Σαντορίνη Σαντορίνη

psilos3

Member
Μηνύματα
6.533
Likes
50.470
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Αναζητείται!
Θα βρεθώ σήμερα το βράδυ Σαντορίνη για λίγες ώρες. Δεν έχω κλείσει ακόμα διαμονή, αν και δεν με αγχώνει αυτό...βλέπω υπάρχει πληθώρα διαθέσιμων καταλυμάτων. Το ότι φτάνω 21:30 θα είναι πρόβλημα να βρω ταξί στο αεροδρόμιο? Ή θα πρέπει να κλείσω από πριν κάτι;

Δέχομαι και προτάσεις για κατάλυμα:)
Δε προλαβαίνεις το ΚΤΕΛ καθώς αναχωρεί 21:10 το τελευταίο από αεροδρόμιο απ' ότι βλέπω, οπότε θεωρώ απίθανη την περίπτωση να μην είναι στημένοι οι οδηγοί ταξί απ' έξω γνωρίζοντας ότι δεν υπάρχει άλλος τρόπος μετάβασης στα Φηρά. ;)
Δε θα έμενα αλλού τέτοια εποχή, Φηρά κι όσο πιο κεντρικά γίνεται.
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
199
Likes
560
Επόμενο Ταξίδι
Φρανκφούρτη - Κολωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δε προλαβαίνεις το ΚΤΕΛ καθώς αναχωρεί 21:10 το τελευταίο από αεροδρόμιο απ' ότι βλέπω, οπότε θεωρώ απίθανη την περίπτωση να μην είναι στημένοι οι οδηγοί ταξί απ' έξω γνωρίζοντας ότι δεν υπάρχει άλλος τρόπος μετάβασης στα Φηρά. ;)
Δε θα έμενα αλλού τέτοια εποχή, Φηρά κι όσο πιο κεντρικά γίνεται.
Θεεενξ @psilos3 ! Ήμουν σίγουρη ότι θα με διαφωτίσεις!
 

thanos75

Member
Μηνύματα
1.483
Likes
3.861
Επόμενο Ταξίδι
μάλλον Παρίσι
Ταξίδι-Όνειρο
Καλιφόρνια-Χαβάη
Θα βρεθώ σήμερα το βράδυ Σαντορίνη για λίγες ώρες. Δεν έχω κλείσει ακόμα διαμονή, αν και δεν με αγχώνει αυτό...βλέπω υπάρχει πληθώρα διαθέσιμων καταλυμάτων. Το ότι φτάνω 21:30 θα είναι πρόβλημα να βρω ταξί στο αεροδρόμιο? Ή θα πρέπει να κλείσω από πριν κάτι;

Δέχομαι και προτάσεις για κατάλυμα:)
Ταξί θα βρεις πανεύκολα στο αεροδρόμιο και τέτοια εποχή (btw το καλοκαίρι έπαιζε και ΚΤΕΛ τέτοιες ώρες αλλά φαίνεται τα έχουν αραιώσει λίγο). Για διαμονή τσέκαρε το Νησος Θήρα. Είναι δίπλα σχεδόν στην κεντρική πλατεία των Φηρων, και είναι αρκετά καλό και τίμιο για αυτά που προσφέρει
https://www.googleadservices.com/pa...=2ahUKEwiRqYaMv6mJAxUD0AIHHZo3OJYQ0Qx6BAgbEAE
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.587
Μηνύματα
902.738
Μέλη
39.332
Νεότερο μέλος
mariakardara91@gm

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom