Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
η τοποθεσια του ειναι σουπερ!!!τωρα με 9,1 αξιολογηση απο 127 ατομα ,ειναι δυνατο να ειναι χαλια? εγω θα το εκλεινα αν το εβρισκα σε καλη τιμη ...αληθεια ποσο το βρισκεις και για ποτε?
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
560 για 3 βραδιά. Απλά δεν έχω κλείσει ποτε να μείνω σε δωμάτια.. Και δεν ξέρω τι παίζει απο θέμα ασφαλειας τόσο στη συναλλαγή όσο και γενικότερα. ΕΣΥ τι πιστεύεις;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
μια χαρα θα ειναι νομιζω και γω! ΜΗΠΩΣ ειναι λιγο ακριβο για δωματια ομως;

υγ ελπιζω η μπαλαρινα των φωτο να μην περιλαμβανεται στο δωματιο:haha:
 

giannis78

Member
Μηνύματα
13
Likes
2
στο μουσείο στο Βατικανό να υπολογίζεις οτι θα σας φάει γύρω στις 4 ώρες.. 1-1,30 ώρα Αγ. Πέτρος... το κολοσεο μέσα δεν νομίζω να υπάρχει λόγος να πας, δεν έχει κάτι να δείς.. και γενικά την Ρώμη την περπατάς άνετα...
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Τόσα θα έδινα εξ αρχής. Οπότε το οικονομικό δεν είναι ζήτημα. Όλα τόσο έχουν στο κέντρο. Το θέμα είναι αυτο που λέω δωμάτια. Να το τολμησω; Έχεις μείνει ποτε σε δωμάτια;
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.285
Likes
902
Τόσα θα έδινα εξ αρχής. Οπότε το οικονομικό δεν είναι ζήτημα. Όλα τόσο έχουν στο κέντρο. Το θέμα είναι αυτο που λέω δωμάτια. Να το τολμησω; Έχεις μείνει ποτε σε δωμάτια;

Mε τα ίδια χρήματα έχω μείνει σε ξενοδοχείο 5 αστέρων στο κέντρο (D'Inghilterra και Raphael), οπότε μήπως να ψάχνατε λίγο καλύτερα για κάτι με περισσότερες παροχές? Μου φαίνονται και μένα λίγο πολλά για δωμάτια.
 

mkara

Member
Μηνύματα
54
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Δυστυχώς για εκείνη την περίοδο για 3 ημέρες παει στα 900 ευρώ. Είναι high season οπότε γι αυτο ανέφερα ότι είναι καλή τιμή. Σε σχέση με την περίοδο.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Τόσα θα έδινα εξ αρχής. Οπότε το οικονομικό δεν είναι ζήτημα. Όλα τόσο έχουν στο κέντρο. Το θέμα είναι αυτο που λέω δωμάτια. Να το τολμησω; Έχεις μείνει ποτε σε δωμάτια;
Ναι καλε, κανενα προβλημα!
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Οχι, το Κολοσσαιο αξιζει και μεσα! Απλα διαβασε πεντε πραγματα πριν μπεις για την ιστορια του διαφορετικα δε μπορεις να το εκτιμησεις.
 

anna1971

Member
Μηνύματα
19
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτία
Ευχαριστώ πολύ manelaki. Από χθες αυτό σκέφτομαι. Αξίζει να μπω μέσα στο Κολοσσαίο, ή όχι? Αν δεν μπω, ποιος ο λόγος να βγάλω roma pass και να πληρώσω 120 ευρουλάκια για τους τέσσερίς μας? Διάβασα και την ιστορία σου και βρήκα πολύ χρήσιμες όλες τις πληροφορίες. Από τώρα ονειρεύομαι το Della Palma....
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Στο κολοσσαίο θα δεις αν αξίζει μόνο αν μπεις μέσα εσύ η ίδια. Προσωπικά μου είπαν να μην μπω αλλά μπήκα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.347
Μηνύματα
889.558
Μέλη
39.024
Νεότερο μέλος
Filio Mav

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom