ιδεες για εκδρομη ελλαδα μεσα στον οκτωβρη;

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.273
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Γεια σου! Αν προτιμάς κάτι σε βουνό θα σου πρότεινα κι εγώ Τζουμέρκα ή Ζαγοροχώρια. Αν θες πιο πολύ ρομάτζο θα συμφωνήσω με τη maska. Η Μονεμβασιά τον Οκτώβρη είναι υπέροχη!
 

astrah

Member
Μηνύματα
121
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
ταξίδι να'νε κ οπου να'νε
Ταξίδι-Όνειρο
το γυρο του κοσμου!
Εγω παλι κοιταζω προς καλαβρυτα ,δεν ξερω εαν σε ενδιαφερει! Βεβαια ισως να ειναι πολλες οι 3-4 μερες.
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Οδικώς θα πάτε ή υπάρχει περίπτωση να πάτε και αεροπορικώς; Είναι πανέμορφα στην Ξάνθη, στο Νέστο. (Θα ακούσεις πολλέεεες απόψεις).
 

δημητρα

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
τα ιωαννινα εχω στο μυαλο μου...ειμαι απο εκει και αντικειμενικα πιστευω οτι ειναι απο τους καλυτερους προορισμους....ειδικα ζαγοροχωρια..........απλα θεωρω οτι ειναι λιγακι μακρυα απο αθηνα...μονο αυτο...αν αποφασισεις να πας εχω να σου δωσς αρκετες πληροφοριες...
 

maska_29

Member
Μηνύματα
381
Likes
788
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Να δω το Σέλας...
Πρότεινα Μονεμβασιά αλλά σίγουρα τα Ζαγοροχώρια είναι μοναδικά (…αν δεν παινέψεις την καταγωγή σου…)
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
3μερο που αναφέρεσαι εμείς πχ θα πάμε Ορεινή Ναυπακτία, μοναδική!
Μονεμβασιά που επίσης προτάθηκε είναι μια ζωγραφιά όλες τις εποχές του χρόνου, το μόνο που ίσως να σας κρατήσει είναι οι τσουχτερές τιμές(αν μείνετε μέσα στο κάστρο).
Ορεινή Κορινθία-Καστανιά και Γκούρα προτείνω- μοναδική φύση, μοναδικό φαγητό, οικονομική διαμονή και μικρή απόσταση σχετικά με Ζαχοροχώρια.
Καλάβρυτα με ή χωρίς χιόνι είναι πολύ όμορφα, ωραίες βόλτες, ωραία τοπία, παίρνεις και τον οδοντωτό και βλέπεις φύση χάρμα.:D
 

ioannisp

Member
Μηνύματα
242
Likes
46
Επόμενο Ταξίδι
το σκέφτομαι ...
Οδικώς θα πάτε ή υπάρχει περίπτωση να πάτε και αεροπορικώς; Είναι πανέμορφα στην Ξάνθη, στο Νέστο. (Θα ακούσεις πολλέεεες απόψεις).
Εκεί θέλω να πάω και εγώ κάποια μέρα :)
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
501
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
με τοσα λεφτα που θα χαλασεις δε πας ενα εξωτερικο?με 76 ευρω πηγαινεις γερμανια...με 79 κ 99 πας βουδαπεστη και παει λεγοντας....ασε η διαμονη ...πιο φτηνα θα μεινεις εξω
 

taver

Member
Μηνύματα
12.599
Likes
29.752
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Πηγα τελη Οκτωβριου στο Πηλιο.
Ηταν οντως παρα πολυ ομορφα και τα χρωματα των δεντρων ηταν μοναδικα .Νομιζω οτι οι μερες που εχεις στη διαθεση σου ειναι πολυ καλες για να γυρισεις το βουνο και τα χωρια του.
 

geopnd

Member
Μηνύματα
274
Likes
125
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο-Σκωτια
Ταξίδι-Όνειρο
μεξικο
πηλιο

εγω παλι προτεινω δαγκωτο πηλιο!φοβερα χωρια,φαγητο,βολτες,μονοπατια,φυση.για ωραια γουστα!μηλιες,τσαγκαραδα,πορταρια,μακρυνιτσα ειναι απο τα καλυτερα.προτεινω μηλιες.κεντρικο πηλιο δηλαδη.3 μισι μερουλες ειναι τελεια για πηλιοεξερευνησεις.μηλιες θα πας και στην <<αννα να ενα μηλο>>,παραδοσιακο καφε,με χιλιαδες φωτο απο τα παλια,φοβερα γλυκα και αλλα ωραια.εχει και ωραια ταβερνακια μηλιες.καστορια ειναι ωραια αλλα πολυυυυυυυ μακρια για 3 μερες.οπως και ζαγοροχωρια...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.543
Μηνύματα
899.737
Μέλη
39.257
Νεότερο μέλος
kateanderson

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom