Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

babaduma

Member
Μηνύματα
5.056
Likes
7.817
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ξηγα λιγο, εχει γινει κατι με το παπαδαριο γιατι εχω αγνοια...

Ο παπουλης πανω δεξια γιατι φορα απλο καλιμαυκι κι οχι το πλουσιο με την κουρτινα...
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Α,δεν έχω ιδέα αν έχει γίνει κάτι.Έπεσα πάνω στη φωτοσοπιά και μου άρεσε.
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Ευ. Βενιζέλος: Καλώ τον Αλ. Τσίπρα σε μονομαχία για τα υποβρύχια

Αλ. Τσίπρας : Πήγα στο Τέξας για να μάθω πώς μονομαχούν στο Ελ Πάσο. Στη μονομαχία λοιπόν θα είμαι παρών..

Ευ. Βενιζέλος: Σας συγχαίρω γιατί έχετε προσφύγει στην αμερικανική βοήθεια προκειμένου να σας εκπαιδεύσουν οι Αμερικάνοι. Αυτό που βάλατε ως στόχο στο Τέξας, είναι τρύπιο δολάριο..

έτσι συνεχίστηκαν οι μονομαχίες στη Βουλή για την πρόταση μομφής του Συριζα με κατάληξη όπως αναμενόταν την απόρριψη της πρότασης με 153 ψήφους κατά 124 υπέρ και 17 παρών ...Θύμα η Τζάκρη του Πασοκ που ψήφισε ναι και διεγράφη απο το κόμμα...

Αίσθηση έκανε η εικόνα με τα άδεια έδρανα για μια κορυφαία πολιτική πράξη ... ήταν και καλός ο καιρός μωρέ μετά είναι και αυτός ο Μπαϊρακτάρης πιο κάτω για κανα κοψίδι.... εξάλλου θα λένε οι αγαπητοί βουλευτές κατά το ανέκδοτο .."εγώ πεινάω; εσύ πεινάς, αυτός πεινάει, εμείς πεινάμε;; εσείς πεινάτε, αυτοί πεινούν..."




 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Συνεργασία Ελλάδας - Αργεντινής στον τουρισμό

Υπογραφή κοινής δήλωσης συνεργασίας μεταξύ των υπουργών Τουρισμού των δύο χωρών

Κοινή δήλωση συνεργασίας στον τομέα του Τουρισμού, υπέγραψαν η υπουργός Τουρισμού κυρία Ολγα Κεφαλογιάννη με τον υπουργό Τουρισμού της Αργεντινής κ. Carlos Enrique Meyer, κατά τη συνάντηση τους στο Μπουένος Αϊρες την Τετάρτη.
Η κοινή δήλωση περιλαμβάνει την πραγματοποίηση δράσεων, με στόχο την αύξηση της τουριστικής κίνησης, μεταξύ των δύο χωρών, τις δυνατότητες διοργάνωσης ταξιδίων εξοικείωσης για τους τουριστικούς πράκτορες και δημοσιογράφους, την προώθηση και διευκόλυνση επενδύσεων στον τουριστικό κλάδο από Ελληνες και Αργεντινούς επιχειρηματίες, την άμεση επαφή και επικοινωνία μεταξύ του ΕΟΤ και του Εθνικού Ινστιτούτου Τουριστικής Προώθησης της Αργεντινής και την προώθηση συνεργασίας στις ειδικές μορφές τουρισμού, όπως ο αγροτουρισμός, ο οικολογικός και πολιτιστικός τουρισμός.

Συνέχεια http://www.tovima.gr/finance/article/?aid=539365


Μετά τους Κενυάτες τώρα οι Αργεντίνοι ....Εγώ τους μόνους Αργεντινούς που βλέπω νάρχονται είναι οσοι αποτελούν μεταγραφικούς στόχους των ΠΑΕ...και μερικοί απο αυτούς πράγματι έρχονται για τουρισμό...

Πάντως ωραία ταξίδια κάνει η υπουργός μας .....αν δεν είναι μέλος τότε πρέπει να την κάνουμε...

.

 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.457
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom