Τσεχική Δημοκρατία βοηθεια για εισιτηρια......

THANOS12345

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
καλησπερα,ειμαι καινουριος στο φορουμ και θελω μια βοηθεια για αεροπορικα εισητηρια.βρηκα στο clik4sky εισητηρια για πραγα απο θεσσαλονικη απο 9/11 μεχρι 13/11 και 1)θελω να μαθω πως κανουμε κρατηση,2) δεν ξερω που μπορω να δω ποια αεροπορικη εταιρεια ειναι και 3)μου φαινεται περιεργο η επιστροφη.ενω να πας ειναι μια ωρα και δεκα λεπτα στην επιστροφη ειναι περιπου τρεις ωρες???
επιπλεον πληροφοριες για κρατησεις αεροπορικων και ξενοδοχειου οποιος γνωριζει θα ηθελα να μαθω περισσοτερα.ευχαριστω...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.887
Likes
9.941
καλησπερα,ειμαι καινουριος στο φορουμ και θελω μια βοηθεια για αεροπορικα εισητηρια.βρηκα στο clik4sky εισητηρια για πραγα απο θεσσαλονικη απο 9/11 μεχρι 13/11 και 1)θελω να μαθω πως κανουμε κρατηση,2) δεν ξερω που μπορω να δω ποια αεροπορικη εταιρεια ειναι και 3)μου φαινεται περιεργο η επιστροφη.ενω να πας ειναι μια ωρα και δεκα λεπτα στην επιστροφη ειναι περιπου τρεις ωρες???
επιπλεον πληροφοριες για κρατησεις αεροπορικων και ξενοδοχειου οποιος γνωριζει θα ηθελα να μαθω περισσοτερα.ευχαριστω...
Τη διαφορά της ώρας την υπολόγισες?
Η αεροπορική εταιρεία είναι η Czech Airlines
 

shadow88

Member
Μηνύματα
185
Likes
73
Επόμενο Ταξίδι
Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Road trip στη Τοσκάνη..
Λοιπόν τα εισητήρια είναι της czech airlines ..Είναι περιορισμένα γι αυτό ότι προλάβεις..Δεν υπάρχει η δυνατότητα αλλαγής του εισητηρίου σου και σε μια τέτοια περίπτωση τα χρήματα δεν επιστρέφονται.(βέβαια δεν είναι ακριβά εισητήρια..)Η κράτηση γίνεται μέσω ιντερνετ με πιστωτική κάρτα..'Οταν τη κάνεις ,θα σου στείλουν τον κωδικό της πτήσης στο email σου..Μια άλλη λύση την οποία δεν συνιστώ προς το παρόν είναι οι προσφορές της skyeurope αλλά κανείς δεν ξέρει για το μέλλον της εταιρείας ακόμη...Άλλωστε δεν νομίζω να έχει βγάλει εισητήρια για Νοέμβριο...Όσον αφορά τα ξενοδοχεία ψάξε στο site και θα βρεις πάρα πολλές προτάσεις όχι μόνο για ξενοδοχεία,αλλά και εστιατόρια,αξιοθέατα κλπ....Κ εγώ το ίδιο έκανα...Καλώς ήρθες!:welcome:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.440
Μέλη
39.250
Νεότερο μέλος
sofiamts

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom