ΤΑΞΙΔΙ ΖΩΗΣ 2010...

ΤΑΞΙΔΙ 2010


  • Total voters
    72
  • Poll closed .
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ανταρκτική για μένα παρακαλώ , άργησα λιγάκι να το αποφασίσω γιατί είχα πάθει ένα σοκ με την τιμή, (όχι ότι δεν ήταν αναμενόμενη) και τώρα που συνήλθα ψήφισα, είναι μετά τις 17/12 αλλά ελπίζω να μετράει σαν ψήφος. Το Μπουτάν το απέρριψα γιατί λέω να ξεκολλήσω λίγο από τα Ιμαλάϊα και να δω και κάτι άλλο στην ζωή μου Οι πάγοι με καλούν.
 
Μηνύματα
2.509
Likes
3.270
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Ανταρκτική για μένα παρακαλώ , άργησα λιγάκι να το αποφασίσω γιατί είχα πάθει ένα σοκ με την τιμή, (όχι ότι δεν ήταν αναμενόμενη) και τώρα που συνήλθα ψήφισα, είναι μετά τις 17/12 αλλά ελπίζω να μετράει σαν ψήφος. Το Μπουτάν το απέρριψα γιατί λέω να ξεκολλήσω λίγο από τα Ιμαλάϊα και να δω και κάτι άλλο στην ζωή μου Οι πάγοι με καλούν.
από το σόκ δεν είδες καλά την ημερομηνία.:xmas_lol:..17 Ιανουαρ.είναι,τι τσάτ πάτ θ'αποφασίσουμε;το πράμα θέλει σκέψη:xmas_rolleyes:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
:xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek: ουπς, από τους πάγους της Ανταρκτικής πάγωσε και το μυαλό μου, (δεν θέλει και πολύ άλλωστε).
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
Papua New Guinea...

Αεροπορικά εισιτήρια από Αθήνα γύρω στα 1.350?...
Ένα δεκαήμερο tour με αεροπορικά στη ζούγκλα 1.500?
Όλα μαζί για σκάρτες 2 βδαμάδες 3.000? με 3.300?
 

jokos_31

Member
Μηνύματα
73
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
Ισλανδια
Ανταρκτικη προτου λιωσουν οι παγοι...

Ξεκιναω οικονομιες...5500???
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
733
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Ψηφισα Bhutan! Μου ειναι εντελως αδυνατον να ψηφισω οτιδηποτε αλλο, αμα υπαρχει καπου στα περιξ παγοδα...

ερση ,μετα την ψηφο μου στην ανταρτικη το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου παγοδες και τον ποταμο μεκονγκ ...μετανοησα ο αμαρτωλος ....ημαρτον .....:xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes: sabai dee..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
ερση ,μετα την ψηφο μου στην ανταρτικη το βραδυ εβλεπα στον υπνο μου παγοδες και τον ποταμο μεκονγκ ...μετανοησα ο αμαρτωλος ....ημαρτον .....:xmas_rolleyes::xmas_rolleyes::xmas_rolleyes: sabai dee..
Αν και δεν νομιζω οτι ο Μεκονγκ πηγαζει απο τα Ιμαλαια, ο μεγαλος και πανσοφος Βουδας ειθε να σε συγχωρεσει παλικαρι μου!
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
733
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
Αν και δεν νομιζω οτι ο Μεκονγκ πηγαζει απο τα Ιμαλαια, ο μεγαλος και πανσοφος Βουδας ειθε να σε συγχωρεσει παλικαρι μου!
ειθε , ειθε ....ευχαριστω για την κατανοηση ................
 

atrapos

Member
Μηνύματα
51
Likes
41
Επόμενο Ταξίδι
Βιετναμ
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβικη
Παπουα κι απο μενα.Με συγκινει ως τοπος...
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
ψήφισα μπουτάν γιάτι θέλω τόσο πολύ να ταξιδέψω προς ιμαλαια!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.544
Likes
1.963
Επόμενο Ταξίδι
μαλαισία
Ψηφισα Bhutan! Μου ειναι εντελως αδυνατον να ψηφισω οτιδηποτε αλλο, αμα υπαρχει καπου στα περιξ παγοδα...
Α ρε έρση αθάνατη!!!!
θα μας πυροβολήσουν!!!!
μπουτάν δεν πήγα με την lullu γιατί ειχε ένα χαράτσι που δεν μου άρεσε και ανέβαζε πολύ το κόστος!:xmas_evil:
λέω να ψηφίσω παπούες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.986
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Simmons Robert

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom