προταση για 3ημερο 25ης μαρτιου

aggeliki_17

Member
Μηνύματα
82
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Μαροκο?
Ταξίδι-Όνειρο
Ταϊλάνδη!
εγω θα ξαναριξω στο τραπεζι την ιδεα για Μιλανο.. με easy jet θα βρεις πολυ καλες τιμες και με οχι και πολλα πραγματα να δεις..3 μερες νομιζω ειναι υπεραρκετες.. και με τη Milano card που κοστιζει μονο 10 ευρο εχεις για 2 μερες δωρεαν μεταφορικα (τραμ, λεοφωρειο, μετρο) και εκπτωση για 3 μερες στα κυριοτερα αξιοθεατα..
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Εγώ θα σου πρότεινα τη Ρουμανία ή τη Βουλγαρία, διότι είναι κοντά και μπορείς να βρεις φθηνά αεροπορικά εισιτήρια και γενικά το κόστος ζωής είναι πιο χαμηλό από το δικό μας, οπότε δε θα ξοδέψεις πολλά. Τέτοια εποχή πέρυσι είχα πάει Ρουμανία και ήταν πολύ όμορφα. Δες την ιστορία που έχω βάλει για να πάρεις ιδέες.
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
yeahhhh!:clap: my name is smith, "nena" smith :p
Εσύ των U2?Είδα live στο pub στο Δουβλίνο!!!ε, πόσο πολύ με ζουλεύεις αυτή τη στιγμή?:LOL: :)
Πας oslo?ε πόσο πολύ σε ζουλεύω αυτή τη στιγμή :cool: Είναι όμορφα?Ξέρεις?
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
μα, σκέψου ότι κι γω είχα πάει Δούβλινο κι τους είδα 3 φορές εκεί.
Οσλό δε έχω πάει, αλλά ας είναι καλα η FR με τα φθήνα εισήτηρια της
 

nena

Member
Μηνύματα
867
Likes
471
Ταξίδι-Όνειρο
greenland-φεροε-svalbard
XMMMMM!Αλλά εγώ είδα κ το σπίτι του bono!:haha: Εντάξει..το παραδέχομαι..απο έξω...:D
Απο που πετάς?Εμείς στον πάνω μαχαλά :bleh: δεν έχουμε την τύχη σας! Πάντως επειδή αν όλα πάνε οκ θα είμαι Δανία κ σκεφτόμουν στη αρχή κ Νορβηγία..έμαθα οτι το Όσλο δεν είναι κι αμάν η πόλη..πάνε με το καλό κ έλα γρήγορα να μου πεις γιατί πρέπει να κλείσω κ διαμονή!
 

jpsih

Member
Μηνύματα
262
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
???
λοιπον.. σας ευχαριστω ολους για τις προτασεις σας..
μετα απο εκτεταμενη ερευνα, νομιζω καπου -ισως- κατεληξα..

πολωνια και κρακοβια..

αεροπορικα μεσω βαρσοβιας στα 160 περιπου (με αναμονη 1-2 ωρων οποτε βαρσοβια λογικα δεν βλεπω..) ενω διαμερισματα ωραιοτατα και κεντρικοτατα βρισκω με 100-200 ευρω για 2 ατομα για 4 βραδυα.. χοντρικα βγαινουν στα 200-250 το ατομο συνολο..

δεν ξερω αλλα νομιζω ειναι καλη ευκαιρια γιατι θα ηθελα να πεταχτω στα γνωστα ορυχεια και φυσικα στο αουσβιτς... μου βγαινουν καθαρα 3 μερες ελευθερες..

τι λετε..?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.531
Μηνύματα
899.376
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom