Πού είναι στον κόσμο (v2)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Αμάν, Αμάν, Αμάν!!! :haha: Ακόμα το ψάχνει η dim; Πού είσαι βρε dim; :roll:

(Μεταξύ μας, ε; ... οι πληροφορίες μου λένε ότι η dim πετάχτηκε μέχρι την Ασία να φωτογραφίσει τα κύματα που σκάνε σε μια παραλία και όταν επιστρέψει θα μας βάλει να βρούμε τη χώρα, την επαρχία, το χωριό, το όνομα της παραλίας, το μήκος της, πώς φτάνουμε μέχρι εκεί, πόσες βάρκες ήταν εκεί χθες και πόσα ψάρια κολυμπούσαν την ώρα που εκείνη φωτογράφιζε τα κύματα:D:bleh:)
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Αμάν, Αμάν, Αμάν!!! :haha: Ακόμα το ψάχνει η dim; Πού είσαι βρε dim; :roll:

(Μεταξύ μας, ε; ... οι πληροφορίες μου λένε ότι η dim πετάχτηκε μέχρι την Ασία να φωτογραφίσει τα κύματα που σκάνε σε μια παραλία και όταν επιστρέψει θα μας βάλει να βρούμε τη χώρα, την επαρχία, το χωριό, το όνομα της παραλίας, το μήκος της, πώς φτάνουμε μέχρι εκεί, πόσες βάρκες ήταν εκεί χθες και πόσα ψάρια κολυμπούσαν την ώρα που εκείνη φωτογράφιζε τα κύματα:D:bleh:)
Οντως! Το επαληθεύω. Εκτος απο τα κύματα. Θα αρκεστώ στους κόκκους άμμους παράσυρσης αυτών....
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Βάλε εσύ Πόκα... σου παραχωρώ την θέση μου. Βαριέμαι να ψάξω φωτο...
 

kalspiros

Member
Μηνύματα
2.554
Likes
3.994
Επόμενο Ταξίδι
remaining UK
Ταξίδι-Όνειρο
yeah, whatever...
Δεν βάζει κανείς? καλά θα βάλω εγώ αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν ξέρω που είναι!!! Κρατάω αυτή την φωτογραφία εδώ και 5 μήνες θέλοντας να ρωτήσω κάποιον γνώστη. Έ πείτε μου λοιπόν (αν μπορείτε να διακρίνετε πίσω από την μπέμπα) που βρίσκεται αυτό?
 

Attachments

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Παίρνω πρωτοβουλία και βάζω φωτό....έπαθα στέρηση :D
 

Attachments

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.450
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom