Ιταλία Οδική εκδρομή στην Ιταλία με group

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Οκ, αφού επιτρέπεται σου προτείνω κι εγώ να κοιτάξεις στον Ζορπίδη και το www.grefis.gr
 
Last edited by a moderator:

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Ειρηνικού
Παιδιά, έχει πάει κάποιος οδική εκδρομή με κάποιο ταξιδιωτικό γραφείο? διάβασα στο ίντερνετ κάποια αρνητικά σχόλια για ένα συγκεκριμένο γραφείο που έχει καλή τιμή για γαλλική ριβιέρα.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.500
Παιδιά, έχει πάει κάποιος οδική εκδρομή με κάποιο ταξιδιωτικό γραφείο? διάβασα στο ίντερνετ κάποια αρνητικά σχόλια για ένα συγκεκριμένο γραφείο που έχει καλή τιμή για γαλλική ριβιέρα.

και εσυ τωρα τρώγεσαι να εισαι το επόμενο ''θύμα '' του ''κακου''γραφείου με την καλή τιμη
 

candyman

Member
Μηνύματα
107
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου στην Ευρώπη
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Ειρηνικού
και εσυ τωρα τρώγεσαι να εισαι το επόμενο ''θύμα '' του ''κακου''γραφείου με την καλή τιμη
lol όχι γι'αυτό και άλλωστε το ψάχνω πολύ. επειδή υπήρξαν παράπονα σε κάποιες εκδρομές δεν σημαίνει ότι συμβαίνει σε όλες αλλά σίγουρα με κάνει να το σκέφτομαι περισσότερο να ΜΗΝ επιλέξω το συγκεκριμένο γραφείο!

έχετε να προτείνετε κάποιο/α???
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.871
Likes
16.278
Επόμενο Ταξίδι
Μιλάνο-Βερόνα-Μολβένο.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εγώ όσες φορές έχω ταξιδέψει με γκρούπ άλλο επέλεξα και τελικά με άλλο πήγα,διότι στην πορεία συνχωνεύονται πολλά μαζί.στη Κούβα πήγα με το Joy tour αλλά το γενικό προσταγμα το είχε το Versus,στη Νεα Υορκη πήγα με το Travel Plan αλλά το γενικό πρόσταγμα το είχε το Joy tours κλπ.εχουν δίκιο οι προηγούμενοι για το οτι ο χρονος ειναι πολυ λιγος για τοσα μερη.
 

Pel

Member
Μηνύματα
780
Likes
4.153
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Έχει ταξιδέψει κανείς ποτέ με Seretis Travel;
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.748
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Έχει ταξιδέψει κανείς ποτέ με Seretis Travel;
Κάποιος κάποτε θα έχει ταξιδέψει, αλλιώς το γραφείο θα είχε κλείσει από έλλειψη πελατών... Έχεις κάτι πιο συγκεκριμένο να ρωτήσεις, ή απλώς κάνεις γκάλοπ για τη δημοφιλία του γραφείου;
 

Pel

Member
Μηνύματα
780
Likes
4.153
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Η ερώτηση είναι εάν κάποιος από εδώ μέσα συγκεκριμένα έχει ταξιδέψει ώστε να μου πει γενικά αν είναι αξιόπιστο, οργανωμένο, αν αξίζει τον κόπο να πάει με αυτό ταξίδι ή αν παίζει να βρεθεί προ δυσάρεστων εκπλήξεων. Όσον αφορά τον προορισμό, εν προκειμένω τυχαίνει να κοιτάω τα της Σικελίας (εξ ου και έγραψα την ερώτηση στο συγκεκριμένο θέμα) αλλά επειδή οι πιθανότητες να έχει πάει κάποιος από εδώ μέσα στη Σικελία ειδικά με το Seretis Travel είναι ακόμα πιο περιορισμένες, είπα να θέσω το ερώτημα γενικότερα.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.597
Likes
29.748
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
ώστε να μου πει γενικά αν είναι αξιόπιστο, οργανωμένο, αν αξίζει τον κόπο να πάει με αυτό ταξίδι ή αν παίζει να βρεθεί προ δυσάρεστων εκπλήξεων.
Το να σου πει κάποιος το αντίθετο θα ερχόταν σε αντίθεση με τους κανονισμούς του forum περί δυσφήμισης. Οπότε, ακόμα κι αν εμφανιστεί κάποιος που θα πεί μόνο τα καλύτερα, δεν ξέρω τι αξία θα έχει.

Για να είμαι απολύτως σαφής δεν έχω ταξιδέψει ποτέ ούτε με αυτό ούτε με οποιοδήποτε άλλο Ελληνικό γραφείο ταξιδίων.
 

Pel

Member
Μηνύματα
780
Likes
4.153
Ταξίδι-Όνειρο
Και πού δεν θέλω;
Ναι, το διάβασα στα προηγούμενα ποστ τα περί αρνητικών σχολίων στο forum.
Ας βρεθεί τότε κάποιος να μου πει τα καλύτερα δημοσίως και τα χειρότερα με πμ!
 
Μηνύματα
66
Likes
39
Το πρώτο μου ταξίδι στην Ευρώπη το έκανα με οργανωμένο γκρουπ. Κατάλαβα πως όλοι οι πελάτες τον ταξιδιωτικών γραφείων συγκεντρώνονται σε ένα υπερ-γκρουπ και πραγματοποιείται η εκδρομή, με ένα λεωφορείο με ένα ξεναγό. Όπως σου είπε και ο taver "Κάποιος κάποτε θα έχει ταξιδέψει, αλλιώς το γραφείο θα είχε κλείσει από έλλειψη πελατών"
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.535
Μηνύματα
899.467
Μέλη
39.253
Νεότερο μέλος
chemist1975

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom