προταση για 3ημερο 25ης μαρτιου

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Μπες στο skyscanner, βάλε πόλη αναχώρησης για τις μέρες που θέλεις, προορισμό "παντού" και δες τι επιλογές έχεις από άποψη τιμής και δρομολογίων.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.748
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Έχεις δίκιο... Έβαλα 24 με 27 Μαρτίου και μου βγάζει γύρω στα 280 ευρώ με lufthansa :( Πριν λίγες μέρες έψαξα και βρήκα μέσω του KAYAK εισιτήριο για Πράγα στα 157 ευρώ. Γι' αυτό σου πρότεινα την Πράγα.
Βαλτή είσαι εσύ? Όχι, όχι Πράγα. Να φύγετε. Όλοι οι Έλληνες. Να πάτε αλλού.... (την προηγούμενη φορά που πήγα στην Πράγα, ήταν Ελληνικό Πάσχα.... Κι όποιος καεί στο Χυλό....)
 

papaki_land

Member
Μηνύματα
24
Likes
7
Ταξίδι-Όνειρο
Μέση Γη
με CSA παντως για βολικες ωρες το εισητηριο παει στα 300 (!!!)

γενικα με μια ματια τα αεροπορικα πανε στο θεο εκεινη την περιοδο..

για βουκουρεστι λεει ή να το αφησω..?

οικονομικα τα αεροπορικα καπου στα 160-170, ενω τα ξενοδοχεια χωμα απο τιμες..
καλησπέρα!!!
Θα σου έλεγα Κωνσταντινούπολη..(εγώ έκλεισα ενα πολύ οικονομικό πακετό για τότε..)
Βουκουρέστι από την άλλη (προσωπική άποψη) δεν λέει τίποτα σαν πόλη,αλλά αν θέλεις να πας θα σου πρότεινα να κλεισεις σπίτι και όχι ξενοδοχείο.Βρισκεις με σαράντα ευρουλάκια σπιταρόνες...Αν είσαστε μεγάλη παρέα συμφέρει...Καλά να περάσεις όπου και αν πας..:D
 

ioanna.gkan

Member
Μηνύματα
459
Likes
65
Επόμενο Ταξίδι
Ευρώπη αλλά που,,,
Ταξίδι-Όνειρο
Παταγωνια
Δεν μα λες εκτος απο μικρη (δηλαδη να γυριζετε σε 3 μερες ) τι αλλο θες, να προσανατολιστουμε γιατι αλλιως βλεπω να παιζει ολη η υφηλιος εδω????
 

danev

Member
Μηνύματα
519
Likes
253
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια-Τσεχια-Σλοβακια.
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΚΑ ΦΙΟΡΔ
Μπες στο skyscanner, βάλε πόλη αναχώρησης για τις μέρες που θέλεις, προορισμό "παντού" και δες τι επιλογές έχεις από άποψη τιμής και δρομολογίων.
Συμφωνώ απόλυτα..... Πριν ρωτήσεις, βάζεις κάτω που δεν έχεις πάει, που θα ήθελες να πας, τι λεφτά θες να διαθέσεις και όταν καταλήξεις σε 2-3 προορισμούς (που αφού δεν έχεις πάει, δεν τους ξέρεις), ρωτάς τους γνώστες για λεπτομέρειες και λοιπή βοήθεια....
Πάντως όπου και να πας, κέφι να υπάρχει και θα περάσεις καλά....:)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Γουσταρω 25η Μαρτιου στην Πολη. Γιορταζεις μαζι με τους Τουρκους... δεν ειναι κακο.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
Κοίτα ίσως επειδή κατά βάθος είμαι "irish blοod english heart":haha: θα σου πω ναι είναι καλή, εικόνα θα την κάνουμε που επιτέλους ήρθε στα μέρη μας :oscar:
Απο τα λίγα που διάβασα και τα πολλά που υπάρχουν εδώ μέσα γίνονται ομηρικοί καβγάδες για τέτοια θέματα ;) Μη ξύνουμε πληγές :lol:

Δεν πέταξα ποτέ με δαύτην αλλά θα το κάνω τον Σεπτέμβρη λέω...αλλά σκέψου τι μπορεί να πάει στραβά?Ας είμαστε θετικοί...πάντως αν ισχύει αυτό με την οδοντοστοιχία για την αναγνώριση...έχω κάποια σφραγίσματα πειράζει?ε μου λείπουν κ κάποια δόντια όπως βλέπετε :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom