Οφ τοπικ

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Εντάξει, ξαναγύρισα!!! Εννοώ ότι είστε η ψυχή του οφ τοπικ μπρε!!! Μαζί με την Εβανζελί και την Κλεό....
Προσπαθείς να με γλυκάνεις, αλλά δεν θα τα καταφέρεις. Στον ώμο σου θα κλαίω τα επόμενα Χριστούγεννα, στο σπίτι σου στη Λάρισα, όπου θα με φιλοξενείς.

Προτείνω το μέλος #10.000 να κερδίσει ταξίδι στο Ντουμπάι με συνταξιδιώτη τον Traveller.
Καταπληκτικό.

Αυτό είναι ταινία και λέγεται "Das Experiment"!!! :bleh:
Συγκλονιστικό.
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
SPROM τωρα ειδα οτι ακυρωθηκε το σαφαρι..:(
Το τοπικ να το συνεχισεις ομως για να μαθαινουμε, γιατι μεχρι να το πιασω εγω...ουουου
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
SPROM τωρα ειδα οτι ακυρωθηκε το σαφαρι..:(
Το τοπικ να το συνεχισεις ομως για να μαθαινουμε, γιατι μεχρι να το πιασω εγω...ουουου
Δεν ακυρώθηκε ακριβώς ακόμα, απλώς εγώ το κλαίω από τώρα, για να μη μου έρθει κατραπακιά. Η τελική απάντηση θα δωθεί γύρω στα μέσα Μαϊου. Οι πιθανότητες, πάντως, δεν είναι καλές... κλαψ λυγμ.
Ίσως κάνω ένα νέο θέμα, όπου θα γράψω όλα όσα συγκέντρωσα αυτό το χρονικό διάστημα, γιατί γνωρίζω ότι υπάρχουν κι άλλοι που την πάτησαν έτσι με τη χώρα αυτή και έχουν κι αυτοί κρατημένες πληροφορίες, όπως το γουρούνι κι η Ρόζα.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
Δεν ακυρώθηκε ακριβώς ακόμα, απλώς εγώ το κλαίω από τώρα, για να μη μου έρθει κατραπακιά. Η τελική απάντηση θα δωθεί γύρω στα μέσα Μαϊου. Οι πιθανότητες, πάντως, δεν είναι καλές... κλαψ λυγμ.
Ίσως κάνω ένα νέο θέμα, όπου θα γράψω όλα όσα συγκέντρωσα αυτό το χρονικό διάστημα, γιατί γνωρίζω ότι υπάρχουν κι άλλοι που την πάτησαν έτσι με τη χώρα αυτή και έχουν κι αυτοί κρατημένες πληροφορίες, όπως το γουρούνι κι η Ρόζα.

Kαι τι μας παιδεύεις τότε ρε άνθρωπε και μας βάζεις να σου προτείνουμε φτου κι απ' την αρχή??? :roll: :bleh:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Δεν ακυρώθηκε ακριβώς ακόμα, απλώς εγώ το κλαίω από τώρα, για να μη μου έρθει κατραπακιά. Η τελική απάντηση θα δωθεί γύρω στα μέσα Μαϊου. Οι πιθανότητες, πάντως, δεν είναι καλές... κλαψ λυγμ.
Ίσως κάνω ένα νέο θέμα, όπου θα γράψω όλα όσα συγκέντρωσα αυτό το χρονικό διάστημα, γιατί γνωρίζω ότι υπάρχουν κι άλλοι που την πάτησαν έτσι με τη χώρα αυτή και έχουν κι αυτοί κρατημένες πληροφορίες, όπως το γουρούνι κι η Ρόζα.
Ναι, ναι, ναι! Οπως ειχα γραψει κ στο τοπικ τοτε, κ εγω το ετοιμαζω.. αλλα αργα αργα.. θα το κανουμε ντε!
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Kαι τι μας παιδεύεις τότε ρε άνθρωπε και μας βάζεις να σου προτείνουμε φτου κι απ' την αρχή??? :roll: :bleh:
Ακολουθώ τη συμβουλή της ρενάτας! Φροντίζω να έχω εναλλακτικές, αφού κατά 99% θα ακυρωθεί το Μάιο! Σκασμός εσύ, εντάξει; Όλο μου τη λες και από δουλειά... τίποτα! Άμα σε ξαναψηφίσω να με χέσεις.
Άσε που τώρα πια μου χρωστάς δύο χάρες: ψήφισα και ιστορία και φωτογραφία.

Αληθεια, γιατί δεν ανοίγεις ενα φαν κλαμπ εδώ στο σόσιαλ; Θα ήταν, ομολογουμένως, catchy...
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Ναι, ναι, ναι! Οπως ειχα γραψει κ στο τοπικ τοτε, κ εγω το ετοιμαζω.. αλλα αργα αργα.. θα το κανουμε ντε!
Δεν μπορώ να συγκρατήσω τα δάκρυά μου... και επιπλέον, σαν να μη μου έφτανε ο πόνος, έχω στερέψει και από δακρύβρεχτα κλισέ και δεν μπορώ ούτε καν να θρηνήσω αξιοπρεπώς.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
Ακολουθώ τη συμβουλή της ρενάτας! Φροντίζω να έχω εναλλακτικές, αφού κατά 99% θα ακυρωθεί το Μάιο! Σκασμός εσύ, εντάξει; Όλο μου τη λες και από δουλειά... τίποτα! Άμα σε ξαναψηφίσω να με χέσεις.
Άσε που τώρα πια μου χρωστάς δύο χάρες: ψήφισα και ιστορία και φωτογραφία.

Αληθεια, γιατί δεν ανοίγεις ενα φαν κλαμπ εδώ στο σόσιαλ; Θα ήταν, ομολογουμένως, catchy...

Για φαν κλαμπ είναι πιο εμβληματικές φυσιογνωμίες... Yorgos, Traveller, Renata, tripakias... :)
 

SPROM

Member
Μηνύματα
774
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Εξεταστική
Ταξίδι-Όνειρο
Δεν ξέρω τώρα...
Για φαν κλαμπ είναι πιο εμβληματικές φυσιογνωμίες... Yorgos, Traveller, Renata, tripakias... :)
Να, κάτι τέτοια λες και τους ξεγελάς. Και, έπειτα, όταν τολμήσουν να σου ζητήσουν μία τόση δα χαρούλα, τους αγνοείς επιδεικτικά και τριγυρνάς πέρα δώθε εξαργυρώνοντας τα ατελείωτα τρόπαιά σου! Χτύπημα στην καρδιά...

Εσύ δεν είσαι varioAthens... εσύ είσαι varioPoula!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.906
Likes
10.014
Να, κάτι τέτοια λες και τους ξεγελάς. Και, έπειτα, όταν τολμήσουν να σου ζητήσουν μία τόση δα χαρούλα, τους αγνοείς επιδεικτικά και τριγυρνάς πέρα δώθε εξαργυρώνοντας τα ατελείωτα τρόπαιά σου! Χτύπημα στην καρδιά...

Εσύ δεν είσαι varioAthens... εσύ είσαι varioPoula!!!
Ήμαρτον!!!!!! :haha:
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
874
Likes
895
Να, κάτι τέτοια λες και τους ξεγελάς. Και, έπειτα, όταν τολμήσουν να σου ζητήσουν μία τόση δα χαρούλα, τους αγνοείς επιδεικτικά και τριγυρνάς πέρα δώθε εξαργυρώνοντας τα ατελείωτα τρόπαιά σου! Χτύπημα στην καρδιά...

Εσύ δεν είσαι varioAthens... εσύ είσαι varioPoula!!!
Εψαχνα να βρω πολη "ρουλα"...
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.538
Μηνύματα
900.042
Μέλη
39.267
Νεότερο μέλος
Yiouli

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom