καλώς σας βρήκα!!!

drak

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
καλώς σας βρήκα.από καιρό ήθελα να γίνω μέλος στην παρέα σας, αλλά διάφορα γεγονότα(και υγείας-δυστυχώς)δεν μου το επέτρεψαν...αλλά τώρα είμαι καλά και σας καλημερίζω.μου αρέσει που όλοι εδώ έχουμε ένα κοινό όνειρο και γιατί όχι?σκοπό:τα ταξίδια.από 11 χρονών μου κόλλησε το μικρόβιο,όταν οι γονείς μου πήγαν στη νότιο αφρική και δεν με πήραν μαζί τους...αντίθετα με άφησαν στο χωριό με τη γιαγιά...όπου και σκύλιασα!!!..αλλά φωνή βοώντος εν τη ερήμω!!έτσι μεγαλώνοντας πήρα το αίμα μου πίσω..τα ταξίδια την δεκαετία του '90 ήταν κυρίως ευρωπαϊκά και πολύ Νέα Υόρκη(φιλοξενία) λόγω οικονομικής δυσπραγίας.μετά την έναρξη της καινούριας χιλιετίας είπα να φύγω από τη γειτονιά και να ξαμολυθώ στις υπόλοιπες 4.έτσι κάθε χρόνο κάνω ένα ή δύο μεγάλα ταξίδια!!η προσμονή, η εκτέλεση και η ύστερη ονειροπόληση του ταξιδιού είναι πια μέρος της ζωής μου.το μόνο (που πολλοί, ίσως να με "κράξετε")είναι ότι τα κάνω με γκρουπ...και αυτό γιατί ο χρόνος μου είναι περιορισμένος, λόγω δουλειάς και καθημερινότητας.και μιλάω για κάποια δύδκολα, μακρινά ταξίδια, όχι αυτά της γειτονιάς.λοιπόν το επόμενο είναι,καλώς εχόντων, τον επόμενο μήνα σε Ινδία-Κασμίρ με πρακτορίο αθηναϊκό...γιατί μένω στην αθήνα(ξέχασα να σας το πω)...οπότε όσοι πιστοί προσέλθετε!!αυτά για την ώρα...καλημέρα και να είστε καλά...έως την επόμενη επικοινωνία.;)
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλωσηρθες!!!
Πολυ ενδιαφερον χαρτης και να υποθεσω οτι θα εχεις να μας αφηγηθεις και πολυ ενδιαφερουσες ταξιδιωτικες ιστοριες.
 

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
Γιατι να σε κράξουμε?? Να εισαι πάντα καλα να ταξιδευεις! Καλως ήρθες!
 

drak

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλωσηρθες!!!
Πολυ ενδιαφερον χαρτης και να υποθεσω οτι θα εχεις να μας αφηγηθεις και πολυ ενδιαφερουσες ταξιδιωτικες ιστοριες
σ'ευχαριστώ πολύ,ναι μέχρι στιγμής αξιώθηκα να πάρω "μυρωδιά" και από τις 5 ηπείρους,ας ελπίσουμε να τις εξερευνήσουμε λίγο καλύτερα.καλή σου μέρα:lol:
 

phoenix

Member
Μηνύματα
69
Likes
46
Καλώς ήρθες στη παρέα μας! Υγεία κ τρέλα χρειάζονται όχι μόνο για τα ταξίδια αλλά κ για το όμορφο ταξίδι της ζωής! :clap:
 

drak

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Γιατι να σε κράξουμε?? Να εισαι πάντα καλα να ταξιδευεις! Καλως ήρθες!
σ'ευχαριστώ πολύ,καλώς σε βρήκα,το να ταξιδεύεις με γκρουπ θεωρείται από πολύ κόσμο αδυναμία...πολλές φορές όντως αναφύονται προβλήματα σε μια τέτοια ανομοιογενή ομάδα,όμως, εάν έχεις τη δική σου παρέα μέσα στο γκρουπ αποστασιοποιείσαι και περνάς μια χαρά...άσε που δεν έχεις την έγνοια της διοργάνωσης ενός τέτοιου ταξιδιού...οπότε καλά μας ταξίδια ...περιμέμω πως και πως το πάσχα για να πάω ινδία και κασμίρ..περιμένω ειδικά το κασμίρ.να είσαι καλά!!!:clap:
 

drak

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Καλώς ήρθες στη παρέα μας! Υγεία κ τρέλα χρειάζονται όχι μόνο για τα ταξίδια αλλά κ για το όμορφο ταξίδι της ζωής! :clap:
συμφωνώ και επαυξάνω!!!μέχρι στιγμής αυτό κάνω και λειτουργεί μια χαρά!!χαίρομαι που και άλλοι ασπάζονται και ακολουθούν αυτό τον τρόπο ζωής!!καλως σε βρήκα!!!:clap:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
σ'ευχαριστώ πολύ,καλώς σε βρήκα,το να ταξιδεύεις με γκρουπ θεωρείται από πολύ κόσμο αδυναμία...πολλές φορές όντως αναφύονται προβλήματα σε μια τέτοια ανομοιογενή ομάδα,όμως, εάν έχεις τη δική σου παρέα μέσα στο γκρουπ αποστασιοποιείσαι και περνάς μια χαρά...άσε που δεν έχεις την έγνοια της διοργάνωσης ενός τέτοιου ταξιδιού...οπότε καλά μας ταξίδια ...περιμέμω πως και πως το πάσχα για να πάω ινδία και κασμίρ..περιμένω ειδικά το κασμίρ.να είσαι καλά!!!:clap:
και γω αγαπω Κασμιρ και θελω πολυ να παω καποια στιγμη!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.004
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες και απο εμας και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.554
Μηνύματα
900.873
Μέλη
39.285
Νεότερο μέλος
alex1260

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom