Turkish Airlines Τurkish Airlines

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Μια χαρα είναι (καλύτερο by far από το 787). Σουίτες στη Business είχε την τελευταία φορά που πέταξα...
Aeroflot-A350-Business-Class-1.png

World-Class: Turkish Airlines' Airbus A350 Business Class
Εάν εννοείτε αυτά μεσιε, είναι αεροσκάφη που προοριζόταν για την αεροφλοτ (6 λένε το σύνολο) και τα πήραν οι Τούρκοι και έχουν εξαιρετική καμπίνα. δεν έχω ταξιδέψει με τέτοια. Η αυθεντική τουρκική καμπίνα που έχω πετάξει, (φωτό έχω βάλει σε προηγούμενα ποστ) είναι άβολη και κλειστοφοβική. Έχουν χαρακτηρίσει τις θέσεις φέρετρα και δεν απέχουν και πολύ. Εξού και η βιασύνη να τις αλλάξουν.
Αυτά.
 
Last edited:

Samion

Member
Μηνύματα
10.462
Likes
9.425
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
1. Πως και δεν έκανες στάτους ματς εσύ με ΙΤΑ. Τώρα δεν θα είχες τέτοιες ερωτήσεις. Έχουν σαλόνι και αυτοί στην Κωνσταντινούπολη.
Istanbul Lounge (IST) | SkyTeam

2. Λογικά θα μπορείς αφού η κράτηση είναι δικιά τους και μάλλον θα αναγράφετε και το στάτους στην κάρτα επιβίβασης πιστεύω πως θα μπεις. Καλού κάλου έχε την πλαστική κάρτα μαζί σου.
1. Λες να μην εκανα? Απορριφθηκε. Και σε 2 μειλ που ζητουσα το λογο δεν απαντησαν ποτε. Κ στο τηλ ειπαν να στειλω μειλ. Για κλωτσιες.
2. Η λογικη απο την πραξη διαφερει, τεσπα θα το δοκιμασω εννοειται. Εδω στο τηλ ουτε ηξεραν οτι το μεταλλο δεν ειναι δικο τους, επεμενα εγω οτι δεν ειναι, τους επεισα κ ειπαν οκ με το lounge. Ειδομεν.
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.802
Likes
7.224
Εμάς η ΙΤΑ μας έδωσε το ΟΚ σε δυο βδομάδες και στις δυο τις κάρτες.
Να μας πεις αν τελικά μπήκες η όχι, αν και νομίζω πως δεν θα υπάρξει θέμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.525
Μηνύματα
899.033
Μέλη
39.244
Νεότερο μέλος
ifi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom