Ryanair Οδηγός : E Check In από την Ryanair

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Κάθε φορά που διαβάζω ερωτήσεις περί "ταξιδιών και ταυτότητας" με ΟΛΑ τα ευτράπελα που μπορούν να συμβούν, αναρωτιέμαι ΓΙΑΤΙ δε βγάζετε διαβατήριο να έχετο το κεφάλι σας ήσυχο ?
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
δεν μπορω να καταλαβω που ακριβως βρισκετε το προβλημα, δλδ αν αρχιζε απο Σ δεν θα βαζαμε S? ποια η διαφορα? θα στειλω email στην εταιρεια θα μου απαντησουν εγκαιρως?
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.096
Likes
6.561
Κάθε φορά που διαβάζω ερωτήσεις περί "ταξιδιών και ταυτότητας" με ΟΛΑ τα ευτράπελα που μπορούν να συμβούν, αναρωτιέμαι ΓΙΑΤΙ δε βγάζετε διαβατήριο να έχετο το κεφάλι σας ήσυχο ?
Γιατι μπορει να μη θελουν να δωσουν 85 ευρω.
Ακομα και στην ανανεωση 85 ευρω ειναι πολλα για να τα δωσεις.
 

ANASTASIA S

Member
Μηνύματα
85
Likes
0
25 Νοεμβριου, ρωτας για να αλλαξει ταυτοτητα?
το email της εταιρειας δεν μπορω να το βρω... μηπως το ξερει κανεις?
που ακριβως το γραφει οτι εχει προβλημα το φ?
 

jose

Member
Μηνύματα
714
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
ναι ρε παιδιά δε θα ταξιδέψει να βγάλει διαβατήριο επειδή έχει.το Φ....
:shock:
ΛΟΙΠΌΝ έχω Φ και έχω ταξιδέψει και με ryanair k με easyjet k με aegean k με swiss... δεν έχετε πρόβλημα... γράψτε απλα και ελληνικα Φ ... ουτοσιαλλος δεν τους νοιάζει ο αριθμός ταυτότητας τους νοιάζει να έχει λατινικά τα στοιχεια σας....

κάντε τα ταξίδια σας άφοβα με το Φ :clap::clap::clap:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Κάθε φορά που διαβάζω ερωτήσεις περί "ταξιδιών και ταυτότητας" με ΟΛΑ τα ευτράπελα που μπορούν να συμβούν, αναρωτιέμαι ΓΙΑΤΙ δε βγάζετε διαβατήριο να έχετο το κεφάλι σας ήσυχο ?
Γιατί είναι πρακτικά άχρηστο για ταξίδια στο μεγαλύτερο μέρος της Ευρώπης.
 

jose

Member
Μηνύματα
714
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Κάθε φορά που διαβάζω ερωτήσεις περί "ταξιδιών και ταυτότητας" με ΟΛΑ τα ευτράπελα που μπορούν να συμβούν, αναρωτιέμαι ΓΙΑΤΙ δε βγάζετε διαβατήριο να έχετο το κεφάλι σας ήσυχο ?
γιατί είναι νταβαντζιλίκι τα 100 euro !!! και είναι και άχρηστο για την ευρώπη !!
 

jose

Member
Μηνύματα
714
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
η λογική αυτο λεει Φ εχω Φ βαζω....
πως εχει βγει το συμπερασμα οτι δεν την δεχονται?
ίσος επειδή όλοι νομίζουν ότι πρέπει να είναι όλα λατινικά.... ο αριθμός της ταυτότητας δεν είναι το σημαντικό ... είναι απλά ένας αριθμός... τους ενδιαφέρει τα στοιχεια να είναι στα λατινικά... οποτε μην αγχώνεστε!!!
και επαναλαμβάνω έχω Φ και έχω ταξιδέψει και θα ξανά ταξιδέψω με jar air και με ryanair στην επιστροφή
 

jose

Member
Μηνύματα
714
Likes
220
Ταξίδι-Όνειρο
Tokio
Αν περιορίζεστε στην Ευρώπη, πάω πάσο.
εννοείτε για ευρώπη μιλάμε... οποιος επιχειρήσει να πετάξει εκτος ευρώπης τότε αλλάζει το θέμα!!
καλο το διαβατήριο δε λέω... απλά σωστά, για την ευρώπη (όσο είμαστε μέλος) είναι καλο που ταξιδεύουμε με την ταυτότητα !
αυτο είναι το νόημα της ένωσις!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.541
Μηνύματα
900.339
Μέλη
39.276
Νεότερο μέλος
geodimi10

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom