Ιταλία γύρος Ιταλίας!!!

nanakif16

Member
Μηνύματα
11
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία - Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Τυνησία
μμμμ με έβαλες σε σκέψεις άρα θα πρέπει να μείνουμε ρώμη 2 μέρες να πάμε μετά φλωρεντία και μετά 1 μέρα ρώμη.. Νομίζω πώς έτσι θα γλιτώσουμε την ταλαιπωρία.. Μήπως έχεις να μου προτείνεις κάποιο άλλο ξενοδοχείο
η σε ποια περιοχή κοντά να κοιτάξω??? όπως και να έχει σας ευχαριστώ θερμά όλους..Οι συμβουλές σας μου είναι πολύτιμες
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
μμμμ με έβαλες σε σκέψεις άρα θα πρέπει να μείνουμε ρώμη 2 μέρες να πάμε μετά φλωρεντία και μετά 1 μέρα ρώμη.. Νομίζω πώς έτσι θα γλιτώσουμε την ταλαιπωρία.. Μήπως έχεις να μου προτείνεις κάποιο άλλο ξενοδοχείο
η σε ποια περιοχή κοντά να κοιτάξω??? όπως και να έχει σας ευχαριστώ θερμά όλους..Οι συμβουλές σας μου είναι πολύτιμες
Μόνο 3 μέρες για Ρώμη?Είναι μεγάλη η Ρώμη και έχει πολλά πράγματα να δείτε που θα χάσετε με μόνο 3 μέρες. Μήπως να πηγαίνατε μόνο Ρώμη? Στη Ρώμη έχω μείνει στα εξής: Radisson, Inghilterra, Raphael, San Anselmo, και συνιστώ το Inghilterra και το Raphael, αλλά δε ξέρω αν είναι εντός budget σου. Για περιοχή κοίταξτε κάτι κοντά στη Navona, ή εναλλακτικά στη Republicca, Condotti, Via del Corso, έτσι θα είστε στην καρδιά της Ρώμης.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.788
Likes
1.815
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
δες το stayinn via del croso φαινεται καλο και σε καλη τιμη:D
 

marianino

Member
Μηνύματα
277
Likes
85
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
δές και το piazza venezia hotel ( Ρώμη ) ήταν καθαρό και πολύ κενρικό..δεν είχε όμως πρωνό δεν ξέρω κατα πόσο σε ενδιαφέρει..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.536
Μηνύματα
899.454
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom