Ιταλία Ποια μερη της Ιταλιας να επισκεφθω

Samion

Member
Μηνύματα
10.466
Likes
9.427
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Samion: "δεν θα έπρεπε να σου απαντήσει κανείς ιταλόφιλος. απορώ πώς συγκινήθηκαν τόσοι", νομίζω θα χαλάσεις τη διάθεση και άλλου....μη τα λες έτσι,:haha:.

ΑΣΧΕΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ: πως απαντάμε σε συγκεκριμένο κομμάτι ανάρτησης κάποιου μέλους? Σάμιων πριν με γκαζώσεις σου λέω ότι έκανα κάποιες απόπειρες αλλά δεν τα κατάφερα, βοηθήστε με καλέ.....
μα είδες τι έγραψε?
"ώστε να μη χρειαστεί να ξαναπάω."
μπορείς να αποκαλείσαι ιταλόφιλος και να δίνεις συμβουλές έτσι ώστε να μη χρειαστεί να ξαναπάει?!!!να δώσουν οι παρισόφιλοι, όχι εμείς..

πάτα παράθεση και μετά κανε delete στο κομμάτι που δεν θες να εμφανίζεται. για απάντηση σε πολλούς πρώτα πατα πολλαπλή κ στο τελος παράθεση.
 

maroulini

Member
Μηνύματα
89
Likes
152
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
μα είδες τι έγραψε?
"ώστε να μη χρειαστεί να ξαναπάω."
μπορείς να αποκαλείσαι ιταλόφιλος και να δίνεις συμβουλές έτσι ώστε να μη χρειαστεί να ξαναπάει?!!!να δώσουν οι παρισόφιλοι, όχι εμείς..

έλα βρε SAMION, απλά πιστεύω ότι αν δεν έχεις πάει ιταλία, δεν ξέρεις τι έστι "Ιταλικός αέρας" (δεν ξέρω αν είναι η κατάλληλη λέξη) και σίγουρα πιστεύεις ότι μπορείς να τα δεις όλα. Αλλά το θέμα είναι όταν πας τι γίνεται, που κολλάς κάπου και φεύγουν οι μέρες και απλά λες...θα ξαναέρθω για τα υπόλοιπα. Εγώ 12 χρόνια περίμενα πότε θα ξαναπάω Ιταλία και τώρα μετραώ αντίστροφα. Ευχαριστώ και για την απάντηση, πατούσα παράθεση αλλά το delete μου διεύφευγε.;)
 

Basoulini

Member
Μηνύματα
5
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλια
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβικη
Ευχαριστώ παρα πολυ για τις συμβουλες!!!!Ευτυχώς εχω πολλές μέρες για να σκεφτώ που να πάω τελικά,το μόνο σίγουρο είναι η Ρώμη.Έχετε να μου προτείνετε κάποιο ξενοδοχείο?
Οσο για το θέμα <δε θα ξαναπάω> έννοειται οτι ίσως να μη μπορέσω να ξαναπάω..Δ το είπα για κακό.Θέλω να γνωρίσω κ άλλα μερη. πχ τη Κωσταντινούπολη τη λάτρεψα,ίσως όμως να μη ξαναπάω ποτε...θα θελα ομως....:(
 

maroulini

Member
Μηνύματα
89
Likes
152
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΙΝΑ
basoulini εμείς κλείσαμε στο garden flower στο termini αλλά δεν έχω ξαναμείνει εκεί να ξέρω, απλά ψάξε καλά γιατί συγκρίνοντας τιμές στο booking, tripadvisor και στα site των ξενοδοχείων αυτό τουλάχιστον που βρήκαμε εμείς είχε μεγάλη διαφορά π.χ. στο booking το έχει 615 για 5 διανυκτερεύσεις και από το site του ξενοδοχείου το κλείσαμε 370, ψαξε καλά. Έτσι και αλλιώς σκέψου ότι θα γυρίζεις όλη μέρα και απλά το χρησιμοποιείς για έναν ύπνο, αν βέβαια θες πολυτέλεια αλλάζει το θέμα. It' up to you!!! Ξεκίνα το ψάξιμο γιατί θα βρεις πολλά και θα μπερδευτείς.
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
βασουλινι, ζητας τη βοηθεια μας, στη δινουμε αλλα δεν μπαινεις καν στον κοπο να διαβασεις αυτα που σου γραφουμε
σε παραπεμπω στο προηγουμενο μου μηνυμα
εχω αναφερει ιστοσελιδα τραινων με δρομολογια, αποστασεις και τιμες
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.454
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom