Νεπάλ Το Νεπάλ, εγώ και ο Γκιούλιβερ!!

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.202
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
ο Γκιούλιβερ μέγα ήρωας κι εσύ μεγαααάλη πρωταγωνίστρια...ανυπομονώ για το επόμενο κεφάλαιο..παρακαλώ πολύ μην αργείς..
 

Soctama

Member
Μηνύματα
142
Likes
51
Ταξίδι-Όνειρο
Τζαμάικα
Μεταξύ μας ο Γκιούλιβερ φταίει που με γρουσούζεψε. Αλλα δεν πειράζει δεν του κρατώ κακία, πάντως επιμένω ότι αυτός ο άνθρωπος μου προκαλεί ώρες-ώρες πολλά προβλήματα
Χαχαχαχαχαχα...Τολμάς και λες τετοια πράγματα για αυτόν τον ήρωα???:shock::shock::shock:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
:roll::roll::roll:

:roll::roll::roll:

Είναι η ιδέα μου ή έχει αργήσει λίγο η συνέχεια της ιστορίας; Εντάξει μπορεί να μην ποστάρω συχνά στην ιστορία σου αλλά την διαβάζω ανελλιπώς και αδιαλείπτως. Επειδή και το δικό μου Νεπάλ είναι φρέσκο μου θυμίζεις πολλά από αυτά που έζησα και εγώ. Στην Ποκάρα εμείς νοικιάσαμε βάρκες με βαρκάρηδες μαζί, σε εμένα έτυχε μια κυρία που δεν είχε έφεση στην κωπηλασία και είχαμε μείνει πολύ πίσω από τους άλλους, για να δούμε προκοπή κωπηλατούσαμε και εμείς αρκετά χιλιόμετρα.
 
Last edited by a moderator:

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
147
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Άσε το κορίτσι ήσυχο,βγήκε λίγο να παίξει
με τ άλλα παιδάκια:haha::haha:
και απ ότι βλέπω κερδίζει:clap:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Άσε το κορίτσι ήσυχο,βγήκε λίγο να παίξει
με τ άλλα παιδάκια:haha::haha:
και απ ότι βλέπω κερδίζει:clap:
Ντίνα χρόνια πολλά! Τώρα το κερδίζω είναι πολύ σχετικό (μάλλον τα κάνω μαντάρα) όσο για την κα "Νεπαλέζα" από πάνω έχω να δηλώσω ότι προφανώς μετά την πώληση του fake Πικάσο τσέπωσε τα λεφτά και τα έκανε ταξίδι στο Νεπάλ. Να που πάνε τα λεφτά του ελληνικού λαού!!!:haha::haha::haha::haha::haha::haha:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Μετά από τόσες ημέρες, εγώ τώρα πήρα χαμπάρι την ιστορία και φυσικά (όπως συνέβει και με τις προηγούμενες ιστορίες σου) την διάβασα απνευστί και πρέπει να σου πω ότι είσαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ!!! :D

Ερώτηση:
Ο Γκιούλιβερ (άγιος άνθρωπος, άγιος!!) έχει αδερφό? :haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Ερώτηση:
Ο Γκιούλιβερ (άγιος άνθρωπος, άγιος!!) έχει αδερφό? :haha:
Στη σειρά όλες και θα γίνει κλήρωση. Τι νομίζεις αστραλ? Ετσι εύκολα κερδίζεις τέτοια κελεπούρια? :bleh:Βγάλε νούμερο και περίμενε όταν λήξει ο διαγωνισμός μπας και είσαι εσύ η τυχερή που θα πάρεις τον Γκιούλιβερ Νο 2 (τυχερή! είναι και ωραίο παλικάρι!!!):haha:
 

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
Στη σειρά όλες και θα γίνει κλήρωση. Τι νομίζεις αστραλ? Ετσι εύκολα κερδίζεις τέτοια κελεπούρια? :bleh:Βγάλε νούμερο και περίμενε όταν λήξει ο διαγωνισμός μπας και είσαι εσύ η τυχερή που θα πάρεις τον Γκιούλιβερ Νο 2 (τυχερή! είναι και ωραίο παλικάρι!!!):haha:
Άντε καλά, θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα περιμένω (άμα είναι και ωραίο παλικάρι...) :haha:
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
dim στειλε μας τα newsletter του γκιουλιβερ 2 και ασε τις παραπλανησεις
δεν θα στειλουμε ετσι συμφορουμιτισα στη σφαγη ...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
dim στειλε μας τα newsletter του γκιουλιβερ 2 και ασε τις παραπλανησεις
δεν θα στειλουμε ετσι συμφορουμιτισα στη σφαγη ...
Τιιιιιιι?? Δεν μου έχετε εμπιστοσύνη? Αφού έχω αποδείξει ότι είμαι πρώτη στις επιλογές!!!! Πάρε νούμερο τώρα και άσε τα σάπια.... πας να της φας την σειρά... ζηλιάρα
 

Lalibela

Member
Μηνύματα
330
Likes
47
:haha::haha::haha:
οχι ....εχω καλυτερη ιδεα ....
θα βαλουμε ελεγκτικη επιτροπη
πριν βιαστεις να λογοκρινεις και να κατηγορησεις αθωο -συνεσταλμενο μελος ...εχω να σου πω οτι η επιτροπη θα συνισταται απο εμπειρα μελη ...
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
:haha::haha::haha:
οχι ....εχω καλυτερη ιδεα ....
θα βαλουμε ελεγκτικη επιτροπη
πριν βιαστεις να λογοκρινεις και να κατηγορησεις αθωο -συνεσταλμενο μελος ...εχω να σου πω οτι η επιτροπη θα συνισταται απο εμπειρα μελη ...
Εμπειρα μέλη?:shock: σε ποιόοοοοο τομέα θα έγκειται η εμπειρία τους?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.335
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom