Τραβελστορική Συνάντηση Αθήνα 22/05

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Εκεινη τη μερα κλεινω τα 80 και λεω να το γλεντησω με κατι κολλητες, δεν ξερω αν ερθω.
Kαθε χρονο εχουμε τα ιδια και τα ιδια.
Απο την περσινα γεννεθλια παραθετω μια φωτογραφια που υπεκλεψα!
Google Image Result for http://www.sugarslam.com/wp-content/uploads/2010/08/Hugh-Hefner-Playboy-girls.jpg
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Αν δεν έλθω εγώ (είπαμε οι εξετάσεις των τριγλυκερίδιων κλπ),
θα προσπαθήσω να πείσω το γιόκα μου τον Glosoli & τον φιλαράκο του τον aetopetriti, και να δεις κατέβασμα του μέσου όρου που θα γίνει :clap::lol:

Σωκράτη, μην ξεχάσεις τα υπογλώσσια :haha:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Αν δεν έλθω εγώ (είπαμε οι εξετάσεις των τριγλυκερίδιων κλπ),
θα προσπαθήσω να πείσω το γιόκα μου τον Glosoli & τον φιλαράκο του τον aetopetriti, και να δεις κατέβασμα του μέσου όρου που θα γίνει :clap::lol:

Σωκράτη, μην ξεχάσεις τα υπογλώσσια :haha:
Πάρα πολύ ωραία δηλαδή εμείς θα είμαστε με τα ΠΙ και αυτοί με τις ΠΙπίλες, ε ρε γλέντια.


αυτό το μικρό κάτι γράμματα που είχε τα παρέδωσε;
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Φένια, να γίνει στις 22 το ταξίδι στην πρωτεύουσα παρακαλώ! Amsterdam, δυστυχώς η ημερ/νία δε μπορεί ν'αλλάξει :(Μαράκι, Κλαίρη και Μαρία, σας περιμένουμε για να ακούσουμε τα περί Ταυλάνδης από κοντά:DΛενιώ, θα χαρούμε να σας δούμε μετά από τόσο καιρό! mfish, patyyy, varioathens, ευκαιρία να σας γνωρίσουμε επιτέλους:clap::clap::clap:

Τι μεσο ορο ηλικιας εχουμε?
Δεν έχουμε ΜΟ εδώ Παστελίδη μου, έλα και θα δεις πως θα ξανάρθεις...

Επίσης ελπίζω ότι θα χαρείτε που θα ξαναγνωρίσετε και μένα ναι;:bleh: Μια θέση παράθυρο παρακαλώ.
Έλα εσύ και δίπλα στο μπουζούκι θα σε έχουμε!


Εγώ δεν είμαι ακόμη βέβαιος ότι θα μπορέσω να έρθω (ένεκα υποχρεώσεων της προηγούμενης ημέρας που είναι πιθανό να λάβουν.... παράταση), αλλά ξέρω σίγουρα ότι τα 2 προηγούμενα και τα 4 επόμενα Σαββατοκύριακα από αυτό δε μπορώ με τίποτα....
Κώστα, τιμή μας να τύχουμε στο μοναδικό ελεύθερο εκ των 7 Σ/Κ :Dοφείλεις λοιπόν να φροντίσεις να μη παρουν παράταση οι υποχρεώσεις της προηγούμενης...


Πάρα πολύ ωραία δηλαδή εμείς θα είμαστε με τα ΠΙ και αυτοί με τις ΠΙπίλες, ε ρε γλέντια.
Καλέ τι ΠΙ και μπαστούνια ακούω; Τέτοια λέτε και μου τρομάζετε τη νεολαία του φόρουμ! Σας θέλω ευέλικτους... το μαγαζί διαθέτει ζωντανό πρόγραμμα...:haha::haha::haha:
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Καλέ τι ΠΙ και μπαστούνια ακούω; Τέτοια λέτε και μου τρομάζετε τη νεολαία του φόρουμ! Σας θέλω ευέλικτους... το μαγαζί διαθέτει ζωντανό πρόγραμμα...:haha::haha::haha:
Νεολαία- γηραιότεροι : 3-0 :clap::clap::clap: :lol:
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.175
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
απαπα πολυ γερουσια βλέπω.... τσ τσ τσ
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.048
Likes
1.831
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
ας μην το παρατραβήξουμε, γιατί η πλάκα που γίνεται από κάποιους μας, μπορεί να λειτουργήσει αρνητικά στη προσέλευση των ατόμων για τη συνάντηση :shock:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Έχετε πάρει φόρα εκεί κάτω τώρα που λείπω και κάνετε τη μία συνάντηση μετά την άλλη.. κανονίστε μερικοί/μερικές να κατέβω και να μου σφυρίζετε αδιάφορα! Ούτε για ναργιλέ θα σας πάω, ούτε για ρακόμελο ούτε πουθενά, να το ξέρετε! :mad:

(και τι έγινε αλήθεια μετά το παζάρι; δεν πιστεύω να μην τιμήσατε την παράδοση.. ε, κυράδες μου?)
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.813
Likes
1.175
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
λοιπον η αληθεια ειναι οτι απότι ειδα ολα τα μοντελα του φόρουμ εχουν ηδη δηλώσει συμμετοχη... εμπρος λοιπον να ξεπεραστει η περσινη επιτυχια της συγκέντρωσης στην κραφτ!!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
το θέλω πολύ και θα το προσπαθήσω....θα ξερω μεχρι 15/5...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.444
Μέλη
39.251
Νεότερο μέλος
SotiriosV

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom