Τσεχική Δημοκρατία πραγα ταξιδι

katerina_s86

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
γεια σας. θα ηθελα να παω ενα ταξιδι στην πραγα με τουριστικο γραφειο. μηπως εχετε να μου προτεινετε καποιο καλο και αξιοπιστο τουριστικο γραφειο. εχω βρει ενα που ειδικευεται στη πραγα. το μουλτι τραβελ. γνωριζεται αν ειναι καλο?
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Καλώς ήρθες Κατερίνα! Όπως λέει και ο Θανάσης, η Τσεχία και δη η Πράγα συναντιέται και αναλύεται στο forum με μια συχνότητα 1-2 φορές τον μήνα!!! Αν πατήσεις πάνω στο " Πράγα " θα βρεις πλειάδα πληροφοριών.
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Κακοί άνθρωποι. Να αποπαίρνετε έτσι τα νέα μέλη.

Κατερίνα. Έχω το γραφείο που κάθε ένας που θέλει να ταξιδέψει στην Πράγα χρειάζεται. Λέγεται Chillisauce με έδρα στην Αγγλία. Έχει κάποια ταξιδιωτικά πακέτα αλλά διοργανώνει κυρίως events.

Θεωρώ ότι το καλύτερο πακέτο είναι αυτό καθώς πέριλαμβάνει και μαθήματα. Κάποια ακόμη πακέτα εδώ

Υπάρχουν βέβαια και άλλες δραστηριότητες τις οποίες μπορείς να βρεις εδώ με προτίμηση σε αυτή, αυτή και αυτή
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.936
Likes
3.927
Tελικά ίσως είμαι λίγο υπερβολικός με την Πράγα και τα γκρουπ... μια χαρά πακέτα έχει το γραφείο του fitziano... έχει τράνσφερ μην χαθείς, φαγητό μη πεινάσεις και ξεναγό για να σε πάει σε όλα τα "καλά" αξιοθέατα... λέω να πάρω τον ακατανόμαστο να πάμε μια βολτίτσα και μετά να σας πούμε αν μείναμε ευχαριστημένοι από το σέρβις!!
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Tελικά ίσως είμαι λίγο υπερβολικός με την Πράγα και τα γκρουπ... μια χαρά πακέτα έχει το γραφείο του fitziano... έχει τράνσφερ μην χαθείς, φαγητό μη πεινάσεις και ξεναγό για να σε πάει σε όλα τα "καλά" αξιοθέατα... λέω να πάρω τον ακατανόμαστο να πάμε μια βολτίτσα και μετά να σας πούμε αν μείναμε ευχαριστημένοι από το σέρβις!!

ξερεις μήπως αν μπορει να παει καποιος εδω K5relax - No?n? klub v Praze, Night club in Prague

χωρίς να παρει υποχρεωτικά μεταφορες -ξεναγησεις στα αξιοθεατα και φαγητό ?????


Κατερινα : να κλεισεις να πας μονη σου στην Πράγα χωρίς group !!!!
 

katerina_s86

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
ευχαριστω οσους μου εδωσαν πληροφοριες. εχω ηδη διαβασει ολα οσα εχουν γραψει σε αλλα αρχεια για την πραγα αλλα δε βρηκα καποια προτεινομενα τουριστικα γραφεια ουτε και πληροφοριες για το μουλτι τραβελ και για αυτο και ρωτησα!
 

katerina_s86

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
σας παρακαλω αν μπορουσε καποιος να μου δωσει καποιες πληροφοριες σχετικα με τα τουριστικα γραφεια θα ημουν ευγνωμων.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
σας παρακαλω αν μπορουσε καποιος να μου δωσει καποιες πληροφοριες σχετικα με τα τουριστικα γραφεια θα ημουν ευγνωμων.
Το λάθος σου είναι ότι έκανες μια ερώτηση που περιλαμβάνει δύο θέματα-ταμπού για το φόρουμ: Πράγα + γκρουπ...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.430
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom