19 χρόνια Travelstories

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.474
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χωρίς τυμπανοκρουσίες και θεάματα :)

Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μου Travelstories που σήμερα κλείνει 19 χρόνια ζωής. :heart:

Αν κάνετε κανένα πάρτυ στην Ελλάδα πείτε μου να κεράσω τις πίτσες. Δυστυχώς από εδώ που είμαι δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο - αν έχετε καμιά ιδέα για κανένα ονλάιν event πείτε μου.

Για του χρόνου τώρα, μαζευτείτε να κάνουμε beach party για τα 20 χρόνια σε καμιά παραλία του Brisbane - όσοι είστε μέσα σηκώστε χέρι, μπορώ να φιλοξενήσω αρκετούς. Έλα, δύο τσιγάρα δρόμος είναι μη βαριέστε.

Τα μπονζούρια μου στην Ελλάδα, που έλεγε και η Βλαχοπούλου.
 

Klair

Member
Μηνύματα
2.316
Likes
27.641
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Λιτά και απέριττα: Χρόνια Πολλά αγαπημένο Travelstories!! :heart:
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.270
Likes
6.454
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Χρόνια πολλά αγαπημένο travelstories! Κάθε χρόνο και καλύτερο! (Το σήκωσα το χεράκι :haha:, πρόσεξε τι τάζεις)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.577
Likes
14.736
Χρόνια Πολλά και ευχές τα ακόμη καλύτερα να είναι μπροστά μας....:birthday:
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.904
Likes
52.041
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Χωρίς τυμπανοκρουσίες και θεάματα :)

Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μου Travelstories που σήμερα κλείνει 19 χρόνια ζωής. :heart:

Αν κάνετε κανένα πάρτυ στην Ελλάδα πείτε μου να κεράσω τις πίτσες. Δυστυχώς από εδώ που είμαι δε μπορώ να κάνω τίποτα άλλο - αν έχετε καμιά ιδέα για κανένα ονλάιν event πείτε μου.

Για του χρόνου τώρα, μαζευτείτε να κάνουμε beach party για τα 20 χρόνια σε καμιά παραλία του Brisbane - όσοι είστε μέσα σηκώστε χέρι, μπορώ να φιλοξενήσω αρκετούς. Έλα, δύο τσιγάρα δρόμος είναι μη βαριέστε.

Τα μπονζούρια μου στην Ελλάδα, που έλεγε και η Βλαχοπούλου.
Α να κανουμε κατι. Ή να το δεσουμε με την πιτα και να το κανουμε Γεναρη?
 

thanassis33

Member
Μηνύματα
146
Likes
524
Χρόνια πολλά στο travelstories!!!
Να τα εκατοστήσει!!!
Δεκτή η πρόσκληση για Brisbane…
Θέλω να ξαναπάω Αυστραλία…
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.886
Likes
9.931
Χρονια πολλα στο αγαπημενο μου travelstories!
Ξεκινησε να ειναι η παρεα μου τις αγρυπνες νυχτες της λοχειας, συνεχισε να με συντροφευει στα ξενυχτια που εκανα δουλευοντας και τωρα πια ειναι η παρεα μου διαβαζοντας για το 2ο πτυχιο μου τωρα στα γεραματα.
Το φορουμ με «εξελιξε» ως ταξιδιωτη και ως ανθρωπο γενικοτερα, με βοηθησε να ανακαλυψω ενδιαφεροντα και κλισεις που δεν ηξερα οτι εχω (π.χ. φωτογραφια), μου γνωρισε ανθρώπους που με αλλους καναμε ωραια παρεα κι ας μην κρατησε σε βαθος χρονου και με αλλους εχουμε γινει φιλοι αγαπημενοι!
Και ναι @Defkalion δηλωνω συμμετοχη για το επετειακο beach party!!!!
 

ANASTAPAP

Member
Μηνύματα
247
Likes
1.816
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΠΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΑΕΡΟΠΛΑΝΟ..
Χρόνια πολλά στο αγαπημένο μας travelstories!χρόνια πολλά και καλοτάξιδα σε όλους/ες συμφορουμίτες/ισσες!Δευκαλίων μας βάζεις σε πειρασμό!
😍
 

depy!!!

Member
Μηνύματα
769
Likes
2.096
Επόμενο Ταξίδι
Μαλαισία - Βόρνεο
Ταξίδι-Όνειρο
Με βανάκι στη Νορβηγία
Χρόνια πολλά αγαπημένο μας travelstories, εύχομαι να είσαι κοντά μας για πολλά πολλά χρόνια ακόμη!!!
Ναι, ας κάνουμε μια γιορτουλα. Η πίτα είναι πολύ μακριά
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.396
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom