Πού είναι στον κόσμο;

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Costiera Amalfitana? Αυτό το "όλες τις εποχές" είναι που με μπερδεύει λίγο....
πολύ σωστά taver. γιατί σε μπερδεύει? οκ ο γραπτός λογος δεν είναι στους αγαπημένους μου τρόπους έκφρασης...εννοούσα ότι δεν είναι προορισμός μόνο για το καλοκαίρι, μπορεί να αγαπηθεί όλο το χρόνο. και είναι από Ravello στη βιλλά που γίνονται και συναυλίες κλασικής μουσικής τα βράδυα..
 

taver

Member
Μηνύματα
12.602
Likes
29.766
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
πολύ σωστά taver. γιατί σε μπερδεύει? οκ ο γραπτός λογος δεν είναι στους αγαπημένους μου τρόπους έκφρασης...εννοούσα ότι δεν είναι προορισμός μόνο για το καλοκαίρι, μπορεί να αγαπηθεί όλο το χρόνο. και είναι από Ravello στη βιλλά που γίνονται και συναυλίες κλασικής μουσικής τα βράδυα..
Το κατάλαβα ότι αυτό εννοούσες, απλά διαφωνώ. Άμα δε βλέπεις από ψηλά τον ήλιο να λαμπυρίζει πάνω στα γαλανά νερά....

Εν πάσει περιπτώσει... Πάμε για άλλα:
 

Attachments

Markos

Member
Μηνύματα
132
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ταϊλάνδη
Ταξίδι-Όνειρο
Τανζανία - Ζανζιβάρη
taver οι φωτογραφίες σου καταπληκτικές, αλλά είναι πολύ εύκολο να τις βρούμε αφού μας παρέχεις όλες τις πληροφορίες στο Link της υπογραφής σου...

(ήταν πολύ δελεαστικό να το παίξω "έξυπνος" απαντώντας στις δικές σου φωτογραφίες, αλλά δεν νομίζω ότι είναι σωστό...)
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Α ρε Μαρκο, δεν το ελεγες νωριτερα και εγω εσπαζα το κεφαλι μου ποσο καιρο να βρω που ειναι το προηγουμενο αγαλμα που ειχε βαλει ο ταβερ ;). Τωρα βρηκα και εγω την απαντηση, αλλα δεν ειναι σωστο. Ταβερ περιμενουμε καινουρια φωτογραφια!
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
733
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΙΝΔΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
μου θυμισατε το σχολειο και τα βιβλια με τις λυσεις....
 

taver

Member
Μηνύματα
12.602
Likes
29.766
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ωραία, αφού το Σπλίτ της Κροατίας και η Trg Republike φιγούραρε στην πρώτη σελίδα από τις φωτό μου (κι όταν εγώ ο ίδιος την έχω "πει" σε άλλους που έκαναν το ίδιο λάθος), πάμε για κάτι άλλο....
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
900.068
Μέλη
39.270
Νεότερο μέλος
special traveler1

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom