Aegean Airlines Νέα κ Πληροφορίες για Aegean

jimp

Member
Μηνύματα
5.094
Likes
6.556
Ωραια μεχρι εδω.

Αντε να δουμε το προγραμμα και τις τιμες.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
καιρός ήταν.. Ελπίζω και οι τιμές όμως να είναι ...λογικες
 

North66

Member
Μηνύματα
4.356
Likes
5.207
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Μην περιμένετε λογικές τιμές σε ένα δρομολόγιο που απευθύνεται σε επιχειρηματίες του πετρελαίου και Άραβες που θέλουν να κάνουν διακοπές στη Μεσόγειο.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.936
Likes
3.928
καιρός ήταν.. Ελπίζω και οι τιμές όμως να είναι ...λογικες
Τι καιρός ήταν καλό μου? Το μεγαλύτερο ταξιδιωτικό σου όνειρο ήταν να πας στο Κουβέιτ και το πιθανό άνοιγμα αυτής της γραμμής επιτέλους το κάνει πραγματικότητα?
 

tsolias1979

Member
Μηνύματα
419
Likes
190
Επόμενο Ταξίδι
Φιλανδία-Εσθονια-Πολωνια
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ-ΠΕΚΙΝΟ
Aντε επιτελους να ανοιξω τις δουλειες μου και προς τα εκει.
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Τι καιρός ήταν καλό μου? Το μεγαλύτερο ταξιδιωτικό σου όνειρο ήταν να πας στο Κουβέιτ και το πιθανό άνοιγμα αυτής της γραμμής επιτέλους το κάνει πραγματικότητα?
φυσικά και δεν ήταν το μεγαλύτερο μου όνειρο το Κουβέιτ, απλά θεωρώ ότι λιγοστεύουν οι εταιρίες που πετούν προς ανατολή, οπότε αυτή είναι μια καλή εναλλακτική λύση... Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο!
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.936
Likes
3.928
Μπας και τα έχεις μπερδέψει? Καμιά εναλλακτική λύση δεν είναι... Η Α3 θα πετάει, αν πετάει στο Κουβέιτ και δεν θα συνεχίζει προς Ασία... το συγκεκριμένο δρομολόγιο θα απευθύνεται αποκλειστικά σε επιχειρηματίες ή Κουβετιανούς που θέλουν να έρθουν στην Ελλάδα και όχι σε Έλληνες τουρίστες, μια που το Κουβέιτ έχει ελάχιστο τουριστικό ενδιαφέρον, εκτός κι αν γίνει κάποια συμφωνία-έκπληξη με την Kuwait Airways...
 

giannoula

Member
Μηνύματα
1.299
Likes
2.430
Επόμενο Ταξίδι
who knows???
Το ξέρω βρε παιδί μου αυτό, απλά σκέφτομαι μήπως έχεις την εναλλακτική φτάνοντας μέχρι εκεί να πετάξεις με κάποια άλλη εταιρία για προορισμούς που από 'δω θα ήταν λίγο δύσκολο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.539
Μηνύματα
899.635
Μέλη
39.255
Νεότερο μέλος
Katerina Arno

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom