Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Θα πάει κανείς Cesaria Evora??? :roll:
αμαν και αυτη καθε χρονο εδω περα ειναι! Δεν πα να αγορασει κανα ζευγαρι παντουφλες που μας ερχεται ξυπολυτη καθε χρονο !:haha:
 

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.066
Likes
6.314
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Την φίλη μου την Σεζάρια πολύ θα ήθελα να την παρακολουθήσω σε κάποια της συναυλία. ΑΛΛΑ στον τόπο καταγωγής της. Πράσινο ακρωτήρι.
Και επι τη ευκαιρία θα πεταχτώ μέχρι απέναντι στην.... Σενεγάλη! Αχχχχχχχχ........
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Την φίλη μου την Σεζάρια πολύ θα ήθελα να την παρακολουθήσω σε κάποια της συναυλία. ΑΛΛΑ στον τόπο καταγωγής της. Πράσινο ακρωτήρι.

Αφού δεν με πας που δεν με πας Νεπάλ, ας πάμε Πράσινο Ακρωτήρι. Θα πάρω εγώ στη Σεζάρια παντούφλες. Aν φυσικά τις θέλει και τις χρειάζεται. :bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Διάλογος με Γερμανό σε κατάσταση ήμι-μέθης

Γερμανός: Τι στερεότυπο έχετε οι έλληνες για μας τους γερμανούς?
Dorotija (Σκέφτεται): Τι να σου πω κι εσένα τώρα... άστο καλύτερα (λέει): Εεεε δεν ξέρω, δεν έχουμε κάποιο στερεότυπο.
Γερμανός: Εμείς πιστεύουμε ότι κάθε Έλληνας έχει ένα θείο Κώστα, με μουστάκι, που έχει ταβέρνα.

:D
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.011
Διάλογος με Γερμανό σε κατάσταση ήμι-μέθης

Γερμανός: Τι στερεότυπο έχετε οι έλληνες για μας τους γερμανούς?
Dorotija (Σκέφτεται): Τι να σου πω κι εσένα τώρα... άστο καλύτερα (λέει): Εεεε δεν ξέρω, δεν έχουμε κάποιο στερεότυπο.
Γερμανός: Εμείς πιστεύουμε ότι κάθε Έλληνας έχει ένα θείο Κώστα, με μουστάκι, που έχει ταβέρνα.

:D
Κι εγώ νόμιζα ότι πιστεύουν ότι κάθε Έλληνας κωλοβαράει και πίνει φραπέδες!!! :rolleyes::D
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.916
Likes
52.113
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Ε ναι, στου θείου του του Κώστα του taverνιάρη.
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
Διάλογος με Γερμανό σε κατάσταση ήμι-μέθης

Γερμανός: Τι στερεότυπο έχετε οι έλληνες για μας τους γερμανούς?
Dorotija (Σκέφτεται): Τι να σου πω κι εσένα τώρα... άστο καλύτερα (λέει): Εεεε δεν ξέρω, δεν έχουμε κάποιο στερεότυπο.
Γερμανός: Εμείς πιστεύουμε ότι κάθε Έλληνας έχει ένα θείο Κώστα, με μουστάκι, που έχει ταβέρνα.

:D
Ψιτ λίγα με τους Γερμανους !!! Επρεπε να του πεις όι Ελληνες νομίζουμε ότι οι Γερμανοι έχουν μεγάλα λουκάνικα !!:)
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.472
Likes
9.434
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ψιτ λίγα με τους Γερμανους !!! Επρεπε να του πεις όι Ελληνες νομίζουμε ότι οι Γερμανοι έχουν μεγάλα λουκάνικα !!:)
όχι βέβαια. μικρά λουκανικάκια φρανκφούρτης νομίζουμε ότι εχουν. σαν αυτά που τρώγαμε μικροί..
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.798
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
όχι βέβαια. μικρά λουκανικάκια φρανκφούρτης νομίζουμε ότι εχουν. σαν αυτά που τρώγαμε μικροί..
Εγώ τα λουκάνικα που τρώω από ΜΙΚΡΗ είναι μακροστενα ... ΕΣΥ δεν ξέρω τι τρως !!! Μάλλον τα λουκάνικα κοκτέιλ στο δυχτακι !!!:bleh:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.010
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom