Τουρκία 3ήμερο στην Πόλη και που να μείνεις?

kakos21

Member
Μηνύματα
91
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΤΟΥ !!!
Να σου προτείνω κάτι που δεν έχω μείνει ;
Πάντως επειδή την κοιτάζω συνέχεια την Πολη είδα ένα καινούργιο με πολυ καλη τιμη και το έχω στα υπόψιν αν είναι το Residence fully booked
Forbes Suites
Μπραβο Ευαγγελια πολυ καλο το ξενοδοχειο καινουριο και καθαρο απο πρωινο δε λεει πολλα αλλα ειναι σε αποσταση βολης απο σημαντικα πραγματα
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Μπραβο Ευαγγελια πολυ καλο το ξενοδοχειο καινουριο και καθαρο απο πρωινο δε λεει πολλα αλλα ειναι σε αποσταση βολης απο σημαντικα πραγματα
Πες τα φιλε μου γιατι εδω μεσα μου εχουν βγαλει την φημη οτι διαλεγω ξενοδοχεια-πατους.
Δωσε μας περισσοτερες πληροφοριες , βαλε καμια φωτο απο τα δωματια .
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Πες τα φιλε μου γιατι εδω μεσα μου εχουν βγαλει την φημη οτι διαλεγω ξενοδοχεια-πατους.
Δωσε μας περισσοτερες πληροφοριες , βαλε καμια φωτο απο τα δωματια .

Νομίζω οτι δεν σε παίρνει να ανοίξουμε πρωί πρωί τέτοια κουβέντα :D

ΥΓ.στο ''πάτους'' πάντως δεν θα συμφωνήσουμε ....ντεκέδες ταιριάζει περισσότερο :haha::haha:
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Νομίζω οτι δεν σε παίρνει να ανοίξουμε πρωί πρωί τέτοια κουβέντα
ΥΓ.στο ''πάτους'' πάντως δεν θα συμφωνήσουμε ....ντεκέδες ταιριάζει περισσότερο
επεμβαινω προς υπερασπιση της αμώμου νεαράς...
για το μπατζετ του , το χοτελ ειναι μια χαρα. 2 παραγοντες της ειχαν τεθεί..τιμή και κοντα στη νυχτα. τους καλυψε και τους 2. οσοι ειχαν παράπονα εννοούσαν οτι θα πληρωναν αρκετα παραπανω για κατι καλυτερο. με 60Ε τη βραδια, διπλα σε ολα τα μαγαζια ε τι άλλο ηθελαν?!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το κακό με τα offtopic μηνύματα έχει παραγίνει. Σας παρακαλώ θερμά να το περιορίσετε, κρίμα είναι να αρχίσουν να πέφτουν ban γι'αυτό το λόγο.

(κάποια από) Τα άσχετα μηνύματα έχουν διαγραφεί, αν μπορείτε να συνεχίσετε μόνο στο θέμα μας, θα ήταν μάλλον καλό...
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
θα υπερασπιστω και γω την ευγγελια γιατι εχω μεινει σε αυτο που λετε...μαλιστα ειχα αμφιβολιες για το αν επρεπε να το κλεισω αλλα μετο το τσεκαρισμα της ευαγγελιας ,το εκλεισα...(για το residence δε μιλαμε?)ε,δεν ,μπορει να τα χει ολα κανεις σ'αυτο τον κοσμο...αλλα για τα λεφτα του ειναι μια χαρα...καθαρο,με εξυπηρετικη ρεσεπσιον,και σε τελειο σημειο...η πολη σε κραταει ολη μερα εξω...για ενα μπανιο και υπνο παμε συνηθως στο ξενοδοχειο ..οποτε αν καποιος θελει να κρατησει χαμηλα το μπατζετ ειναι οτι πρεπει...
 

kakos21

Member
Μηνύματα
91
Likes
22
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΕ ΚΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΠΑΝΤΟΥ !!!
Πες τα φιλε μου γιατι εδω μεσα μου εχουν βγαλει την φημη οτι διαλεγω ξενοδοχεια-πατους.
Δωσε μας περισσοτερες πληροφοριες , βαλε καμια φωτο απο τα δωματια .
Δυστηχως φωτογραφιες δεν εχω αλλα ειναι ακριβως οπως φενεται στο site και απο πληροφοριες εχω να πω οτι ειναι ενα παρα πολυ καλο value for money
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.003
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom