Lazio

εκτος από την Bologna, η Atalanta σήκωσε το Europa League, k για τις άλλες, ας το αφήσουμε καλύτερα.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.113
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
steiltou τον λογαριασμό σπίτι
να δούμε μετά...
k όχι μονο ποσο κάνει το κάθισμα.
K τα εργατικά k όλα.

θα το ξανακάνει?
Ειναι καμια εικοσαρια απο αυτους που εχουν στοχοποιηθει, ταυτοποιηθει και ηδη τα ονόματα και οι διευθυνσεις τους κυκλοφορησαν και δεχονται συντονισμένα απειλες απο αλλους βανδαλους. Δε θα παει καθολου καλα αυτο.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.134
Likes
3.041
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
O αλλος στις καφριλες πηρε και το παιδι του γερος ανθρωπος. Αποπατος.

x.com

Τωρα ειδα οτι ειναι και κοριτσι... τι να πεις.
ο τύπος είναι εκτος από oug, k παντελώς χαζός. K αν τον πετύχουν 10 κάφροι τις G21 στον δρόμο, μετά να δούμε τι θα γίνει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.004
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom