Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.607
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σε ευχαριστώ !! Λατρεύω Φρουτοπία , Πίκο Απίκο και γενικά Τριβιζά
Οταν κάνεις παιδάκι να του διαβάσεις τη Μυρτώ και το κουνουπάκι .
Εγω σου αφιερώνω αυτό, είναι το αγαπημένο μου, δε ξέρω αν το πέτυχες/πρόλαβες
Είναι ουγγαρέζικο και αν πας στις φωτο μου , θα το βρεις !
 
Last edited by a moderator:

tripakias

Member
Μηνύματα
8.036
Likes
12.189
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ποιος παει Παρισι ρε γ@μωτο αυριο; Αντε να 'στε ολοι καλα... τους Θεσσαλονικεις (και οχι μονο) ελπιζω να τους δω στη συναντηση στις 16 Απριλιου (συμπτωματικα εχω γεννηθει Σαββατο του Λαζαρου, ασχετο).

Οι διαχειριστικη ομαδα εχει το δικαιωμα (της το δινω εγω δηλαδη) να με bannaρει για κανενα δεκαημερο...

Εεεεεε, οχι ακομα αυριο το μεσημερι... να φυγω πρωταααααααααααα....
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.014
Σου εύχομαι να ζήσεις με κάποια γαλλίδα στιγμές εφάμιλλες με της αγγλίδας Κάρεν!!!!!!!!!!!!!! :D
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.607
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
μην ακους τη Βαριο !
οι γαλλιδες δε φημιζονται για την υγιεινη τους ( κυριως σε θεματα αποτριχωσης !! )
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.014
μην ακους τη Βαριο !
οι γαλλιδες δε φημιζονται για την υγιεινη τους ( κυριως σε θεματα αποτριχωσης !! )
Γιατί το λες αυτό??? Δεν κάνουν οι γαλλίδες μπάνιο??? Κάνουν!!! Άλλο που γεμίζουν την μπανιέρα και στο ίδιο νερό μπανιάρεται όλη η οικογένεια ο ένας μετά τον άλλον... Όμως αυτό δείχνει και έντονη οικολογική συνείδηση!!! Και εντάξει, λίγο αξούριστες μασχάλες δεν είναι τίποτα σοβαρό! Θα βάζει ο τριπάκιας τις πατούσες του να ζεσταίνονται κιόλας!!! :bleh::bleh::bleh:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.976
Likes
15.607
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Γιατί το λες αυτό??? Δεν κάνουν οι γαλλίδες μπάνιο??? Κάνουν!!! Άλλο που γεμίζουν την μπανιέρα και στο ίδιο νερό μπανιάρεται όλη η οικογένεια ο ένας μετά τον άλλον... Όμως αυτό δείχνει και έντονη οικολογική συνείδηση!!! Και εντάξει, λίγο αξούριστες μασχάλες δεν είναι τίποτα σοβαρό! Θα βάζει ο τριπάκιας τις πατούσες του να ζεσταίνονται κιόλας!!! :bleh::bleh::bleh:
τετοια να τους λες να μπει στο πρωτο τραινο και απο Παρίσι να βρεθεί Λονδινο να ζεστανει τα πατουσακια του στους κ...ς των Αγγλίδων που φημολογούνται για τη ζεστασιά τους :bleh::bleh::bleh:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.907
Likes
10.014
τετοια να τους λες να μπει στο πρωτο τραινο και απο Παρίσι να βρεθεί Λονδινο να ζεστανει τα πατουσακια του στους κ...ς των Αγγλίδων που φημολογούνται για τη ζεστασιά τους :bleh::bleh::bleh:
έτσι όπως τα περιγράφεις, εκτός από τη ζεστασιά θα πρέπει να φημίζονται και για την ευρυχωρία τους!!! :D:D:D
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.539
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Μηπως εχουμε ξεφυγει τελειως; Μπα ε; Ιδεα μου ειναι τοτε...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.052
Μέλη
39.269
Νεότερο μέλος
Wertom

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom