Γαλλία Παρίσι: μια ευγενική χορηγία του Viva & Travelstories!

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ναι αλλά ούτε αυτό το ξενοδοχείο είναι στο Παρίσι. Είναι στο Νειγύ, δηλαδή έξω από τον περιφερειακό δρόμο: οτι είναι μέσα στον περιφερειακό είναι Παρίσι, ότι είναι έξω, είναι προάστειο. Το Νειγύ είναι προάστειο, φραγκάτο μεν, αλλά προάστειο!
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Ναι αλλά ούτε αυτό το ξενοδοχείο είναι στο Παρίσι. Είναι στο Νειγύ, δηλαδή έξω από τον περιφερειακό δρόμο: οτι είναι μέσα στον περιφερειακό είναι Παρίσι, ότι είναι έξω, είναι προάστειο. Το Νειγύ είναι προάστειο, φραγκάτο μεν, αλλά προάστειο!
Σαφώς καλύτερη περίπτωση όμως σε σχέση με το πρώτο που ήταν στο αεροδρόμιο!
Δεν μπορώ να τα έχω και όλα...οπότε εγώ είμαι ευχαριστημένη! ;)
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αυτό είναι αλήθεια! Είναι πολύ πιο κοντά και έχει μετρό!
 

marquis

Member
Μηνύματα
1.289
Likes
911
Ναι αλλά ούτε αυτό το ξενοδοχείο είναι στο Παρίσι. Είναι στο Νειγύ, δηλαδή έξω από τον περιφερειακό δρόμο: οτι είναι μέσα στον περιφερειακό είναι Παρίσι, ότι είναι έξω, είναι προάστειο. Το Νειγύ είναι προάστειο, φραγκάτο μεν, αλλά προάστειο!
και μάλιστα με σταθμό του μετρό σε μία κάποια απόσταση με τα πόδια...
 

Nedelja

Moderator
Μηνύματα
1.773
Likes
3.159
Ταξίδι-Όνειρο
Whole Africa,Cuba
Κοριτσάκι όρεξη για περπάτημα να έχεις και θα περάσεις τέλεια , πάρε ένα καλό και ζεστό ζευγάρι άνετα μποτάκια (όχι Ugg υπάρχει κρίση) και Paris Je t' aime...!!!!:clap:
 

nikolakis12

Member
Μηνύματα
148
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
κως
διαβαζοντας οσα περισσοτερα μπορεσα μεσα απο το καταπλικτικο μας site,αυριο πρωι(11.00 απο σαλονικη) πεταω για παρισι για πρωτη φορα για 5 νυχτες κ στο καπακι με τρενο αμστερνταμ για αλλες 3 νυχτες....αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι οταν πας εκδρομη δεν πρεπει να υπαρχει ανχος αν θα προλαβεις να τα δεις ολα...δεν χαθηκε κ ο κοσμος.....στν τελικη εκδρομη πας κ οχι μαραθωνιο...εγω προσωπικα θα παω στα πιο τοπ κ αν υπαρξει χρονος βλεπεις κ τα ιπολοιπα...και στην τελικη σημασια δεν εχει τοσο το μερος οσο με τι παρεα θασαι....
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
διαβαζοντας οσα περισσοτερα μπορεσα μεσα απο το καταπλικτικο μας site,αυριο πρωι(11.00 απο σαλονικη) πεταω για παρισι για πρωτη φορα για 5 νυχτες κ στο καπακι με τρενο αμστερνταμ για αλλες 3 νυχτες....αυτο που εχω να πω εγω ειναι οτι οταν πας εκδρομη δεν πρεπει να υπαρχει ανχος αν θα προλαβεις να τα δεις ολα...δεν χαθηκε κ ο κοσμος.....στν τελικη εκδρομη πας κ οχι μαραθωνιο...εγω προσωπικα θα παω στα πιο τοπ κ αν υπαρξει χρονος βλεπεις κ τα ιπολοιπα...και στην τελικη σημασια δεν εχει τοσο το μερος οσο με τι παρεα θασαι....

Δίκιο έχεις! Θα κάνω κι εγώ ένα προγραμματάκι με τα τοπ αξιοθέατα και ότι προλάβουμε! Το πολύ-πολύ να χρειαστεί να ξαναπάμε :lol:
Όσο γι' αυτό που λες για την παρέα..μεγάλη αλήθεια!
 

argiro

Member
Μηνύματα
250
Likes
111
Επόμενο Ταξίδι
Ταξίδια με το νου...
Ταξίδι-Όνειρο
Θιβέτ, ΗΠΑ, Αίγυπτο
Επιστρέψαμε από το μαγευτικό Παρίσι....ένα ταξίδι όνειρο!! :p
Σύντομα και η ταξιδιωτική ιστορία!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.003
Likes
2.122
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ορισες Αργυρω. Περιμενουμε λεπτομερειες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.532
Μηνύματα
899.486
Μέλη
39.254
Νεότερο μέλος
DimiKl

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom