Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Α, στο καλό!!! Πριν λίγο ανακάλυψα ότι μια σφαίρα έχει τρυπήσει το καπώ του αυτοκινήτου μου:shock: Φαίνεται ότι χθες το βράδυ κάποιος έριχνε με αληθινό όπλο:roll: Πάλι συνεργείο πρέπει να πάω...:mad:
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Μπαχαρούλα μου καταπληκτικό!!! δεν είναι ένα απλό βαθούλωμα, δεν είναι ένα κοινό γδάρσιμο, είναι τρύπα από σφαίρα!!! ο Τζέιμς Μποντ θα ήταν περήφανος για σένα.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Α, στο καλό!!! Πριν λίγο ανακάλυψα ότι μια σφαίρα έχει τρυπήσει το καπώ του αυτοκινήτου μου:shock: Φαίνεται ότι χθες το βράδυ κάποιος έριχνε με αληθινό όπλο:roll: Πάλι συνεργείο πρέπει να πάω...:mad:
Σοβαρά μιλάς;
Αυτή η τελετουργική βλακεία δεν έχει όρια. Είναι απελπιστικός ο τρόπος με τον οποίο θαυμάζουμε το απαράδεκτο ως καλτ έθιμο.
Λυπάμαι για το αυτοκίνητό σου.
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482
Δε λες, καλά που η σφαίρα δεν προσγειώθηκε σε κανένα κεφάλι; Είχε πολύ κόσμο χθες το βράδυ, στους δρόμους γύρω από την εκκλησία.
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Για δείτε κι αυτό, αν δεν το έχετε ήδη δει:

Δαιάβσε το γήρογρα! Μροπείς!
Σνφμύωα με μια έυρενα στο Πισήναπιμετο του Κμτρπιαίζ δεν πεαίζι ρλόο με τι σριεά ενίαι τοθοπεμέτενα τα γταμάμρα σε μια λξέη, αεκρί το πώτρο και το ταελείτυο γάμρμα να ενίαι στη στωσή θσέη. Τα υλοπιόπα μροπούν να ενίαι σε τχίυεας θιέεσς και μροπετίε να δαβαιάεστε τις λιεξές χρωίς πλβημόρα. Ατυό γνίταει γαιτί ο απρώνθονις εκέγλφοας δεν δαεβζιάι γάμρμα γάμρμα κθάε λξέη αλλά τη λξέη σαν σνύλοο.
Ατίπτσυεο, ε;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.594
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
παιδιά ευχαριστώ πολύ, είναι υπέροχα εδώ, δε θέλω να γυρίσω πίσω, θέλω να ζήσω σε μια πολιτισμένη χωρα ...
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.594
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Πού πήγες μέχρι στιγμής; Πήγες στα όμορφα μέρη; Πήγες στα άσχημα μέρη;
έχω πάει παντού ! περπάτησα κυριολεκτικά όλο το βερολίνο, τώρα είμαι moritzplatz, το πρωί πήγαμε zoo, charlottenburg, check point charlie,alexanderplatz, ουτέρ δεν linden, xamoooos γενικά τα χούμε γυρίσει όλα. αύριο potzdam και μεθαύριο salonika :(
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Στο Ποτσνταμ, να πας οπωσδήποτε στην ολλανδική συνοικία. Τη θυμάμαι με πολλή αγάπη. Το μουσείο με τον Καραβάτζιο είναι για τα μπάζα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.020
Μέλη
39.266
Νεότερο μέλος
MariaChara

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom