Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Φεβρουάριος - Απρίλιος 2020

Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Φεβρουάριος - Απρίλιος 2020 (3 ψήφοι)

Smaragda53

Member
Μηνύματα
1.009
Likes
2.126
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Το σηκώσαμε; :clap::clap:

Ευχαριστώ άπειρα όλο το λαό του travelstories που ψηφίζει κ συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που γράφουν. Μου άρεσαν πολύ κ μένα οι συνυποψήφιες ιστορίες. Τη δική μου πιστεύω τη...μπούσταρε αρκετά το ατύχημα της μικρής, πως τελικά μια κακοτυχία έγινε σημείο αναφοράς σ ένα πολυπόθητο ταξίδι.
Ειρωνεία της ζωής... τις μέρες αυτές που διαγωνίζεται η ιστορία, εγώ αναρρώνω από ένα παρόμοιο διάστρεμμα, που δεν το κονόμησα σε κάποια...iconic πρωτεύουσα του κόσμου, αλλά σ ένα πεζοδρόμιο της βαρετής Τούμπας στη Θεσσαλονίκη, και τις ώρες της καθήλωσής μου, αναλογίστηκα πολλές φορές πόσο ζορίστηκε η μικρή μου τότε, να ακολουθεί ταξιδιωτικό πρόγραμμα με πόδι χωλό κ πατερίτσες, ευτυχώς που δεν της έμεινε κουσούρι.
Εγώ καλού κακού κάθομαι στ αβγά μου αυτές τις μέρες, υπομονή και Euro...για να σώσω ό,τι...σώζεται!

Καλό καλοκαίρι κ καλές διακοπές σε όλους!
Περαστικά και κουράγιο! Έρχονται και οι ολυμπιακοί αγώνες σε λίγο! Μέχρι τότε θα έχεις γίνει καλά!
 

BASILISPAP

Member
Μηνύματα
540
Likes
2.784
Επόμενο Ταξίδι
Απο εδώ και από εκεί...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία, Περού, Κιργιστάν
Ευχαριστώ πολύ για άλλη μια φορά! Συγχαρητήρια σε όλους μας :) και μπράβο σε όλους όσους αφιερώνουν χρόνο και κόπο για να γράψουν μια ιστορία!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.373
Μηνύματα
890.420
Μέλη
39.043
Νεότερο μέλος
christinapapac

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom