ΧΑΝΙΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ

Akis_kots

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλημερα σε ολους.. σε λιγες μερες επισκεπτομαι τα χανια! θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθεισει,ψαχνω το ιδανικο μερος για να κανω προταση στην κοπελα μου..κυριως εστιατοριο η κατι τετοιο..?? help me!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
Καλημερα σε ολους.. σε λιγες μερες επισκεπτομαι τα χανια! θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθεισει,ψαχνω το ιδανικο μερος για να κανω προταση στην κοπελα μου..κυριως εστιατοριο η κατι τετοιο..?? help me!
Δες αυτο εδω, δεν μπορω να φανταστω κατι καλλιτερο
ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΣΤΑ ΧΑΝΙΑ - Κριτικές για Cosmos, Πλατανιάς, Ελλάδα - TripAdvisor
 

Akis_kots

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
πολύ καλο..θα το κοιτάξω αν σκεφτεις κατι ακομα ενημερωσε με! ευχαριστώ
 

Akis_kots

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
πολυ ωραιο φαινεται κ αυτο.. αλλα ψαχνω κατι με θέα πολυ ιδιέταιρο! κοιταω κ καποια εστιατορια ξενοδωχειων θα ηταν καλη επιλογη?τι λες?
 

swift96gr

Member
Μηνύματα
188
Likes
42
Επόμενο Ταξίδι
Ότι κάτσει
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη (ξανά)
Καλημερα σε ολους.. σε λιγες μερες επισκεπτομαι τα χανια! θα ηθελα οποιος μπορει να με βοηθεισει,ψαχνω το ιδανικο μερος για να κανω προταση στην κοπελα μου..κυριως εστιατοριο η κατι τετοιο..?? help me!
Κάτσε πρώτα να δεχτεί και μετά ζήτα βοήθεια :bleh:
https://www.facebook.com/pages/Κουκουβάγια/26613807931
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
τσ τσ τσ τσ...
είστε πολύ εκτός...κατά τη γνώμη μου βέβαια;
και πως θα κάνεις πρόταση ανάμεσα σε φασαριώζους (συνήθως) διπλανούς σας;;; που μπορεί ναχουν και παιδιά να χαλάνε κόσμο;;; ή ανάμεσα σε ανατολικοτουρίστες κι άλλους με τα σορτάκια;;
Σαν Χανιώτης που ήξερε τα κατατόπια, όταν έφτανα... στη θέση σου::
1)Βράδυ στον Προφήτη Ηλία να ατενίζετε όλα τα Χανιά. Ρομαντισμός στο φουλ, κι αν η απάντηση είναι "ναι" οι ταβέρνες είναι δίπλα.
2) Ανεβείτε οδηγώντας στη Μαλάξα, βράδυ πάλι και στην μοναδική θέα του κόλπου της Σούδας, σαν από αεροπλάνο, και προχώρησε... Κι εκεί υπάρχουν ταβέρνες για συνέχεια.
3) Θα την πας στα Φαλάσαρνα για μια διανυχτέρευση. Εκει έχεις δυο επιλογές: α) πάνω στα βράχια τη στιγμή του ηλιοβασιλέματος
β)όταν διαλύσει ο λαός από την παραλία, πάρτε δυο ξαπλώστες, μακρυά από τεχνικό φως, να σκοτεινιάσει καλά και ψάξετε στον ουρανό να βρείτε το δικό σας αστέρι!!!!
Τις άλλες δεν στις λέω γιατί είχαν .......
 

Akis_kots

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
soudianos μ αρεσεις παραπαρα πολυ!!εισαι ωραιος ,ειναι πολυ δυσκολο μεσω ιντερνετ να βρω τετοιες οδηγειες,(την αλλη επιλογη?)με βοηθατε ολοι σας παρα πολυ
 

arabickostas

Member
Μηνύματα
505
Likes
1.758
τσ τσ τσ τσ...
είστε πολύ εκτός...κατά τη γνώμη μου βέβαια;
και πως θα κάνεις πρόταση ανάμεσα σε φασαριώζους (συνήθως) διπλανούς σας;;; που μπορεί ναχουν και παιδιά να χαλάνε κόσμο;;; ή ανάμεσα σε ανατολικοτουρίστες κι άλλους με τα σορτάκια;;
Σαν Χανιώτης που ήξερε τα κατατόπια, όταν έφτανα... στη θέση σου::
1)Βράδυ στον Προφήτη Ηλία να ατενίζετε όλα τα Χανιά. Ρομαντισμός στο φουλ, κι αν η απάντηση είναι "ναι" οι ταβέρνες είναι δίπλα.
2) Ανεβείτε οδηγώντας στη Μαλάξα, βράδυ πάλι και στην μοναδική θέα του κόλπου της Σούδας, σαν από αεροπλάνο, και προχώρησε... Κι εκεί υπάρχουν ταβέρνες για συνέχεια.
3) Θα την πας στα Φαλάσαρνα για μια διανυχτέρευση. Εκει έχεις δυο επιλογές: α) πάνω στα βράχια τη στιγμή του ηλιοβασιλέματος
β)όταν διαλύσει ο λαός από την παραλία, πάρτε δυο ξαπλώστες, μακρυά από τεχνικό φως, να σκοτεινιάσει καλά και ψάξετε στον ουρανό να βρείτε το δικό σας αστέρι!!!!
Τις άλλες δεν στις λέω γιατί είχαν .......
Σήμερα εγινα αυτόπτης μάρτυρας προτασης γάμου στα Φαλάσαρνα..Μπροστά σε κόσμο και μεσημέρι, οχι δυση ηλιου κτλ..Η Κοπέλα είπε ναι..Αρα κατι ξέρει ο παλιος...χαχαχα!!!
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.053
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
τσ τσ τσ τσ...
είστε πολύ εκτός...κατά τη γνώμη μου βέβαια;
και πως θα κάνεις πρόταση ανάμεσα σε φασαριώζους (συνήθως) διπλανούς σας;;; που μπορεί ναχουν και παιδιά να χαλάνε κόσμο;;; ή ανάμεσα σε ανατολικοτουρίστες κι άλλους με τα σορτάκια;;
Σαν Χανιώτης που ήξερε τα κατατόπια, όταν έφτανα... στη θέση σου::
1)Βράδυ στον Προφήτη Ηλία να ατενίζετε όλα τα Χανιά. Ρομαντισμός στο φουλ, κι αν η απάντηση είναι "ναι" οι ταβέρνες είναι δίπλα.
2) Ανεβείτε οδηγώντας στη Μαλάξα, βράδυ πάλι και στην μοναδική θέα του κόλπου της Σούδας, σαν από αεροπλάνο, και προχώρησε... Κι εκεί υπάρχουν ταβέρνες για συνέχεια.
3) Θα την πας στα Φαλάσαρνα για μια διανυχτέρευση. Εκει έχεις δυο επιλογές: α) πάνω στα βράχια τη στιγμή του ηλιοβασιλέματος
β)όταν διαλύσει ο λαός από την παραλία, πάρτε δυο ξαπλώστες, μακρυά από τεχνικό φως, να σκοτεινιάσει καλά και ψάξετε στον ουρανό να βρείτε το δικό σας αστέρι!!!!
Τις άλλες δεν στις λέω γιατί είχαν .......
Aντωνη παιδι μου που στελνεις το παιδι στη Μαλαξα.....που να σκαρφαλωνει στα Φαλασαρνα(θες να στραβοπατησει ??) και στις κοψιδοταβερνες της περιοχης
Η περισταση απαιτει χλιδα.....:bleh::bleh:
Πηγαινε νεαρε μου σε ενα σουπερ εστιατορειο, ανοιξε μια σαμπανια,και βαλε στο ποτηρι της μεσα το δακτυλιδι......θα πιασει το υπονοουμενο...
Μετα προχωρατε σε γκουρμε δειπνο.....καλως εχοντων των πραγματων.....
Για ενα πρεστιζ ζουμε !!!:clap::clap:
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.746
Likes
6.486
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Σήμερα εγινα αυτόπτης μάρτυρας προτασης γάμου στα Φαλάσαρνα..Μπροστά σε κόσμο και μεσημέρι, οχι δυση ηλιου κτλ..Η Κοπέλα είπε ναι..Αρα κατι ξέρει ο παλιος...χαχαχα!!!

φαντάσου και νάταν ηλιοβασίλεμα. θάπεφτε ξερή...!!!
οι προτάσεις (γάμου κ.α...) που γίνονται μόλις ακουμπά ο ήλιος στο ορίζοντα και πάει να χαθεί, έχουν θετική απάντηση, γιατί κείνη τη στιγμή υπάρχει ασυνείδητα ο φόβος της μόνιμης απώλειας του ζωοδότη ήλιου, δηλ. της ζωής. το "ναι" είναι η συνέχεια της ζωής...

arabickosta 2-9/8 θαμαι Φαλάσαρνα όχι για "προτάσεις" βέβαια, αλλά για βουτιές .Θάχει κάποιο φεστιβάλ κείνες τις μέρες;;;
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.371
Likes
2.106
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ταξίδι-Όνειρο
Guatemala
Δεν ξέρω αν έχει κλείσει γιατι πάνε και κάποια χρόνια (ας επιβεβαιωσουν οι ντόπιοι!)
Πολύ ρομαντικό εστιατόριο είναι η Φορτεζα μέσα στο παλιό λιμάνι των Χανίων. Περνάς με βάρκα από απέναντι και τρως μέσα στα τείχη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.360
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom