Γενικά Ταξίδι στην Ευρώπη - 3ήμερο Αγ.Πνεύματος!

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
paefstra said:
Μόνο που η αναχώρηση πρέπει να γίνει πολύ πρωί από Αθήνα .
κοψε κατι..6 φευγει..και 2 να φυγει προλαβαινει. στις 1 με μεγαλη ανεση.
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.470
Likes
9.432
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
North66 said:
Και αν ακυρωθεί η πτήση επιστροφής (όπως κάνει καμιά φορά η FR), πώς θα δικαιολογήσει ο άνθρωπος την απουσία του στη δουλειά του? Η επόμενη πτήση είναι μετά από 4 μέρες και η FR δε συνηθίζει να προσφέρει αναδρομολόγηση επιβατών της με άλλη αεροπορική.
λογικη η απορια. προφανως θα φροντισει ο αλεξης.
δεν λογικευεστε λιγο?κ προσγειωθειτε στο θεμα. οποιος εχει προταση τη λεει. οποιος δεν εχει καθεται στα αυγα του κ δεν προτεινει υδρες,μεθανα κ αιδηψους.
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
Στα 180 υπάρχει η Βαρσοβία με την LOT, που είναι αρκετά καλή τιμή δεδομένης της χρονικής στιγμής και περιόδου, και φεύγει σε φυσιολογικές ώρες. Και η Βαρσοβία είναι αρκετά ενδιαφέρον προορισμός, μια χαρά για ένα τρίημερο και αρκετά οικονομικά επίσης.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Στα 180 υπάρχει η Βαρσοβία με την LOT, που είναι αρκετά καλή τιμή δεδομένης της χρονικής στιγμής και περιόδου, και φεύγει σε φυσιολογικές ώρες. Και η Βαρσοβία είναι αρκετά ενδιαφέρον προορισμός, μια χαρά για ένα τρίημερο και αρκετά οικονομικά επίσης.

180 euro last minute? εδώ ψάχνω για να κατέβω το Αυγούστο και χτυπάει 200! την Μαλέβ μου μέσα!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Αφου λεφτα υπαρχουν πηγαινε σε καμια σκανδιναβικη πρωτευουσα για το τριημερο.
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Παιδιά ειλικρινά σας ευχαριστώ ΠΟΛΥ, ΟΛΟΥΣ. Που μπήκατε στον κόπο να ασχοληθείτε με την περίπτωσή μου....
Η Βαρσοβία όπως αναφέρθηκε θα μπορούσε να είναι ένας καλός wanna-be προορισμός, αλλα δε με τραβά και τόσο... Δυστυχώς όπως όλα δείχνουν το ταξίδι αναβάλεται για την καλοκαιρινή μου άδεια, δηλαδή Ιούλιο... Είναι αργά τελικά για να κανονίσω κάτι τόσο άμεσο. Και Ελλάδα δε θέλω να πάω πουθενά...

ΥΓ Το λεφτά υπάρχουν δε το είπα εγώ... ;)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.437
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
και καλύτερα που δε πας Βαροσβία πριν το Euro, παντού ένα εργοτάξιο είναι
 

Sebastiengr

Member
Μηνύματα
73
Likes
2
Επανέρχομαι στο θέμα γιατί τελικά θα ταξιδέψω! Θα παω Βουλγαρία, φεύγω Σάββατο πρωί με Olympic Air και επιστρέφω Δευτέρα Βράδυ με Air Malta (οι τιμές δείχνουν οκ...)
 

al patsino

Banned
Μηνύματα
57
Likes
10
Sebastiengr said:
Επανέρχομαι στο θέμα γιατί τελικά θα ταξιδέψω! Θα παω Βουλγαρία, φεύγω Σάββατο πρωί με Olympic Air και επιστρέφω Δευτέρα Βράδυ με Air Malta (οι τιμές δείχνουν οκ...)
Η τιμές τελευταία στιγμή που τα έκλεισες καλές είναι άμα είναι γύρο στα 250 ? το μέρος είναι χάλια
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.540
Μηνύματα
899.663
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom