Μόνιμη ημερομηνία για την κοπή πίτας (Αθήνα)

Πότε θέλετε να γίνεται η κοπή της πίτας του φορουμ κάθε χρόνο;


  • Total voters
    59
  • Poll closed .

soudianos

Member
Μηνύματα
3.750
Likes
6.498
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Λοιπόν, η ψηφοφορία έληξε με 59 συμμετοχές, εκ των οποίων οι 54 δεν επέλεξαν το "δεν επιθυμώ να οριστεί κάποια μόνιμη ημερομηνία", που τεκμαίρεται ότι η ιδέα της μόνιμης ημερομηνίας είναι γενικά αποδεκτή. Η ημερομηνία που προκρίνεται, είναι να κόβουμε την πίτα κάθε πρώτο Σάββατο του Φεβρουαρίου στις 20:00 μ.μ., δηλαδή στις 1/2/2025, 7/2/2026 κ.ο.κ.
Απομένει για κάθε χρονιά να αναλαμβάνει κάποιος διοργανωτής και να ευρίσκεται κατάλληλος χώρος, μια διαδικασία που μπορεί να ξεκινά μερικούς μήνες πριν.
.
Τέλεια . Να κανονίζουμε τα φτηνά εισιτηριάκια μας, να βλέπουμε και τα εγγονάκια μας!
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.700
Likes
14.304
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Επαναφέρω το θέμα με αφορμή το 3μερο που πέρασα Αθήνα. Ευχαριστώ όσους μου στείλατε μήνυμα να συναντηθούμε και να μου δείξετε τα μέρη σας, συγκινήθηκα που το προσέξατε!
'Ομως αυτή τη φορά ταξίδεψα για να επισκεφτώ το βλαστάρι μου που μετακόμισε πρόσφατα μόνιμα στην πρωτεύουσα και γενικά έκανα βόλτες μαζί του, δεν είδα άλλο κόσμο.

Εάν όντως πραγματοποιηθεί η κοπή πίτας το Σάββατο 01/02/2025 όπως φαίνεται να υπερισχύει, τότε θα είμαι και γω παρούσα, όπως και οι συνταξιδιώτες μου, αφού την Κυριακή 02/02 πετάμε για νέο προορισμό από Αθήνα!
Οπότε ανυπομονώ και γω να σας γνωρίσω όλους απο κοντά.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.570
Μηνύματα
901.584
Μέλη
39.307
Νεότερο μέλος
#ELISABETH

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom