Γενικά αλόννησος, σκόπελος ή κύθηρα;

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
τα σκεφτηκα κ τα κουφονησια αλλα παραειναι μικρα νομιζω..ασε που εχουν κ νεκρα απο μαγαζακια-μπαρακια(οχι club,μπαρ)...

σε περιπτωση ομως που εχουμε μεταφορικο,προτεινεις κεφαλλονια δηλαδη?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Απαπαπα εφοσον μιλαει και για διασκεδαση στο Κουφονησι θα κοψει φλεβες.
Η Κεφαλοννια ειναι οντως καλυτερη απο Σκοπελο ,αλλα μιλαμε για πραγματικα μεγαλο νησι!Αν διαλεξεις Κεφαλοννια θα παρετε οπωσδηποτε αμαξι.Τα Κτελ κανουν πολλες διαφορετικες διαδρομες και πηγαινοντας στα μισα ,θα χανετε τα αλλα μισα.
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
τα σκεφτηκα κ τα κουφονησια αλλα παραειναι μικρα νομιζω..ασε που εχουν κ νεκρα απο μαγαζακια-μπαρακια(οχι club,μπαρ)...

σε περιπτωση ομως που εχουμε μεταφορικο,προτεινεις κεφαλλονια δηλαδη?
Φυσικα!!! Αν και δεν εχω παει Σκοπελο. Και βεβαια το μεταφορικο να μην ειναι μηχανακι γιατι θα'ναι πολλα τα χιλιομετρα.
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
οκ!ευχαριστω!!:) τελικα καταληξαμε,για σκοπελο μας βλεπω!χεχε
καλα,δεν θελουμε και τρελη διασκεδαση!!:p απλα να εχει κανα δυο σημεια για να ξενυχτησουμε αν προκυψει...η σκοπελος ειναι για ζευγαρακια?
 
Μηνύματα
1.619
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
Ναι αλλά και όχι μόνο. Δηλαδή θα βλέπεις αρκετά ζευγάρια αλλά δεν είναι το κλασικό ζευγαρονήσι :) Μια χαρά θα περάσετε, έχει ενδιαφέροντα μπαράκια με ωραίες μουσικές. Η μόνη μου ένσταση είναι ότι δε νομίζω να σας βγει πολύ φθηνά - δεν ήταν από τα φθηνότερα νησιά που πήγα. Τα ποτά μου φάνηκαν ακριβά, το φαγητό μέτρια (ούτε πανάκριβο ούτε φθηνό) και η διαμονή ακριβή. Εμπειρία Αυγούστου σου λέω βέβαια!
 

{tinkerbell}

Member
Μηνύματα
86
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
στο απειρο+ακομα παραπερα
Ταξίδι-Όνειρο
Κινα, Αργεντινη, Ινδια
ωραια!σε ευχαριστω πολυ!!!:) το ενα το ειχα δει, τα υπολοιπα ομως οχι...:S πολυτιμη η βοηθεια σου!!!!:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.691
Μέλη
39.256
Νεότερο μέλος
ntan

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom