Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Traveller

Member
Μηνύματα
3.936
Likes
3.927
Που'σαι ρε Traveller που μνημονεύεις Τράγκα να δεις που συμφωνείς και με το Τζήμερο.Καλά το πας...
Τι να κάνουμε σύντροφε... άλλοι συμφωνούν στα minimum με τον Τράγκα και άλλοι κυνηγάνε ανεμόμυλους με μπροστάριδες τον Σαμαρά, τον Πάγκαλο και τον Πρετεντέρη...
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.093
Likes
6.556
Στο σκαι τωρα ο συμβουλος του στουρναρα που εκανε το νομο/ χαρατσι/ κλεψια, για να ακινητα, λεει ''οσοι δεν εχουν λεφτα να πληρωσουν το φορο να μην τον πληρωσουν και θα δουμε τι θα κανουμε''

Μα ζουμε μεσα σε μια καταπληκτικη ατμοσφαιρα!!!
 

chrisbd

Member
Μηνύματα
2.781
Likes
17.776
Θα πληρώνεις με το ακίνητο αγαπητέ......και δεν θα παίρνεις ρέστα ....δεν τάμαθες;;;
Απο τη μια οι πανεξυπνότατοι βάζουν αντικειμενικές αξίες στη σημερινή εποχή πολύ πάνω απο τις πραγματικές και απο την άλλη, αν χρωστάς, δεν σου παίρνει το δημόσιο το ακίνητο στην αντικειμενική που βάζει και να σου επιστρέψει τα ρέστα ...αλλά όλο το ακίνητο....

Η Χούντα μπροστά τους είναι γατάκια αλλά και μεις το ίδιο....
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Αφου θα απογειωθουμε τι τα θελετε τα σπιτια;

Η Ασημακοπουλου της ΝΔ λεει τωρα στο Χατζηνικολαου πως τα οικονομικα των Ελληνων ειναι καλυτερα σε σχεση με περυσι!!! Αυτη τα καταφερε να απογειωθει, ζει σιγουρα σε εξωγηινο κοσμο.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Έχει δίκιο.Να εγώ με την αποζημίωση της απόλυσης έχω μάνι-μάνι περισσότερα λεφτά από πέρυσι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.093
Likes
6.556
Έχει δίκιο.Να εγώ με την αποζημίωση της απόλυσης έχω μάνι-μάνι περισσότερα λεφτά από πέρυσι.
Σου εδωσαν και αποζημιωση; Και μετα λεμε οτι δεν εχουμε σαξες στορυ. Κοτζαμ αποζημιωση πηρες κυριε, για ηρεμα...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.444
Μέλη
39.251
Νεότερο μέλος
SotiriosV

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom