Περί Ποδοσφαίρου...

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Ξανάβλέποντας την τελευταία φαση με την ευκαιρια του Μητρογλου ειμαι σιγουρος ότι μέχρι τον Δεκέμβρη δεν το εχανε με τίποτε.
Έκανε κακό τελειωμα.
Παντως πολυ μαζοχισμος να ξενυχτανε καποιοι μεχρι τις δυο για να δουν την χωρα τους να αποκλείεται στα πέναλτι και να πανηγυριζουν.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.110
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Επειδή το Μεξικό δεν πρόλαβα να το δω και διαβάζω τελείως αντικρουόμενα πράγματα μπορεί να μου πει κάποιος αν έπαιξε καλύτερα η Ολλανδία ή το Μεξικό;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.683
Likes
43.954
Παντως πολυ μαζοχισμος να ξενυχτανε καποιοι μεχρι τις δυο για να δουν την χωρα τους να αποκλείεται στα πέναλτι και να πανηγυριζουν.
Εγώ δεν παρακολουθώ ποδόσφαιρο, αλλά σήμερα με έφαγε η αγωνία αν θα δω δημόσιο χρήμα να πηγαίνει στις τσέπες ποδοσφαιριστών ως πριμ πρόκρισης.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.161
Likes
14.521
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Επειδή το Μεξικό δεν πρόλαβα να το δω και διαβάζω τελείως αντικρουόμενα πράγματα μπορεί να μου πει κάποιος αν έπαιξε καλύτερα η Ολλανδία ή το Μεξικό;
Xωρίς να έχω ιδιαίτερες ποδοσφαιρικές γνώσεις, μέχρι το 1-0 έτριβα τα μάτια μου με την απόδοση της Ολλανδίας. Μετά λες και ξύπνησαν και πήραν το ματς στα χέρια τους
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Επίσης πόσο μαζοχισμός να σ' αρέσει να καις γαλανόλευκες σημαίες αλλά όχι γαλανολευκόκκινες... εδώ μόνο κάποιος ειδικός θα μπορούσε να απαντήσει.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Ε ρε κρεβατομουρμούρα που θα φάει ο Παπασταθόπουλος απόψε.
"Γιατί μωρό μου έβαλες γκολ στο 91, τι σημαίνει αυτό για τη σχέση μας; Εεεεεε;"
Μα πάνε οι βλαμμένες και κανονίζουν γάμους μέσα στο Μουντιάλ. Γρουσούζα. Άντε καλά στέφανα τώρα.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.938
Likes
3.931
Μιλάμε για μεγάλο ξενύχτι... Απο τις πέντε παρά είμαι στο πόδι... Τελικά μια χαρά τα πήγαμε και κρίμα που στις λεπτομέρειες αποκλειστηκαμε... Τουλάχιστον το βουλώσαν για τα καλά οι γραφικοί που έβλεπαν ναυάγια και τεσσαρες και υποστήριζαν κάθε πικραμένο ενάντια στην ομάδα...Έχει μεγάλη πλάκα τελικά Το ιδεολογικό κόμπλεξ μερικών να ξεσπάσει στο ποδόσφαιρο... Είπαμε αυτοί είμαστε,τόσο μπορούμε, τόσο παίζουμε. Τα ρέστα περί ομορφιάς ποδοσφαίρου και αθλητικής δικαιοσύνης όταν παίζει η ομάδα μου, τα έχω με το συμπάθιο χεσμενα...

Στα καθαρά ποδοσφαιρικά τώρα, στο πρώτο ημίχρονο δεν βλεπόμαστε , ούτε εμείς ούτε οι κοσταρικανοι. Μετά την αποβολή ανεβηκαμε ,είμασταν καλύτεροι ,μας πήγε η διαιτησία ,αλλά αποκλειστηκαμε στα πέναλτι... Ούτε εθνικές τραγωδίες ούτε εθνικές υπερηφανιες, ένα παιχνίδι ειναι ,να είμαστε καλά να το χαιρόμαστε. Η αγωνιστική διάφορα μας τελικά ήταν ότι δεν είχαμε έναν μεγάλο τερματοφύλακα και χωρίς τέτοιο δεν πας πουθενά, και ότι οι επιθετικοί μας ήταν η εκτός φόρμας η πρώην ποδοσφαιριστές. Κρίμα για τον γκεκα που το όνομα του και η καριέρα του συνδέθηκε με τον αποκλεισμό...

Υ.γ όσο περνάνε οι αγώνες τόσο περισσότερο αυτός ο απίθανους ο Φρέντ μου θυμίζει τον Τατση... Πάω να φάω soba για πρωινό να μου φτιάξει το στομάχι...
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.529
Likes
2.141
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Επειδή το Μεξικό δεν πρόλαβα να το δω και διαβάζω τελείως αντικρουόμενα πράγματα μπορεί να μου πει κάποιος αν έπαιξε καλύτερα η Ολλανδία ή το Μεξικό;
Το μεξικο μεχρι τι 1-0 μετα η Ολλανδία γυρισε διακόπτη

Εγώ δεν παρακολουθώ ποδόσφαιρο, αλλά σήμερα με έφαγε η αγωνία αν θα δω δημόσιο χρήμα να πηγαίνει στις τσέπες ποδοσφαιριστών ως πριμ πρόκρισης.
Ναι ενω αύριο θα πάρεις αυξηση και μεθαύριο θα βγούμε απο τα μνημονία. Σου εχει πει κανεις οτι τα πριμ δεν ειναι δημοσιο χρημα αλλά χρημα που παίρνουμε απο ΦΙΦΑ καο και χορηγους;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.585
Likes
14.754
2.30 η ώρα περίπου.Να συμφωνήσουμε τι ώρα θα το λήξουμε για να κάνουμε το κουμάντο μας;
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
899.939
Μέλη
39.265
Νεότερο μέλος
pantelis8

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom