Ιταλία Ρώμη - Αξιοθέατα, Διαμονή, Μετακινήσεις, Φαγητό

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
οποτε εχω τα 2 που μου αρεσαν Το Ripa και το Delta Colosseo
και ενας φιλοσ μου ειπε για το Booking.com: ξενοδοχείο Giulio Cesare, Ρώμη, Ιταλία - 136 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
τι λέτε?
Τι θα γίνει τώρα με σένα? Θα σου λέει ο κάθε άσχετος και ένα ξενοδοχείο και θα μας ρωτάς για το καθένα ξεχωριστά αν είναι καλό? Είπαμε σε ένα από αυτά τα δύο θα πας ΤΕΛΟΣ... κι αν δεν πας εκεί και πας αλλού εγώ θα το μάθω και τότε κούνια που σε κούναγε...
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μανούυυλα μου, δεν ήταν καλό το σαλάχι ψες ε;:bleh:
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
οκ βρε παιδια μη βαρατε στο Ripa θα παω.... και traveller είναι " μαύρο φίδι που σε εφαγε" και οχι κουνια που σε κουναγε
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
οκ βρε παιδια μη βαρατε στο Ripa θα παω.... και traveller είναι " μαύρο φίδι που σε εφαγε" και οχι κουνια που σε κουναγε
Έτσι μπράβο... και να πας και για φαί στο Piccolo Abruzzo που είπε και ο ακατανόμαστος... Piccolo Abruzzo γιατί το αράπη κι αν τον πλένεις το σαπούνι σου χαλάς...
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
299
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία

astral

Member
Μηνύματα
776
Likes
140
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Αργεντινή
astral...... λυπησου με :klaps:
μπα? γιατί? όταν πήγα εγώ Ρώμη και με στείλατε σε αυτό (και από τότε με έχετε καταστρέψει...ακόμα τα θυμάμαι αυτά τα γλυκά με τη ricotta), ποιος με λυπήθηκε εμένα, ε? :bleh::haha:
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.054
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
εγω παντως γι αυτο, εχω τις ενστασεις μου..
τα ορεκτικα μια χαρα, τα πρωτα πιατα εξαιρετικα, αλλα το κυριως πιατο ηταν μετριοτατο..:(
Δεν μπορω να ξεχασω τα μακαρονια με μελανι σουπιας,το ρυζοτο με μανιταρια πορτσινι, τις πενες με κοτοπουλο και τυρι γκοργκοντζολα, κατι λαζανια που μονο εγω ελειπα απο μεσα..........

Επισης μου αρεσε πολυ και το la Ramba κοντα στα Ισπανικα σκαλια....(πολυ καλος και ψαγμενος καταλογος )με ετειλαν εκει για τη καταπληκτικη πανακοτα.....που ηταν σαν γιαουρτι με 40% λιπαρα και μια υποψια σοκολατας πανω....παραδοξως ολοι αυτο το γλυκο ετρωγαν..

Το εχω ξαναγραψει....η καλλιτερη πανακοτα ειναι στο La Strada συνορα Ψυχικου με Χαλανδρι με απιστευτη Ιταλικη κουζινα
 

amantzou

Member
Μηνύματα
65
Likes
20
Επόμενο Ταξίδι
κρουαζιερα στο αιγαιο
Ταξίδι-Όνειρο
τοσκάνη
εντάξει κορίτσια μου έχετε ανοίξει την όρεξη ήδη :bleh:
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.008
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom