ταξίδια και ζώδια!

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
εγω σαν λεοντας με ωροσκοπο ζυγο δυστηχως εγκρινω και επαυξανω
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εγω σαν λεοντας με ωροσκοπο ζυγο δυστηχως εγκρινω και επαυξανω
Τι ακριβως εγκρινεις dion ? το Μοντε Καρλο ...γιατι οχι ?? γουστα ειναι αυτα....το δυστυχως που παει στο συνδιασμο Λεων με Ζυγο ??? πολυ καλος...εγω Λεων με οροσκοπο Διδυμο ( φωτια και αερας )
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
Τι ακριβως εγκρινεις dion ? το Μοντε Καρλο ...γιατι οχι ?? γουστα ειναι αυτα....το δυστυχως που παει στο συνδιασμο Λεων με Ζυγο ??? πολυ καλος...εγω Λεων με οροσκοπο Διδυμο ( φωτια και αερας )
το δυστηχως παει στη καλοπεραση που ευελπιστω να μη γινεται ψωναρα
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
το δυστηχως παει στη καλοπεραση που ευελπιστω να μη γινεται ψωναρα
Και πολυ καλα κανεις...ποιος θελει τη μιζερια , τη κακοπεραση και τις κακουχιες ???? ασε που το ζωδιο μας ειναι το best ??? κυριαρχος πλανητης ηλιος ????
 

DION7

Member
Μηνύματα
151
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
που???
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η καραιβικη
Και πολυ καλα κανεις...ποιος θελει τη μιζερια , τη κακοπεραση και τις κακουχιες ???? ασε που το ζωδιο μας ειναι το best ??? κυριαρχος πλανητης ηλιος ????
στο μπεστ συμφωνω αλλα να δουμε τι πιστευουν και οι αλλοι. κοριτσια τι λετε
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
στο μπεστ συμφωνω αλλα να δουμε τι πιστευουν και οι αλλοι. κοριτσια τι λετε
Dion δεν βλεπω ανταποκριση μαλλον συμφωνουνε ολοι μαζι μας :bleh::bleh:
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
εγω σαν ζωδιο φωτιας ,τοξοτακι ειμαι ,με τα περισσοτερα λιονταρια που εχω γνωρισει εχω σφαχτει...δεν ξερω αν εφταιγαν τα ωροσκοπια,αλλα εχω κακη εμπειρια..τι να πω...
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
πολλους υδροχοους βλεπω εδω και ειστε ολοι με το μικροβιο?το δικο μου υδροχοοακι γιατι δεν το εχει ακομα??....αλλα που θα μου παει θα τον παρω μαζι στο εξωτερικο και τοτε να δεις για ποτε θα κατσικωθει το μικροβιο....
ας πει καποιος κι σ'εμενα που ειμαι ΛΕΩΝ με ωροσκοπο ΛΕΩΝ...χιχι
εμενα το δικο μου ταξιδιωτικο προφιλ ειναι παντελως ασχετο με αυτα που πραγματικα θελω και ονειρευομαι...
 

bitudimitra

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Ηρθα να μπω και εγώ στην παρέα των διδυμων!!Εγώ βεβαια έχω και ωροσκόπο δίδυμο!
manelaki ένα καλο site(στα αγγλικα) που λέει τα πάντα για τα ζώδια,απο τα επαγγελματικά μέχρι και τα χαρακτηριστικα της σχέσης σου ειναι το Astrology and Horoscope Homepage - Astrodienst
και άλλο ενα για να κάνεις τον αστρολογικό σου χάρτη Αστρολογία- Ζώδια- Γενέθλιος αστρολογικός χάρτης- Προσωπικές προβλέψεις δωρεάν by Astrofree.com
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.769
Likes
7.359
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
τι κάνουν τα 12 ζωδια μπροστά σε ένα εμπόδιο ;

Ο ΚΡΙΟΣ θα αρχισεινα κουτουλαει το εμποδιο ...θα μπουκαρει σαν οδοστρωτηρας ! Χτύπα - χτύπα θα ριξει το εμποδιο και θα ασχολειται μετά με το καρουμπαλο μπαινοντας σε έναν φαύλο
και ατέρμονο κύκλο χτύπων του κεφαλιού του στον τοίχο .

Ο ΤΑΥΡΟΣ θα περιμενει με υπομονη το εμποδιο να φυγει μονο του πίνοντας καφέ σταυροποδι .

Ο ΔΙΔΥΜΟΣ θα ψάξει για καποιον άλλο δρομο ...

Ο ΚΑΡΚΙΝΟΣ θα επιχειρησει να τα φτειαξει με το εμπόδιο . Ειναι ο σταθμος του προορισμου του ,θα το πιασει με τις δαγκανες του και θα το κουβαλαει με απιστευτη προσκολληση και με κινδυνο να παθει ασφυξια το εμποδιο. Στο τέλος οταν το εμποδιο ξεπεραστει , θα μελαγχολησει !

Ο ΛΕΟΝΤΑΣ θα αρχισει να βρυχαται στο εμποδιο ...αφου πρωτα κρινει αν αξιζει να ασχοληθει μαζι του

Ο ΠΑΡΘΕΝΟΣ θα αρχισει να γκρινιαζει στο εμποδιο, μέχρι αυτό να το βάλει στα πόδια

Ο ΖΥΓΟΣ θα αρχισει διπλωματικες επαφες με το εμποδιο.
Στη προσπαθεια του να το ξεπερασει θα δημιουργησει πολλαπλά επιπλεον εμποδια και μετα θα φρικαρει .

Ο ΣΚΟΡΠΙΟΣ θα κατσει ήσυχα, θα επισημανει τα αδύνατα σημεία του εμποδίου ,αλλά δεν θα του αρκεί να το εξουδετερώσει.
Θα κολλήσει με εμμονή μέχρι να το καταστρεψει ή να καταστραφεί

Ο ΤΟΞΟΤΗΣ θα αρχίσει να φιλοσοφει την ύπαρξη του εμποδίου, μετα θα αρχισει να νευριαζει γιατι του στερει την ελευθερια του

Ο ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ οταν δει ενα εμποδιο , θα κοιταξει να βρει ένα καταλληλο σημειο για να πηδηξει και να φυγει.

Ο ΥΔΡΟΧΟΟΣ θα βρει στο εμποδιο κατι πρωτοποριακο ,κάτι θετικο,
μετά θα αρχισει διαλεξη στο εμποδιο για το αντιδεοντολογικο της υπαρξης του και στο τελος θα εφευρει ενα καλυτερο εμποδιο, για να το αντικαταστησει ...οπότε θα το εχει εξουδετερωσει.

Ο ΙΧΘΥΣ θα προσπαθησει να περασει ή να ξεγλιστρησει απο το εμποδιο οσο πιο ανώδυνα γινεται. Υπαρχει περιπτωση να το ερωτευθει ,λογω εμφυτης τασης μαζοχισμου .
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Κική, άψογη η περιγραφή :clap:

Συμφωνώ και επαυξάνω...:bleh::haha:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.487
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Ταξίδια και ζώδια!
Αν θέλετε εδώ μπορούμε να αναπτύξομε το θέμα αυτό ,και μην γελάτε, τίποτα δεν είναι τυχαίο.Μιλάμε για ζώδια,δηλαδή για βασικά χαρακτηριστικά των ατόμων που αντιπροσωπεύονται από την μέρα γέννησης τους,τις θέσεις των πλανητών,χρόνο ημερομηνία εποχή κλπ.
Εδώ δεν θα μιλήσομε για τα ζώδια όπως τα αναπτύσουν και τα έχουν κακοποιήσει διάφοροι αμφιλεγόμενοι τύπου αστρολόγοι σε βλακώδη περιοδικά,αλλα για το πώς ο καθένας από εμάς βάσει του ζωδίου του –βασικά χαρακτηριστικά που το διέπουν,σκέπτεται,οργανώνει ,αποφασίζει ένα ταξίδι του…
Πχ.σκορπιός. ένα δυναμικό ζώδιο,αποφασιστικό,κυκλοθυμικό εκρηκτικό,διαλέγει ταξίδια με μεγάλο βαθμό δυσκολίας ,αρέσκεται στην περιπέτεια,αποφασίζει γρήγορα,και αν δεν του κάτσει και παρέα σηκώνεται και φεύγει με το καπελάκι του γιατί είναι έτοιμος να αντιμετωπίσει το οτιδήποτε και μάλιστα το προτιμά πολλές φορές από το να έχει μια παρέα που θα τον μεταμορφώνει σε τέρας από τα νεύρα του!!!
Ένας σκορπιός αποκλείεται να ακολουθήσει μια παρέα έτσι για να πάει κάπου,αλλα πρέπει να το θέλει πολύ ο ίδιος,έχει τσεκάρει οπωσδήποτε τά άτομα που θα τον συνοδεύσουν,και είναι σίγουρος ότι θα περάσει το καλύτερο δυνατόν! Στην παρέα είναι συγκαταβατικός,φροντίζει τους ανθρώπους που είναι κοντά του και τους σέβεται,δεν γκρινιάζει και πάντα προσπαθεί να βρεί μια χρυσή τομή που να ικανοποιεί όλη την παρέα!
Συνεχίστε λοιπόν αν σας ενδιαφέρει το παρόν τόπικ,και αν δεν σας αρέσει ρίξτε το στην πυρά!!:rolleyes:

αφού τα λες ΕΣΥ, εγώ δε χρειάζεται να συμπληρώσω...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.545
Μηνύματα
899.834
Μέλη
39.261
Νεότερο μέλος
geormili

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom