Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί...τα φώτα σας

JohnyE

Member
Μηνύματα
199
Likes
225
Εννοείται να ξαναπάς, θα σε στείλω σε κατάλυμα κ για φαγητό να σου μείνουν αξέχαστα. Το Μπαλί παραμένει μοναδικό στο κόσμο.
Για δώσε και σε εμάς που πάμε φέτος 😁

Εχω κανονίσει 5 από τις 11 διανυκτερεύσεις στο ubud και με αυτά που λέτε σκέφτομαι να αλλάξω
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.996
Likes
20.080
Μπορείς να μείνεις λίγο έξω από το Ubud. Έχει πολλά ωραία καταλύματα με ηρεμία και μέσα στη φύση. Αλλά πιο έξω. Εγώ εμένα Sidemen.
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
85
Likes
24
Μπορείς να μείνεις λίγο έξω από το Ubud. Έχει πολλά ωραία καταλύματα με ηρεμία και μέσα στη φύση. Αλλά πιο έξω. Εγώ εμένα Sidemen.
Καλησπέρα παιδιά τον Αύγουστο θα επισκεφτώ το Μπαλί ..από φάρμακα τι να έχω μαζί μου ;
 

EMILY9

Member
Μηνύματα
28
Likes
19
Καλησπέρα παιδιά τον Αύγουστο θα επισκεφτώ το Μπαλί ..από φάρμακα τι να έχω μαζί μου ;
Είμασταν πέρσι εκεί δεν χρειαστήκαμε τίποτα από όσα πήραμε μαζί μας . Αλλά είχαμε μαζί μας αντικουνουπικo sprey , κάποια κρεμά για τσιμπήματα και Imodium .
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.269
Likes
6.451
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Εννοείται να ξαναπάς, θα σε στείλω σε κατάλυμα κ για φαγητό να σου μείνουν αξέχαστα. Το Μπαλί παραμένει μοναδικό στο κόσμο.
Θα με ενδιέφερε πρόταση για καλό φαγητό οπουδήποτε στο Μπαλί.
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.811
Likes
1.168
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
αν πεθυμησεις την ελληνικη κουζινα και θελεις να φας σουβλακια , παιδακια αρνισια κτλ αριστα εκτελεσμενα τοτε το Nostimo ειναι η επιλογη σου, εχει στο ουμπουντ και στο σεμινιακ οπου θα συναντησεις και τον ελληνα ιδιοκτητη το πιθανοτερο. Εγω το τιμησα τρεις φορες μιας και η τοπικη κουζινα δεν με πολυσυγκινησε.
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.269
Likes
6.451
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
αν πεθυμησεις την ελληνικη κουζινα και θελεις να φας σουβλακια , παιδακια αρνισια κτλ αριστα εκτελεσμενα τοτε το Nostimo ειναι η επιλογη σου, εχει στο ουμπουντ και στο σεμινιακ οπου θα συναντησεις και τον ελληνα ιδιοκτητη το πιθανοτερο. Εγω το τιμησα τρεις φορες μιας και η τοπικη κουζινα δεν με πολυσυγκινησε.
Σίγουρα μπορώ να ζήσω 15 μέρες χωρίς παϊδάκια...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.811
Likes
1.168
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
πηγαμε σε ενα απο τα καλυτερα τοπικα εσστιατορια , η κουζινα για μενα αδιαφορη, μπορει σε καποιους άλλους να αρεσει, δεν εχει μονο παιδακια το μαγαζι και ειναι ονομα και πραμα πολυ νοστιμο, εχοντας 30+ χρόνια στην εστίαση κάτι ξερω....
 

nikos19811

Member
Μηνύματα
85
Likes
24
πηγαμε σε ενα απο τα καλυτερα τοπικα εσστιατορια , η κουζινα για μενα αδιαφορη, μπορει σε καποιους άλλους να αρεσει, δεν εχει μονο παιδακια το μαγαζι και ειναι ονομα και πραμα πολυ νοστιμο, εχοντας 30+ χρόνια στην εστίαση κάτι ξερω....
Στο Μπαλί με λεφτά το γίνεται ;αξίζει η Revolut? Η να έχω και μετρητά ;
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.811
Likes
1.168
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
το μπαλι εχει 0 προμηθεια απο οσο θυμαμαι νομιζω καλυτερα μετρητα
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.332
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom