Ιταλία Τι θα προτείνατε? Ταξιδι στην Ιταλια.

MariaPico

Member
Μηνύματα
102
Likes
1
Booking.com: Hotel Miami, Ρώμη, Ιταλία - 801 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

πως σας φαινεται αυτο απο αποψη περιοχης?λεει 10 λεπτα απο φοντανα ντι τρεβι?εχει γυρω εστιατορια σουπερμαρκετ και γενικα μαγαζια?εχω διαβασει τα παντα για Ιταλια εδω μεσα και μπερδευτηκα πιο πολυ...
οσον αφορα το φαγητο ναι εννοω τυπου φαστ φουντ αλλα θα το αφησω για μετα αυτο ας κλεισω πρωτα...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Booking.com: Hotel Miami, Ρώμη, Ιταλία - 801 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

πως σας φαινεται αυτο απο αποψη περιοχης?λεει 10 λεπτα απο φοντανα ντι τρεβι?εχει γυρω εστιατορια σουπερμαρκετ και γενικα μαγαζια?εχω διαβασει τα παντα για Ιταλια εδω μεσα και μπερδευτηκα πιο πολυ...
οσον αφορα το φαγητο ναι εννοω τυπου φαστ φουντ αλλα θα το αφησω για μετα αυτο ας κλεισω πρωτα...
Εχει καλη τιμη 65 τη βραδια και διαβαζω και θετικα σχολια .
Δεν ειναι γκουρμε :bleh: αλλα εγω μια χαρα το βρισκω .
Καλυτερα για μενα να δωσετε τα χρηματα στο πολυ καλο φαι της πολης και οχι στα ταχυφαγεια.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Τοσα καλα εστιατορια στη Ρωμη με υπεροχο φαγητο και θα τρεχετε σε φαστ φουντ;
 

alex23

Member
Μηνύματα
312
Likes
49
Ταξίδι-Όνειρο
N.Y,ΙΝΔΙΑ,ΚΙΝΑ,ΜΑΛΔΙΒΕΣ
γεια σου mariapico.να πας ρωμη χωρις δευτερη σκεψη.ειναι πανεμορφη,ρομαντικη και σαφως με περισσοτερα να δεις απο οτι στην βενετια. εγω σου προτεινω να μεινεις σε αυτο που εμεινα εγω δηλ αυτο Booking.com: Hotel Tiziano, Rome, Italy - 80 Guest reviews. Book your hotel now! ειναι κεντρικοτατο και απεχει μολις 5 λεπτα με τα ποδια απο κολλοσαιο, φοντανα ντι τρεβι, ναβονα,πανθεον και τα συναφη.για φαγητο στα στενα της ναβονα και οχι σε αυτα που ειναι πανω στην πλατεια καθως ειναι απλησιαστα.αν θελετε τρωτε εκει 1-2 φορες ετσι για την διαφορα. στην πλατεια στο πανθεον εχει και mc donalds αν ειστε low budget. αυτα απο εμενα και να περασετε καλα !
 

voulina

Member
Μηνύματα
143
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Λιουμπλιάνα
Στη Ρώμη μπορείς να πας με απευθείαν πτήση της Ryanair (Cheap Flights - Book cheap flights to Europe with Ryanair), η οποία είναι low cost αεροπορική εταιρία σαν την easyjet και έχει χαμηλές τιμές και καθημερινά δρομολόγια. Για φθηνό και καλό φαγητό υπάρχει η αλυσίδα εστιατορίων Pastarito (PastaritO) με πεντανόστιμες μακαρονάδες και πίτσες. Είναι κρίμα να πας στην Ιταλία που έχει τόσο καλή κουζίνα και να φας σε fast food! ;)
 

TAX78

Member
Μηνύματα
142
Likes
50
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Γίνει λίγο πιο συγκεκριμένος για να σε βοηθήσει κάποιος. Τι εννοείς αν σκέφτεται κάποιος να πάει Ιταλία. Ψάχνεις για παρέα. Που θέλεις να πας και πως μπορούμε να σε βοηθήσουμε;

Sent from my iPhone using Travel stories
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.249
Likes
1.966
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Τα δυο άκρα βρικες!!!και γεωγραφικά και ιδιοσυγκρασιακα!!...

Sent from my iPad using Travel Stories
 

Ouraniachania

Member
Μηνύματα
13
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Πράγα
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ,

ΜΕ ΛΕΝΕ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΖΩ ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑΞΙΔΞ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ.
20 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΝΑΧΩΡΩ ΑΠΟ ΧΑΝΙΑ ΠΡΟΣ ΡΩΜΗ. ΑΦΙΞΗ ΒΡΑΔΥ ΣΤΙΣ 8.
ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ 20 ΜΕ 27 ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 15.00.

ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...
1. ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΤΗΝ ΡΩΜΗ. ΣΕ ΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ; ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΕΝΑ ΔΙΚΛΙΝΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ. ΚΑΤΩ ΤΩΝ 50e. ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ;

2.ΤΗΝ 4η ΜΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΜΕ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΝΗ 2 ΒΡΑΔΙΑ. ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ TERMINI ΓΙΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ. ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩ; ΜΟΥ ΠΑΡΑΘΕΤΕΤΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ; ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ON LINE TO ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ;

3. ΣΤΗΝ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΩ ΜΕΛΕΤΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΙ ΒΟΛΙΚΗ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΗ;

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΣ MOY ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΗΝΗΜΑ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ PRIVE MHNYMATA ΑΝ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ ΑΠΟ ΤΙΣ 9 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥ--
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.530
Μηνύματα
899.342
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom