Aegean Airlines Πρόγραμμα τακτικών επιβατών Miles + Bonus

panlek30

Member
Μηνύματα
1.605
Likes
4.187
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Αν απο 13.000 μιλια πεσεις στα 10.000 ανα διαδρομη μπορει για 23 ευρω να συμφερει. Κερδος 6 000 μιλια ειναι πολυ. Εγω αυτο το εχω κανει πριν καποια χρονια που βρηκα εξτρα διαθεσιμοτητες την ιδια μερα. Αν λεμε για 1000-1500 μιλια επιστροφη τοτε μαλλον οχι.
Εγω κερδιζω 9.500 αλλα στην πραγματικοτητα δεν μου κανει αλλη ημερομηνια. Εκτος αν βαλω καποιες ημερομηνιες ασχετες απλα για να γινει η 1η αλλαγη κ μετα να τα ξανααλλαξω 2η φορα κ να δηλωσω παλι τις ιδιες ημερομηνιες που εχω. Αλλα μου φαινεται τραβηγμενο....
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.779
Likes
44.327
Εγω κερδιζω 9.500 αλλα στην πραγματικοτητα δεν μου κανει αλλη ημερομηνια. Εκτος αν βαλω καποιες ημερομηνιες ασχετες απλα για να γινει η 1η αλλαγη κ μετα να τα ξανααλλαξω 2η φορα κ να δηλωσω παλι τις ιδιες ημερομηνιες που εχω. Αλλα μου φαινεται τραβηγμενο....
Αν εχει απλετη διαθεσιμοτητα στη μερα σου, σε μιση ωρα θα εχεις τελειωσει.
Αν ομως δεν εχει ηδη διαθεσιμα, θα παθεις συγκοπη μεχρι να ξαναδιαθεσουν αυτα που ακυρωσες (παθουσα).
 

tatooine

Member
Μηνύματα
1.928
Likes
7.635
Είναι 10.000, γιατί είναι τέσσερα άτομα. Είναι μια κράτηση όλα. Θα πάρω να ρωτήσω αν χρεώνει 23 μόνο για την κράτηση ή επί 4. Αν είναι μόνο ένα 23αρι, φυσικά και συμφέρει.
Η χρέωση είναι 23 εύρω ανά αριθμό εισιτήριου που μπορεί να περιλαμβάνει περισσότερα σκέλη η και επιστροφή.
Κάθε άτομο σε έναν κωδικό κράτησης έχει τον δικό του αριθμό εισιτηρίου.
Άρα θα χρεωθείτε για ακύρωση 23Χ4.
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.779
Likes
44.327
Είναι 10.000, γιατί είναι τέσσερα άτομα. Είναι μια κράτηση όλα. Θα πάρω να ρωτήσω αν χρεώνει 23 μόνο για την κράτηση ή επί 4. Αν είναι μόνο ένα 23αρι, φυσικά και συμφέρει.
Ρεαλιστικα μιλωντας, αντι να χαρισεις 23×4= 92 ευρω στην Aegean, μπορεις σε εναν μηνα να αγορασεις κατι απο τον Κωτσοβολο που θα κανει καλυτερη τη ζωη σου και να παρεις 9.200 μιλια.
 

panlek30

Member
Μηνύματα
1.605
Likes
4.187
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Βολιβία
Αν εχει απλετη διαθεσιμοτητα στη μερα σου, σε μιση ωρα θα εχεις τελειωσει.
Αν ομως δεν εχει ηδη διαθεσιμα, θα παθεις συγκοπη μεχρι να ξαναδιαθεσουν αυτα που ακυρωσες (παθουσα).
Τα καταφερα!!! Μολις κερδισα 9.500 μιλια απ' το πουθενα! Την πρωτη αλλαγη δεν μπορεσα να την κανω μονος μου, λογω προσφορας οπως μου ειπαν. Η πρωτη εγινε τηλεφωνικα κ η δευτερη κανονικα απο το app. Οι θεσεις ευτυχως ανοιξαν αμεσως! Ειχε πλακα κ η αγωνια αυτη...😆 Σ' ευχαριστω για το boost!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.586
Μηνύματα
902.569
Μέλη
39.328
Νεότερο μέλος
ChristossV

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom