Νορβηγία Νορβηγία 2019 road trip

eltsa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Πολύ ωραία ιστορία! Πρέπει να είναι καποιος αρκετά έμπειρος για ένα τέτοιο ταξιδι ώστε να το οργανώσει τόσο καλά όσο εσείς!
 

Anastasia zaf

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα και από μένα, αν και λιγο καθυστερημένα... Και προτιμησατε να αλλάξετε προορισμό απο το να βγάλετε καινούρια διαβατήρια? 🤔 anyway εσείς ξέρετε.....
Τι να παραλείψετε.... πρακτικά, το δικό μας προγραμμα βγήκε σε 10 γεμάτες μέρες. Εσείς, αν κόψετε μιση μερα απο το Bergen και δεν κάνετε την via Ferrara στο loen, θα σας βγει. Δεν ξέρω βέβαια αν οι δικές σας 9 μέρες είναι ολόκληρες. Μπορείτε φυσικά να κόψετε και από το οσλο. Είναι θέμα του που θέλετε να δώσετε βαρύτητα. Επίσης πρέπει να δεις τι σας βγαίνει με τις διαμονες...
Αυτα προς το παρόν. Ελπίζω να μην είναι αργά και να βοήθησα. Αν χρειαστείς οτιδήποτε άλλο μου λες...👍😉
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
Δευτέρα 29/7 αναχωρούμε για Όσλο.
Εδώ θέλω να πω κάτι που μάλλον δεν το γνωρίζει πολυς κόσμος. Αν χάσεις ή σου κλέψουν το διαβατήριο,το ελληνικό κράτος σε τιμωρει με ποινή 3 μηνων. Δηλαδή δεν σου επιτρέπει να βγάλεις καινούριο για τους επόμενους 3 μήνες!!
 

ifaistos

Member
Μηνύματα
34
Likes
76
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!
Δευτέρα 29/7 αναχωρούμε για Όσλο.
Εδώ θέλω να πω κάτι που μάλλον δεν το γνωρίζει πολυς κόσμος. Αν χάσεις ή σου κλέψουν το διαβατήριο,το ελληνικό κράτος σε τιμωρει με ποινή 3 μηνων. Δηλαδή δεν σου επιτρέπει να βγάλεις καινούριο για τους επόμενους 3 μήνες!!
Να που μάθαμε και κατι σήμερα. Ευχαριστώ για την πληροφορία....😉
Εύχομαι ολόψυχα να περάσετε τέλεια!!!!!
Ελπίζω να σας κάτσει και ο καιρός.
Θα περιμένω εντυπώσεις οταν γυρίσετε....
 

ifaistos

Member
Μηνύματα
34
Likes
76
Πολύ ωραία ιστορία! Πρέπει να είναι καποιος αρκετά έμπειρος για ένα τέτοιο ταξιδι ώστε να το οργανώσει τόσο καλά όσο εσείς!
Καλησπέρα. Το βασικό στοιχείο είναι να εισαι οργανωτικος... Η εμπειρία έρχεται μετά.
Με τα 4-5 ταξίδια που οργανωσα δεν θα χαρακτήριζα τον εαυτό μου ως εμπειρο.
Σχεδιάσεις και εσύ κάποιο ταξίδι?
 

eltsa

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλησπέρα. Το βασικό στοιχείο είναι να εισαι οργανωτικος... Η εμπειρία έρχεται μετά.
Με τα 4-5 ταξίδια που οργανωσα δεν θα χαρακτήριζα τον εαυτό μου ως εμπειρο.
Σχεδιάσεις και εσύ κάποιο ταξίδι?
Ναι! αλλα αφήνω σε άλλους την οργάνωση και τις λεπτομέρειες!εγώ μόνο τα πολύ βασικά και την οδήγηση...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.512
Μηνύματα
897.835
Μέλη
39.217
Νεότερο μέλος
Vaggelis19

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom