προταση για 3ημερο 25ης μαρτιου

jpsih

Member
Μηνύματα
262
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
???
για δωστε τα φωτα σας..

υπαρχει σκεψη για ταξιδακι 3-4 ημερων το 3ημερο της 25ης..
ποια κοντινη ευρωπαικη πολη προτεινετε για αυτες τις λιγες μερες?
τα αεροπορικα ανεβαινουν τοτε, οποτε ας προτεινετε καποιον προορισμο που να μην ξεφευγει οικονομικως..

περιμενω
 

jpsih

Member
Μηνύματα
262
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
???
ρωμη σε 3-4 μερες...? μηπως πανε στραφι, με την εννοια οτι ειναι πολυ μεγαλη πολη..?

ψαχνω κατι σε μεγεθος βουδαπεστης (που εχω παει..), ωστε σε 3-4 μερες να εχεις ολοκληρωμενη ιδεα για την πολη..
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν βρεις για Ρώμη πρωινή αναχώρηση και βραδινή άφιξη στην Αθήνα θα πάρεις μια ωραία γεύση απο τα βασικά.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
ψαχνω κατι σε μεγεθος βουδαπεστης (που εχω παει..), ωστε σε 3-4 μερες να εχεις ολοκληρωμενη ιδεα για την πολη..
Για 3-4 μέρες νομίζω μια Πράγα είναι ότι πρέπει. Εγώ έκλεισα για Πράγα το 3ήμερο της Κ. Δευτέρας πριν αρκετές μέρες σε πολύ καλή τιμή. Οπότε προσπάθησε να καταλήξεις όσο πιο γρήγορα μπορείς για να πετύχεις καλύτερη τιμή.
 

jpsih

Member
Μηνύματα
262
Likes
128
Επόμενο Ταξίδι
???
με CSA παντως για βολικες ωρες το εισητηριο παει στα 300 (!!!)

γενικα με μια ματια τα αεροπορικα πανε στο θεο εκεινη την περιοδο..

για βουκουρεστι λεει ή να το αφησω..?

οικονομικα τα αεροπορικα καπου στα 160-170, ενω τα ξενοδοχεια χωμα απο τιμες..
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
με CSA παντως για βολικες ωρες το εισητηριο παει στα 300 (!!!)
Έχεις δίκιο... Έβαλα 24 με 27 Μαρτίου και μου βγάζει γύρω στα 280 ευρώ με lufthansa :( Πριν λίγες μέρες έψαξα και βρήκα μέσω του KAYAK εισιτήριο για Πράγα στα 157 ευρώ. Γι' αυτό σου πρότεινα την Πράγα.
 

thanosth

Member
Μηνύματα
3.431
Likes
7.533
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO
Mίνχεν οπως το λένε εκεί
δηλαδή Μόναχο ελληνιστί...

και κοντά, και με επισκέψιμα σημεία πολλά
:cool:
 
Μηνύματα
116
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος του μεταξιού
Ξέρω ότι το σενάριο είναι λίγο extreme, πάντως μπορείς να επιστρέψεις στις 29 στο Βόλο από Ρώμη ή Βρυξέλλες με 31 ευρώ, συμπεριλαμβανομένων των φόρων, με Ryanair. Αν βρεις κάποια φθηνή πτήση προς τον έναν από τους δύο αυτούς προορισμούς και μπορείς να πάρεις και μία μέρα άδεια παραπάνω.......
 

sgourok

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Εγώ πάλι προτείνω Κων/πολη. Και μάλιστα σκέφτομαι να πάω και εγώ αυτές τις μέρες. Δεν ξέρω το budget σου και αν σε ενδιεφέρουν οι οργανωμένες εκδρομές αλλά έχω δει ωραία & οικονομικά πακέτα. Αν πάλι θες να κάνεις κάτι ατομικό, και αυτό νομίζω είναι εύκολο να το οργανώσεις για την Κων/πολη.

Ότι και αν αποφασίσεις... Have fun!
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Πόλη μικρή και όμορφη είναι φυσικά η Πράγα, όπου θα περάσεις σούπερ.
Τώρα αν ξεφεύγουν τα εισιτήρια τόσο πολύ από το μπάτζετ σου κοίτα για Φλωρεντία μήπως έχει καμία προσφορά η Αλιτάλια.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Μια "ανοιξιατικη" τριημερη αποδραση στη Ναπολη (επισκεψη βεζουβιο, πομπηια και φυσικα ημερησια σε ανθισμενο Καπρι ή Ποζιτανο) με απευθειας πτηση και καμια ταλαιπωρια 25-28/3, με Alitalia, στα 185 ευρω, πως σου φαινεται??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.531
Μηνύματα
899.376
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom