Γαλλία Παρισι-Disneyland

makisg

Member
Μηνύματα
4.871
Likes
16.264
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
μπράβο σου,σ'ευχαριστώ. τώρα τα κατάλαβα όλα.
αν έκανες και μια προσπάθεια να γράφεις με μικρά και Ο Χ Ι με κεφαλαία (γιατί απαγορεύονται)θα ήσουν και ο πρώτος.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.434
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Σας ενημερώνουμε ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish και κεφαλαίων. Παρακαλούμε να γράφετε τα μηνύματά σας με ελληνικούς χαρακτήρες.


μάθετε να διαβάζεται τι γράφει από πάνω πριν ποστάρετε :/
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.792
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ FRANCILIEN KAI TA ΑΛΛΑ.ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΝΤΙΣΝΕΥ ΜΕ 30 ΕΥΡΩ.ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ FNAC KAI ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΤΩΝ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΠΑΡΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΣΝΕΥ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΗ.Η ΜΟΝΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ.ΕΔΩΣΑ 60 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 60 ΕΥΡΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ.(ΑΝ ΘΕΛΑΜΕ 1 ΜΕΡΑ=30 ΕΥΡΩ).ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

Σύμφωνα με τους όρους χρήσης:
  1. Απαγορεύονται τα ΚΕΦΑΛΑΙΑ, στον τίτλο του μηνύματος αλλά και στο περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες. Eκτός του ότι είναι κουραστικό για αυτόν που διαβάζει το post με τους κεφαλαίους χαρακτήρες, γενικότερα ο συγκεκριμένος τρόπος γραφής στον χώρο του Internet σημαίνει ότι "φωνάζετε", οπότε η άσκοπη και συνεχή χρήση τους είναι δυνατόν να προκαλέσει παρεξηγήσεις.
  2. Τα μηνύματα πρέπει να γράφονται στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ για να είναι ευανάγνωστα. Η χρήση των greeklish απαγορεύεται στο φόρουμ.
http://www.travelstories.gr/rules.php

Οποιοδήποτε περαιτέρω μήνυμα που δεν είναι σύμφωνο με τους όρους χρήσης θα διαγραφεί.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ FRANCILIEN KAI TA ΑΛΛΑ.ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΝΤΙΣΝΕΥ ΜΕ 30 ΕΥΡΩ.ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ FNAC KAI ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΤΩΝ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΠΑΡΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΣΝΕΥ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΗ.Η ΜΟΝΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ.ΕΔΩΣΑ 60 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 60 ΕΥΡΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ.(ΑΝ ΘΕΛΑΜΕ 1 ΜΕΡΑ=30 ΕΥΡΩ).ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Τα Francilien και τα Vente Flash που παραγγελνεις απο το ιντερνετ παλι απο τα fnac τα αγοραζεις. Τα vente flash (αυτο αγορασες εσυ) θα πωλειται μεχρι 24/2. Αν καποιος παει στο Παρισι απο 25/2 και μετα, μπορεις να μου πεις πως θα τα αγορασει;
Επισης οταν αγοραζεις τα εισιτηρια απο την ιστοσελιδα του fnac εχεις το δικαιωμα να τα εκτυπωσεις με κοστος μισο ευρω χωρις να πρεπει να χανεις το χρονο σου και να πηγαινεις στα fnac για να τα παραλαβεις... Πιο απλα τα πραγματα, ε τι λες;
 

leetsi

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Παιδιά, φαντάζομαι η προσφορά για τα γενέθλια του επισκέπτη (γενέθλια+6 ημέρες μετά) που υπήρχε έχει τελειώσει,ε?
 

dianaeman

Member
Μηνύματα
5
Likes
2
η προσφορα μου ειπε ο υπαλληλος οτι ισχυει μεχρι τελος μαρτιου.οσο για το οτι το εκτυπωνεις μεσω ιντερνετ απευθειας απο fnac ειναι το καλυτερο!δε το συζητω!εγω αλλωστε οπως προειπα το εμαθα εκει.αν το ηξερα απο ελλαδα,σιγουρα θα τα εκλεινα μεσω ιντερνετ αν και ειμαι κατα των αγορων μεσω ιντερνετ.δε το χω ρε παιδι μου.οσοι το γνωριζουν το αθλημα ειναι πολυ εξυπηρετικο.εννοειται.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
η προσφορα μου ειπε ο υπαλληλος οτι ισχυει μεχρι τελος μαρτιου.
Ισχυει μεχρι τελος Μαρτιου ή αν παρεις των 35€ μεχρι 14 Ιουνιου αλλα η τελευταια μερα αγορας ειναι σημερα.
 

leetsi

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
η προσφορα μου ειπε ο υπαλληλος οτι ισχυει μεχρι τελος μαρτιου.οσο για το οτι το εκτυπωνεις μεσω ιντερνετ απευθειας απο fnac ειναι το καλυτερο!δε το συζητω!εγω αλλωστε οπως προειπα το εμαθα εκει.αν το ηξερα απο ελλαδα,σιγουρα θα τα εκλεινα μεσω ιντερνετ αν και ειμαι κατα των αγορων μεσω ιντερνετ.δε το χω ρε παιδι μου.οσοι το γνωριζουν το αθλημα ειναι πολυ εξυπηρετικο.εννοειται.
Just to make it clear, φαντάζομαι ότι, αφορά τον προλαλήσαντα και όχι το δικό μου ερώτημα, η απάντησή σου.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Just to make it clear, φαντάζομαι ότι, αφορά τον προλαλήσαντα και όχι το δικό μου ερώτημα, η απάντησή σου.
Με ΑJAX, τοσο καθαρο. Η προσφορα ισχυει μεχρι 6 Οκτωμβριου αλλα για οσους ειχαν κανει εγγραφη για την προσφορα μεχρι 30 Σεπτεμβρη 2012.

Ασχετο αλλα απο 2 Μαρτιου ξεκινουν οι σχολικες διακοπες στο Παρισι που θα διαρκεσουν μεχρι 17 Μαρτη. Καταλαβαινετε λοιοπν πως αυτες τις δυο βδομαδες στη Disney θα γινετε χαμος.
 

leetsi

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Με ΑJAX, τοσο καθαρο. Η προσφορα ισχυει μεχρι 6 Οκτωμβριου αλλα για οσους ειχαν κανει εγγραφη για την προσφορα μεχρι 30 Σεπτεμβρη 2012.

Ασχετο αλλα απο 2 Μαρτιου ξεκινουν οι σχολικες διακοπες στο Παρισι που θα διαρκεσουν μεχρι 17 Μαρτη. Καταλαβαινετε λοιοπν πως αυτες τις δυο βδομαδες στη Disney θα γινετε χαμος.
Μήπως εννοείς AZAX? Σε έχει επηρεάσει το κλίμα της Γαλλίας. :D
Την πάτησα δηλαδή που έλεγα να πάω 5/3. Άτιμη ζωή.
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.187
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μήπως εννοείς AZAX? Σε έχει επηρεάσει το κλίμα της Γαλλίας. :D
Σορρυ ναι. Επειδη ειχα αμφιβολια για το πως γραφετε πηγα ειδα το μπουκαλι αλλα δεν μου πηγε το μυαλο πως αλλιως θα γραφετε στη Γαλλια κι αλλιως στην Ελλαδα...
 

leetsi

Member
Μηνύματα
26
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μαδρίτη
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΠΕΡΔΕΥΟΜΑΣΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ FRANCILIEN KAI TA ΑΛΛΑ.ΔΕ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΤΑ ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΓΩ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΗΓΑ ΣΤΗΝ ΝΤΙΣΝΕΥ ΜΕ 30 ΕΥΡΩ.ΘΑ ΠΑΤΕ ΣΤΑ FNAC KAI ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΕΙΣΗΤΗΡΙΟ ΤΩΝ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΑ 2 ΠΑΡΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΤΕ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΕΝΑΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΤΑΤΟΣ.ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΝΤΙΣΝΕΥ ΚΑΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΥΤΗ.Η ΜΟΝΗ ΔΕΣΜΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΗΝ ΑΚΡΙΒΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ.ΕΓΩ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΕΘΕΠΟΜΕΝΗ.ΕΔΩΣΑ 60 ΕΥΡΩ ΚΑΙ 60 ΕΥΡΩ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΙΣΟΔΟ ΓΙΑ 2 ΜΕΡΕΣ.(ΑΝ ΘΕΛΑΜΕ 1 ΜΕΡΑ=30 ΕΥΡΩ).ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙς ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΡΑ.ΑΠΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.
Δυστυχώς δεν είναι έτσι.
Την Τρίτη πήγα στα Fnac στη Champs-Elysees για να βγάλω εισιτήριο και μου είπαν ότι η μόνη προσφορά που υπάρχει είναι εκείνη με 35-41 ευρώ για ένα πάρκο για συγκεκριμένη ημέρα (εγώ θα πήγαινα την Πέμπτη) ΑΛΛΑ...πρέπει να κλείσεις 5 μέρες νωρίτερα. Οπότε πήγε 62 ευρώ το εισιτήριο.
Λυπάμαι που δεν το έψαξα λίγο περισσότερο και δεν έστειλα κάποιο mail στη fnac να το ρωτήσω νωρίτερα.
Η σιγουριά σου με παρέσυρε.
Υ.Γ. Just for the record, πήγα και στο Fnac στη Les Halles, όπου και έκλεισα, και μου το επιβεβαίωσαν.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.534
Μηνύματα
899.400
Μέλη
39.249
Νεότερο μέλος
asmod1062

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom