Αυστρία σαλσβουργο

bestday

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
γεια σας

θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος να μου προτεινει καποιο οικονομικο μερος για να μεινω στο σαλσβουργο με προυποθεση να μην ειναι κοινοχρηστη η τουαλετα.ειτε πανσιον ειτε ξενοδοχειο.
ειναι προτιμοτερο κοντα στο κεντρο η πιο εξω?
επισης ειναι ευκολο να μου δωσετε μερικες πληροφοριες για το αυτοκινητο?
βρισκεις να παρκαρεις με ασφαλεια καπου?εχει πολλη κινηση στους δρομους?υπαρχει κατι ιδιαιτερο που πρεπει να γνωριζω?

ευχαριστω εκ των προτερων
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
a.k.a. salzburg; γιατί το google για σαλσβουργο τίποτα
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.707


Δεν είμαι καλός στις αντιγραφές πάντως παραπάνω δίνει αποτελέσματα, 41 και μάλιστα με σημαντικά γεγονότα στο Σαλσβούργο.
Φυσικά και δεν έχει σημασία, αλλά λέγεται και έτσι
 

taver

Member
Μηνύματα
12.603
Likes
29.798
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Google

Δεν είμαι καλός στις αντιγραφές πάντως παραπάνω δίνει αποτελέσματα, 41 και μάλιστα με σημαντικά γεγονότα στο Σαλσβούργο.
Φυσικά και δεν έχει σημασία, αλλά λέγεται και έτσι
Με τη διαφορά ότι δεν ψάχνεις για "σαλσβουργο" αλλά για "Σαλσβούργο". Ναι, ένας τόνος κάνει τη διαφορά.
ΥΓ: Έλεος πια με τους άθλιους Εξελληνισμούς. Salzburg λέγεται η πόλη.
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Επί της ουσίας, κανείς δεν έχει να προτείνει κάτι? (Εμείς, με ΙΧ, προτιμήσαμε να μείνουμε λίγο έξω απ' την πόλη, σ' ένα μικρό μέρος που δε θυμάμαι τ' όνομά του τώρα, σε guesthouse).
 

bestday

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
παιδια συγγνωμη κιολας που το λεω αλλα ξεφυγαμε καπως απο το θεμα...
πολυ ευγενικο εκ μερους σας να ψαξετε στο google για να με ενημερωσετε!
καθε απαντηση ειναι ευπροσδεκτη, απλα για να μη σας ταλαιπωρω μαλλον θα ηταν πιο ευκολο σε καποιον που εχει ηδη παει να με ενημερωσει αν γνωριζει κατι σχετικο.
ευχαριστω κ παλι
 

bestday

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επί της ουσίας, κανείς δεν έχει να προτείνει κάτι? (Εμείς, με ΙΧ, προτιμήσαμε να μείνουμε λίγο έξω απ' την πόλη, σ' ένα μικρό μέρος που δε θυμάμαι τ' όνομά του τώρα, σε guesthouse).

σε ευχαριστω για την απαντηση!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Επί της ουσίας λοιπόν.
Στο salzburg μια φορά είχαμε μείνει σε αυτό Hotel Salzburg | Cityhotel | Hotelzimmer | Stadthotel | Hotels | Stadt | Zentrum | Restaurant | Cafe | Austria
Όλες τις υπόλοιπες το χω κάνει ημερήσια.
Το χαμε πετύχει σε καλή τιμή. Πάντως σίγουρα βρίσκεις καλύτερα από αυτό. Το μόνο που μου έχει μείνει από το συγκεκριμένο ξενοδοχείο είναι ότι το κλειδί του ενός από τα δύο δωμάτια που είχαμε δεν άνοιγε μόνο την πόρτα του δωματίου μας αλλά και αρκετές υπόλοιπες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.542
Μηνύματα
900.356
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom