χαιρετώ την εκλεκτή παρέα!

chrisanda

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
σας ανακάλυψα πρόσφατα και μέσα σε λίγες μέρες έχω ταξιδέψει μέα από τις ιστορίες σας σε όλες τις ηπείρους! έχω αυτοκινούμενο τροχόσπιτο και "επεξεργάζομαι" το ακόλουθο πρόγραμμα :
ανκόνα-ρώμη- φλωρεντία- σιένα (περιπλάνηση στη τοσκάνη)- μιλάνο- κόμο- μπέργκαμο- σαιν μόριτζ-μόναχο-ινσμπρουκ-σάλζμπουρκ-βενετία από 28 ιουνίου έως 18 ιουλίου. έχει κανείς να προτείνει κάτι?
καλά ταξίδια σε όλους!:clap:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου και σενα ,καλως ηρθες στην παρεα μας!καλα ταξιδια να χεις!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.921
Likes
10.048
Καλωσήλθες στο travelstories!
Tα μέρη που θέλεις να συμπεριλάβεις στο ταξίδι σου είναι πολλά, αλλά για όλα υπάρχουν πολλές και αναλυτικές πληροφορίες στο forum.... γι' αυτό ξεκίνα διάβασμα!:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Αφου εχεις το τροχοσπιτο, δωστα κι οπου σε βγαλει!
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
:welcome2: Και εμεις θελουμε να αποκτησουμε ενα αυτοκινουμενο τροχοσπιτο. Σου δινει απιστευτη ελευθερια και μπορεις να κανεις οικονομικες διακοπες!
 

chrisanda

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
:welcome2: Και εμεις θελουμε να αποκτησουμε ενα αυτοκινουμενο τροχοσπιτο. Σου δινει απιστευτη ελευθερια και μπορεις να κανεις οικονομικες διακοπες!
εννοείται ότι σου δίνει ελευθερία και τη δυνατότητα να είσαι ένα με τη φύση!:clap:
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Χμμμ....Περίμενε να γυρίσει ο Traveller ο οποίος πετάχθηκε μέχρι τον Παναμά προκειμένου να κάνει τα νεύρα μας τσατάλια και θα σου δώσει πλήρες πρόγραμμα για την αγαπημένη του Ιταλία.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Χμμμ....Περίμενε να γυρίσει ο Traveller ο οποίος πετάχθηκε μέχρι τον Παναμά προκειμένου να κάνει τα νεύρα μας τσατάλια και θα σου δώσει πλήρες πρόγραμμα για την αγαπημένη του Ιταλία.
ευτηχώς που έφυγε αυτός ο ανθρωποδιώκτης και θα σταυρώσουμε νέα μέλη...:p σε καλοσωρίζω εγώ λοιπόν ο πιο γλυκός υποδοχέας του φόρουμ (μόνο μη ψάξεις προηγούμενα)
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
σε καλοσωρίζω εγώ λοιπόν ο πιο γλυκός υποδοχέας του φόρουμ (μόνο μη ψάξεις προηγούμενα)
γκουχου γκουχου!!!ακου ο πιο γλυκος υποδοχεας!!!:haha::haha::haha:πετυχημενο!!!
καλωσορισες chrisanda!:welcome:!ο,τι πληροφορια χρειαζεσαι, υπαρχει ηδη στο φορουμ, αρκει να ψαξεις λιγο!!!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.176
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
γκουχου γκουχου!!!ακου ο πιο γλυκος υποδοχεας!!!:haha::haha::haha:πετυχημενο!!!
καλωσορισες chrisanda!:welcome:!ο,τι πληροφορια χρειαζεσαι, υπαρχει ηδη στο φορουμ, αρκει να ψαξεις λιγο!!!
το ''θα σταυρώσουμε νέα μέλη'' δεν είναι και λίγο διφορούμενο?:haha::haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλωσήρθες και από μένα και καλά ταξίδια.
Νομίζω ότι τα μέρη που έχεις διαλέξει για ένα δεκαήμερο είναι πάρα πολλά.
Νομίζω ότι μπορείς να περιοριστείς στην Ιταλία, όπου στην Τοσκάνη και στη Βόρεια Ιταλία έχει υπέροχη φύση. Εκτός και αν θέλεις να κάνεις μόνο ένα πέρασμα από την κάθε πόλη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.544
Μηνύματα
900.479
Μέλη
39.278
Νεότερο μέλος
samontaz

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom