Ιταλία ιταλία-περίοδος εκπτώσεων????

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Απ'ότι μου είπε ο φίλος,τέτοια παιχνίδια πουλάνε γύρω από το Κολοσσαίο πλανόδιοι Ιταλοί(κάτι σαν το Μοναστηράκι της Ρώμης)πήρε ένα με διάμετρο περίπου 30 εκατοστά και ύψος κάπου στα δέκα,τιμή 10 ευρώ.
ε πες μας καμμιά πληροφορία παραπάνω..πώς να στο βρούμε έτσι?τι απεικονίζει? έχει και στρατιωτάκια πάνω?
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Εγώ Στέφανε είχα δεί ένα άλλο που ψάρευες ψαράκια στη fontana di trevi...Μπορείς να με βοηθήσεις να το βρώ???Μήπως είναι giochi preziosi?
Ήμουν καλό παιδάκι φέτος και παρακαλώ τη befana να το βρεί και να μου το φέρει...
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Εγώ Στέφανε είχα δεί ένα άλλο που ψάρευες ψαράκια στη fontana di trevi...Μπορείς να με βοηθήσεις να το βρώ???Μήπως είναι giochi preziosi?
Ήμουν καλό παιδάκι φέτος και παρακαλώ τη befana να το βρεί και να μου το φέρει...
σου βρήκα τα έξτρα ψαράκια..giochicin preziosi...
η Fontana δυστυχώς ήταν το χιτ των γιορτών μαζί με τη Lalaloopsy και εξαντλήθηκε, και αναμένεται η νέα παραγγελία. ελπίζω όμως ότι η Befana θα στη φέρει..

ai00.i.aliimg.com_img_pb_621_139_280_280139621_756.jpg
 

thespyros

Banned
Μηνύματα
391
Likes
32
Επόμενο Ταξίδι
ισπανια ΜΑΔΡΙΤΗ ΠΡΟΣΕΧΩΣ
θα παω στο orio center ακουσα οτι εχει καλες εκπτωσεις
 

MPLECAFE

Member
Μηνύματα
148
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
ΠΟΡΤΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ
εγω παντος εχω παει και στα δυο outlet χωριά που ειναι εξω απο τις πολης (μιλανο,ρωμη) και ειχε πολυ καλες τιμες και ειδικα μιλανο γιατι ηταν περιοδο εκτωσεων
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.205
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία

osfialgia

Member
Μηνύματα
764
Likes
280

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.475
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom