Πολυ social δεν πεφτει;;

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Αν οι συναντήσεις είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα, ίσως μπορούμε να τις μεταφέρουμε στο Περί του TravelStories.gr.


Τώρα αν κάποιος χάσει τα updates του κινηματογράφου και του offtopic, νομίζω θα το αντέξει.


 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αν οι συναντήσεις είναι τόσο μεγάλο πρόβλημα, ίσως μπορούμε να τις μεταφέρουμε στο Περί του TravelStories.gr.


Τώρα αν κάποιος χάσει τα updates του κινηματογράφου και του offtopic, νομίζω θα το αντέξει.



Οι "Συναντήσεις" σαφώς και είναι πιο σημαντικές από τα υπόλοιπα, για τα οποία προσωπικά σίγουρα μπορώ και να αντέξω και να τα αναζητήσω αν θέλω.

Όμως, αν οι Συναντήσεις μεταφερθούν στην κατηγορία "Περί του Travelstories", τότε θα είναι ορατές στους πάντες. Μέλη και μη. Νομίζω ότι αυτό δεν το θέλουμε. Σωστά?
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καπου προταθηκε παραπανω και θα συμφωνησω.Στην Αναζητηση πληροφοριων για προορισμους θα εξυπηρετουσε καλυτερα (και τα νεα ,απειρα μελη ) να υπαρχουν θεματικες ενοτητες του τυπου "Ερωτησεις για Ισπανια ,για Ινδια,για Ρουμανια κλπ κλπ"
Εκει θα ειναι ολα τα θρεντ μαζεμενα για μια χωρα .Δεν θα χρειαζεται δηλ να μπαινει καποιος στην Ευρωπη και να ανατρεχει ολα τα θεματα μεχρι πισω πισω ,προκειμενου να βρει ινφο για Ισπανια και να πεφτει πανω σε Αγγλια ,Γαλλια κλπ
Σιγουρα υπαρχει κατω απο καθε θεμα που ανοιγεται η επισημανση της χωρας στην οποια αναφερεται ..αλλα εχω παρατηρησει οτι αρκετες φορες απο αλλου ξεκινουν..αλλου καταληγουν...τελοσπαντων νομιζω θα ειναι πιο ξεκαθαρο ,ευχρηστο να ειναι ολα τα θρεντ για μια χωρα μαζεμενα σε μια υποενοτητα.
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Καπου προταθηκε παραπανω και θα συμφωνησω.Στην Αναζητηση πληροφοριων για προορισμους θα εξυπηρετουσε καλυτερα (και τα νεα ,απειρα μελη ) να υπαρχουν θεματικες ενοτητες του τυπου "Ερωτησεις για Ισπανια ,για Ινδια,για Ρουμανια κλπ κλπ"
Εκει θα ειναι ολα τα θρεντ μαζεμενα για μια χωρα .Δεν θα χρειαζεται δηλ να μπαινει καποιος στην Ευρωπη και να ανατρεχει ολα τα θεματα μεχρι πισω πισω ,προκειμενου να βρει ινφο για Ισπανια και να πεφτει πανω σε Αγγλια ,Γαλλια κλπ
Σιγουρα υπαρχει κατω απο καθε θεμα που ανοιγεται η επισημανση της χωρας στην οποια αναφερεται ..αλλα εχω παρατηρησει οτι αρκετες φορες απο αλλου ξεκινουν..αλλου καταληγουν...τελοσπαντων νομιζω θα ειναι πιο ξεκαθαρο ,ευχρηστο να ειναι ολα τα θρεντ για μια χωρα μαζεμενα σε μια υποενοτητα.

Μα αυτό έχει ήδη γίνει και λειτουρεί και έχει συζητηθεί και λίγο πιο πάνω. Ο Defkalion έχει δώσει και το σχετικό link για όσους δεν το έχουν πάρει είδηση.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Που εχει γινει ?Εγω μπαινω στην ενοτητα Ευρωπη και ολες οι χωρες παλι χυμα ειναι .Δεν εχει καπου ολα τα θρεντ περι Ισπανιας ,περι Αγγλιας,Ιταλιας κλπ
Σορρυ δεν το εχω παρακολουθησει και αναλυτικα ..θα κοιταξω τωρα που εδοθη αυτο το λινκ
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Όμως, αν οι Συναντήσεις μεταφερθούν στην κατηγορία "Περί του Travelstories", τότε θα είναι ορατές στους πάντες. Μέλη και μη. Νομίζω ότι αυτό δεν το θέλουμε. Σωστά?
Αν οι συναντήσεις είναι με >3 άτομα, θα κρίνονται παράνομες και θα τις σβήνουμε. :lol:

Okie, seriously, γιατί να μη θέλουμε να φαίνονται;
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Προσωπικά συμφωνω με την εξαίρεση, που άλλωστε υπήρχε και παλαιότερα. Οι συναντησεις επανηλθαν στα αδιάβαστα απ' ότι βλέπω, ενω δεν το θεωρώ κουραστικό, όποιος θελει να συμμετάσχει στο σοσιαλ να πηγαίνει στα σημερινά μηνύματα ή να ανατρέχει στα φορουμ
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αν οι συναντήσεις είναι με >3 άτομα, θα κρίνονται παράνομες και θα τις σβήνουμε. :lol:

Okie, seriously, γιατί να μη θέλουμε να φαίνονται;

Φαντάζομαι ότι και αρχικά οι Συναντήσεις μπήκαν στο Social και όχι κάπου αλλού, ακριβώς γι'αυτό το λόγο. Για να μη φαίνονται στους "εξωσχολικούς".
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Που εχει γινει ?Εγω μπαινω στην ενοτητα Ευρωπη και ολες οι χωρες παλι χυμα ειναι .Δεν εχει καπου ολα τα θρεντ περι Ισπανιας ,περι Αγγλιας,Ιταλιας κλπ
Σορρυ δεν το εχω παρακολουθησει και αναλυτικα ..θα κοιταξω τωρα που εδοθη αυτο το λινκ

Θα μπεις στην ενότητα Forum. Μετά θα πας "Αναζήτηση Πληροφοριών".
Θα διαλέξεις πχ. "Ευρώπη" . Πάνω-πάνω στην οθόνη σου έχει κουτάκι για την επιλογή της χώρας. Επιλέγεις πχ. Ισπανία και θα βγουν όλα τα θέματα που περιλαμβάνουν πληροφορίες για την Ισπανία.

Ευρώπη - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.870
Likes
2.265
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
οκ το ειδα το πεδιο αναζητησης ανα χωρα ...ειναι πολυ χρησιμο ετσι οπως εγινε !!!!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.445
Likes
17.499
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Έχει πολύ καιρό αυτό που έχει φτιαχτεί, μήπως δεν είναι αρκετά εμφανές/ξεκάθαρο;

Για τις συναντήσεις, θα τις βάλουμε στο "περί" αλλά πάλι θα φαίνονται μόνο από μέλη. ;)
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Έχει πολύ καιρό αυτό που έχει φτιαχτεί, μήπως δεν είναι αρκετά εμφανές/ξεκάθαρο;

Μήπως να ξεκινήσουμε "μαθήματα" ορθής/βολικής χρήσης του forum? :D
Με διάφορα που συζητούνται, συνειδητοποιώ ότι πολλοί είναι αυτοί που δε χρησιμοποιούν βασικές βολικές λειτουργίες του.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.019
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom